Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 12-20-2006, 17:41
Tavacska
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

mert ettől a játékosok nem változnak, aki a békés fejlődést szereti az a békés megoldást fogja ezután is választani...
mondjuk elf (fantom sereg) + nem tudóst vagy mást válasz hanem a genust és felrakja a könyvtárkulcsot.... tutti békésen fog aludni éjszaka :-)))
Sponsored Links
  #42  
Old 12-20-2006, 17:43
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post

Nem vagyok azzal egyedül aki aztmondja,hogy azért ez kicsit sok
És jelenleg még eldönhetem hova irokÉs ha valaha megfogja ezt nekem szabni valaki az tuti nem te leszel

És,hogy mi kerül a játékba ahoz mindenkinek van beleszólása...Szerintem páran most rólad is gondolják azt nem gondolkozol...

Harcosok: hidd el hihetelen iritáló ahogy iroda butaságokat, igen én is irok nagyon sok hülyeséget de valahogy még is mást vált ki az emberekböl mitn a te viselkedésed.

Hogy mi kerül bele a játékba nem ahoz hanem abba, nincsm mindenkinek bele szólása Ha Ati indit is szavazást általában meg szokta szürni a szavazatokat és nem megfelelően megindokolt véleményeket nem szokta figyelembe venni tehét teljesen felesleges itt okoskodnod.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #43  
Old 12-20-2006, 17:44
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tavacska View Post
mert ettől a játékosok nem változnak, aki a békés fejlődést szereti az a békés megoldást fogja ezután is választani...
mondjuk elf (fantom sereg) + nem tudóst vagy mást válasz hanem a genust és felrakja a könyvtárkulcsot.... tutti békésen fog aludni éjszaka :-)))
azért az elég bajos elf ha könyvtárkulcs nélkül nem tud nyugodtan aludni éjszaka
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #44  
Old 12-20-2006, 17:49
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post

Ha Ati indit is szavazást általában meg szokta szürni a szavazatokat és nem megfelelően megindokolt véleményeket nem szokta figyelembe venni tehét teljesen felesleges itt okoskodnod.
Ööö én aztmondom a sokszemélyiségű ori aki ezt megkapja hát kicsit már túl erős lenne...Így is már egy 9 személyésgű ori és egy ekzdő játékos között már túlságosan nagy a különbbség..
Ha ez nem elég indok nem tudok mit mondani
Neked se láttam túl nagy indokot max annyit,hogy legyen jó erős

DE pls ird le az indokaid hátha megyöznek engem/másokat
Ja és még egy indok:sok fajnak elveszne a legnagyobb elönye...pl:óriásnak,embernek...
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #45  
Old 12-20-2006, 17:51
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Ööö én aztmondom a sokszemélyiségű ori aki ezt megkapja hát kicsit már túl erős lenne...Így is már egy 9 személyésgű ori és egy ekzdő játékos között már túlságosan nagy a különbbség..
Ha ez nem elég indok nem tudok mit mondani
Neked se láttam túl nagy indokot max annyit,hogy legyen jó erős

DE pls ird le az indokaid hátha megyöznek engem/másokat
Szerinted hány 9-10 személyiséges ori van a játékban?
Atitol kérhetünk sztem erröl egy statisztikát.
Hidd el aki a sokadik kört futja az nem azzal fog szórakozni hogy a te 200 hekis oridat gyakja le bár van egy olyan sanda gyanum hogy ahoz a művelethez egy személyiség is elég
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #46  
Old 12-20-2006, 17:51
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

10-dik személyiségnek nem lenne rossz egy ilyen, bárminek is nevezzük. Aki megszerezte a 10-est annak legyen valami kézzelfogható, és igazi előnye. Lehet itt fikázni a körbeforgó orikat, de azért némi tiszteletet szerintem megérdemelne a puszta kitartás is...
  #47  
Old 12-20-2006, 17:53
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
10-dik személyiségnek nem lenne rossz egy ilyen, bárminek is nevezzük. Aki megszerezte a 10-est annak legyen valami kézzelfogható, és igazi előnye. Lehet itt fikázni a körbeforgó orikat, de azért némi tiszteletet szerintem megérdemelne a puszta kitartás is...
talán töb helyen is kifejtettem már hogy nem is keveset megérdemel
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #48  
Old 12-20-2006, 17:55
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Szerinted hány 9-10 személyiséges ori van a játékban?
Atitol kérhetünk sztem erröl egy statisztikát.
Hidd el aki a sokadik kört futja az nem azzal fog szórakozni hogy a te 200 hekis oridat gyakja le bár van egy olyan sanda gyanum hogy ahoz a művelethez egy személyiség is elég
Nem veszekedni jöttem ide hanem véleményt nyilvánítani..
Ha ez volt a te érvelésed hát ...
Ja és egy javaslatot nem 1 napra vezetnek be hanem több évre
És kit nem gyözne le egy olyan ori aki 10 személyisége van és egy ezek közül Genusz vagy mi
Szerintem az A-soknak is bele törne a bicskájuk egy ork:genusz(szieszta ,kevés toli)túlélő,tábornok,tudos,gazdálkodó,vándor,varáz sló,tolvaj,harcos,kereskedő-be.....
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #49  
Old 12-20-2006, 18:00
Tavacska
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

mondjuk igy belegondolva, ahogy Gyulánk irta, hogy csak a 10 -ik körnél kapja meg ez a személyiséget, és Harcos 1A-s viziója, arra jutottam, hogy legalább lenne miért a jelenleg 1A-ban dekkolóknak fordulniuk, hogy egy ilyen 10-ik személyiséggel uralhassák a toppot az idők végezetéig....
  #50  
Old 12-20-2006, 18:05
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Nem veszekedni jöttem ide hanem véleményt nyilvánítani..
Ha ez volt a te érvelésed hát ...
Ja és egy javaslatot nem 1 napra vezetnek be hanem több évre
És kit nem gyözne le egy olyan ori aki 10 személyisége van és egy ezek közül Genusz vagy mi
Szerintem az A-soknak is bele törne a bicskájuk egy ork:genusz(szieszta ,kevés toli)túlélő,tábornok,tudos,gazdálkodó,vándor,varáz sló,tolvaj,harcos,kereskedő-be.....


Egy kezdő orit bárki bármikor szétkap. Szerinted reális lenne, ha te aki 2 hónapig ülsz 200 hekin levernéd Tuvalut vagy bárki utána következőt a 10-esével? Ne röhögtess... Ha nagyvadra mész, készülj fel, de ne várd el, hogy egyenlő leszel vele... Reális lenne valami extra jutalom a 9-dik személyiség után
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új személyiség lopások ellen SiMON Megbeszélések 288 02-24-2010 22:21
Mellik a legjobb személyiség? Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 03-12-2007 23:46
Elf tolvajhoz személyiség ??? Loxhero007 Segítség 20 12-14-2006 22:28
vari személyiség módosítás Steve Elvetett javaslatok 50 11-05-2006 13:03
Reply: új faj 9 személyiség után?... King Elvetett javaslatok 26 05-14-2006 15:03


All times are GMT +1. The time now is 12:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu