Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 12-20-2006, 08:05
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy ezt vajon akkor is megcsinálja sok kis kék számos, ha a mostani feltételeknek kell megfelelnie, s nem top 30%ot teljesítenie, amit egy jól betanított 15 éves gyerek is elér?
Ez belátható időn belül ki fog derülni

Úgy veszem ki ebből a beírásból, hogy akkor már a kék 11-es fog érni valamit a szemedben.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 12-20-2006, 08:19
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Már valahol írtam, de talán nem árt megismételni...
Tuvalu játszott top klánban (macskafogo) és egyértelmüen szellemi vezére volt ennek a klánnak. Rengeteg trükköt alkalmazott először az 1A-ban.
Aztán jött a körbejárás. Itt is volt emlékezetes cselekedete. 15% malusszal azért nem olyan egyszerű 1000 kör alatt továbbjutni.
A malusz megszüntetése után tényleg könnyű dolga volt. Ebből az időszakból én azt értékelem nála, hogy minimális időráfordítással teljesítette az 1000 körös továbbjutást. Nekem ez sokkal több időráfordításomba került...

Nem ide tartozik, de Lemuban egyénileg és szöviben is volt első helyezett, ami gondolom, szintén nem semmi.
Reply With Quote
  #43  
Old 12-20-2006, 08:19
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Már valahol írtam, de talán nem árt megismételni...
Tuvalu játszott top klánban (macskafogo) és egyértelmüen szellemi vezére volt ennek a klánnak. Rengeteg tükröt ő alkalmazott először az 1A-ban.
Aztán jött a körbejárás. Itt is volt emlékezetes cselekedete. 15% malusszal azért nem olyan egyszerű 1000 kör alatt továbbjutni.
A malusz megszüntetése után tényleg könnyű dolga volt. Ebből az időszakból én azt értékelem nála, hogy minimális időráfordítással teljesítette az 1000 körös továbbjutást. Nekem ez sokkal több időráfordításomba került...

Nem ide tartozik, de Lemuban egyénileg és szöviben is volt első helyezett, ami gondolom, szintén nem semmi.
Riszpekt
Reply With Quote
  #44  
Old 12-20-2006, 11:54
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A régiek közűl még nem említettétek Arthúrt (A vár melynek neve Aaaaaa... (#293))
Az 1A első top klánjának (Világverő) volt a vezetője.
Reply With Quote
  #45  
Old 12-20-2006, 13:56
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Már valahol írtam, de talán nem árt megismételni...
Tuvalu játszott top klánban (macskafogo) és egyértelmüen szellemi vezére volt ennek a klánnak. Rengeteg trükköt alkalmazott először az 1A-ban.
Aztán jött a körbejárás. Itt is volt emlékezetes cselekedete. 15% malusszal azért nem olyan egyszerű 1000 kör alatt továbbjutni.
A malusz megszüntetése után tényleg könnyű dolga volt. Ebből az időszakból én azt értékelem nála, hogy minimális időráfordítással teljesítette az 1000 körös továbbjutást. Nekem ez sokkal több időráfordításomba került...

Nem ide tartozik, de Lemuban egyénileg és szöviben is volt első helyezett, ami gondolom, szintén nem semmi.
Ez esetben elézést, bár soha nem konkrétan az Ő személye ellen beszéltem, hanem a játékstílus ellen, amit az utóbbi időben képvisel.
Ő csak egy példa volt,mert valaki a híres játékosok közé sorolta.
Így maximálisan elfogadom.
Ha valaki egy ország vezérét híresnek tart, ésszerű lenne megindokolni, hogy miért. Szerintem
Ha arról van a szó, hogy felverte magát A-ban a top 10be + tagja volt a topklánnak, más csopikban volt top 1,2,3,4 (mindegy)... nos erről nem tudtam, mert mindenki csak a kék 9essével volt elkeveredve (most azt sem tudom hányasa van, mert már megint az 5. szinten látom) és az engem abbszolút nem hat meg. Az már más tészta, ha az évek folyamán megjárta a csúcsot és megunta, majd úgy gondolta, hogy megforgassa párszor az orit mielőtt ismét a csúcsra tör... szal az más.
Mégegyszer elnézést. Rosszul informált voltam.
Neked meg köszönöm a felvilágosítást.
Reply With Quote
  #46  
Old 12-20-2006, 14:30
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
A régiek közűl még nem említettétek Arthúrt (A vár melynek neve Aaaaