Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: a nektek tetsző ötleteket nyugodtan x-elhetitek, többet is lehet!!!
Újrázás után megmaradó minimum föld és baráti malusz 17 39.53%
Fedezési határ a pontokban 4.helyezettig 10 23.26%
Földvesztés bizonyos topkör után 20 46.51%
Katonai morál romlása bizonyos topkör után 9 20.93%
Gyújtogatás erősitése 7 16.28%
Egyik sem tetszik 16 37.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 43. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 06-07-2007, 17:39
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Tévedsz én nekem most csak 5/u-ba van orim fent a topba. De akarom hogy másut is legyen. Minimum az első 3 hely valamelyike de jó lenne az első hely.
És ha én nem karok forogni soha? csak minden csopi első helyét? Hidd el nekem ez ép úgy hátrány a további céljaim elérésében. De van időm de ha valamit elérek azt utána meg is akarom tartani. Ezért ellenzem ennek el lehetetlenítését.

Ha neked nem kell extrém méretű ori, csak a csopi első helye, akkor nem értem a problémádat. Első helyezettje továbbra is lesz minden csoportnak, legalábbis asszem...
Csupán arról van szó, hogy ne életképtelen orik legyenek az élen üthetetlen távolságra elhúzva mindenkitől...
Sponsored Links
  #42  
Old 06-07-2007, 17:44
rexa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Tudod, mi ezzel a baj?
5k topkörökről, meg annál magasabbról volt szó, hogy fölötte fogyjon a föld. A magam részéről támogatom, sőt valami hasonlót kifejezetten szükségesnek tartok.
És mit is érsz el vele? 4999 Topkörnél leadja a földet egy "friss" országnak
  #43  
Old 06-07-2007, 17:46
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by rexa View Post
És mit is érsz el vele? 4999 Topkörnél leadja a földet egy "friss" országnak

Mennyit ad le? Ugyebár elméletileg készül egy jksz bejelentő ilyen esetekre. Ha egy teljes szövi beveri 20 sereggel egyszerre, aztán a szövi kirándul anarchba, nem biztos, hogy megéri nekik a biznic...
  #44  
Old 06-07-2007, 17:52
rexa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Mennyit ad le? Ugyebár elméletileg készül egy jksz bejelentő ilyen esetekre. Ha egy teljes szövi beveri 20 sereggel egyszerre, aztán a szövi kirándul anarchba, nem biztos, hogy megéri nekik a biznic...
Nem szöviről beszéltem.. 1 oriról... aláfedez leütögeti és 4999 körig megint nyugodtan ülhet

Szóval ha a szövimmel kiszúrok egy üres orit és mind beverjük földre anarchba kerülünk? Hogy lehet azt bizonyítani, hogy JKSZ vagy szerencse ?
  #45  
Old 06-07-2007, 18:46
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by rexa View Post
Nem szöviről beszéltem.. 1 oriról... aláfedez leütögeti és 4999 körig megint nyugodtan ülhet

Szóval ha a szövimmel kiszúrok egy üres orit és mind beverjük földre anarchba kerülünk? Hogy lehet azt bizonyítani, hogy JKSZ vagy szerencse ?
csak ez nem így szokott müködni nem az üres ori a kérdés, hanem hogy pont akkor, és pont neked üres, és te pont 388körre küldtél ki 4*300lovast... ráadásul elég szépen visszanézhető hogy mikor lett üritve az ori és mikor indult a támadás... amúgy meg leadhatja a földjét, lehet meg is ussza... és??? egy magasság felett már csak visszafele jönne... mert sok helyen kevés 5k top kör hogy feljuss a csúcsra és leadhassa a földjét anélkül, hogy jkszeért bukta legyen, ha meg nem tudsz felmenni akkor egyre lejjebb sodródtok... és a végére a top 4 kb egy helyen lesz, és mi lesz??? vagy szövibe állnak és együtt védik a top helyeket, vagy mnt-sként termelnek és tartják a poziciójukat elérhető magasságban, vagy pedig folyamatosan küzdenek az 1.helyért. mind3 esetben magasan lesznek még, de nem utolérhetetlen magasságba, így lehetne mozgolodás a topban is, és bárki aki akar fel tudna menni... az egész lényege nem az, hogy a topot lehozzuk 600hekire, hanem ha belegondolsz a top4 orit egyszintre hozva elérhetővé tenni őket...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #46  
Old 06-07-2007, 22:04
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen ha ez bejön akkor mondjuk uba megint divat lesz multizni 25-30 orival lent 200heki alatt termelgetni.Az összes csopiba megint lehet utalgatni megint lesz 30k fegyver 25k ért kő stb. Megint lesz egy halom ori aki ujrázgat és ujabb lovék jelennek meg mert kis pénzből is a sok multis tudja borítani a piacot. Leül a játék nem lesz ennyi harc mert üresek lesznek a piacok termelgetni kell hosszú idejig gyűjteni a tartalékokat.
Mert akár merről is nézed most olyan fogók vannak amiket képtelenség be szedni mert jóval több mint 4.2miliárdok vannak kint. Igaz ezek nagy része el is megy mert nincs hely stb de ezzel rengeteg lóvé le is ürül a játékból mert ami nekem is bejön 4.2miliárd felett az bukom mivel nem tudok egésznap gépelőtt ülni nem sajnálom mert rengeteget keresek de nem biztos hogy annyira jó ha nem lesz top.
  #47  
Old 06-07-2007, 22:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Igen ha ez bejön akkor mondjuk uba megint divat lesz multizni 25-30 orival lent 200heki alatt termelgetni.Az összes csopiba megint lehet utalgatni megint lesz 30k fegyver 25k ért kő stb. Megint lesz egy halom ori aki ujrázgat és ujabb lovék jelennek meg mert kis pénzből is a sok multis tudja borítani a piacot. Leül a játék nem lesz ennyi harc mert üresek lesznek a piacok termelgetni kell hosszú idejig gyűjteni a tartalékokat.
Mert akár merről is nézed most olyan fogók vannak amiket képtelenség be szedni mert jóval több mint 4.2miliárdok vannak kint. Igaz ezek nagy része el is megy mert nincs hely stb de ezzel rengeteg lóvé le is ürül a játékból mert ami nekem is bejön 4.2miliárd felett az bukom mivel nem tudok egésznap gépelőtt ülni nem sajnálom mert rengeteget keresek de nem biztos hogy annyira jó ha nem lesz top.
Nahat, nem tudtad hogy multizni nem szabad? :P
__________________
Remedy
  #48  
Old 06-07-2007, 22:12
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Igen ha ez bejön akkor mondjuk uba megint divat lesz multizni 25-30 orival lent 200heki alatt termelgetni.Az összes csopiba megint lehet utalgatni megint lesz 30k fegyver 25k ért kő stb. Megint lesz egy halom ori aki ujrázgat és ujabb lovék jelennek meg mert kis pénzből is a sok multis tudja borítani a piacot. Leül a játék nem lesz ennyi harc mert üresek lesznek a piacok termelgetni kell hosszú idejig gyűjteni a tartalékokat.
Mert akár merről is nézed most olyan fogók vannak amiket képtelenség be szedni mert jóval több mint 4.2miliárdok vannak kint. Igaz ezek nagy része el is megy mert nincs hely stb de ezzel rengeteg lóvé le is ürül a játékból mert ami nekem is bejön 4.2miliárd felett az bukom mivel nem tudok egésznap gépelőtt ülni nem sajnálom mert rengeteget keresek de nem biztos hogy annyira jó ha nem lesz top.
Most akkor te vagy a mártír, aki csak a csoport érdekeit nézi, vagy folytatod a reklamációt, hogy nem térül meg a feljutásod?

Ha egy csoportban drága a nyers, akkor létrejönnek törpök, és termelnek, esetleg egy hadis országnál is megjelenik pár bánya -nehogy már önütésekkel kelljen feljutni irreális magasságokba hogy a csoportnak termelj!
Majd mindenki megoldja magának a kérdést.

A multisok meg remélhetőleg kipusztulnak rövidtávon
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #49  
Old 06-07-2007, 22:39
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Most akkor te vagy a mártír, aki csak a csoport érdekeit nézi, vagy folytatod a reklamációt, hogy nem térül meg a feljutásod?

Ha egy csoportban drága a nyers, akkor létrejönnek törpök, és termelnek, esetleg egy hadis országnál is megjelenik pár bánya -nehogy már önütésekkel kelljen feljutni irreális magasságokba hogy a csoportnak termelj!
Majd mindenki megoldja magának a kérdést.

A multisok meg remélhetőleg kipusztulnak rövidtávon
Ebben reménykedek én is
Most is van olyan csoport ahol nincs fent termelő, mégis van élet... és hadisként én is megtehetem hogy tartok bányát, lehet nem 10kör alatt épitek be mindent hanem 3nap alatt, nah bumm...

amúgy meg 1, nem fog eltünni a top, mert nyugodtan lehet termelni ezután is, csak mondjuk nem 6k hekin lesz fent a top 1, hanem "csak" 2-3k-n... ráadásul ne add elő hogy ti vagytok a szabályos játék védelmének egyik bástyái,akik csak a csoportért termelnek, és semmi köze ennek ahoz hogy saját hasznuk legyen...
Ugyanmár... a feljutásnál is csalnak nagyon sokan (szinte mindenki) ezekután pedig, hogy a fogokat ti raktok be??? persze de furcsa mód ha ti utaltok akkor hiphop eltünik...(nem rád vonatkozott, de nem 1 ilyennel találkoztam), értem hogy a saját érdekeid véded, de azért ne legyen már ennyire patetikus hangulatú önfeláldozás amit művelsz...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #50  
Old 06-08-2007, 05:18
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Félre értés ne essék, Lehetetlen annyit eladni amennyit termelek így jobb híjján
kirakom fogónak. Nem vagyok Mártír, Persze hogy önös érdek vezérelt felfele, mert egy önző disznó vagyok én csak azt írtam hogy, azért a csopinak is van némi haszna a topból mert ha az lesz amit ti szeretnétek akkor ott nem termelgetés lenne hanem marakodás ami ha létre jönn akkor üres piac lesz így is van ha topon marakodás van akkor terület beépítésénél és katik pótlásánál csontra leürülhet a piac. Nem akarom ezzel azt mondani hogy ami most van az a helyes vagy jó, csak amit ti akartok ott biztos hogy a csoportnak csak hátránya lesz belőle a játék élvezhetetlenebb lesz és topot a multuis gazdag emberkék fogják uralni aki 4orival 4gépről meg dinamikus ipről meg proxy mögé bújva stb. Most azért egy orival is oda lehet érni. TUDOM szerintetek csak jkszel
amit az előző topicba én erősen viattam,sőt azt is hogy egyáltalán jksz-e az amihez manapság már nem kell megbeszélni semmit.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu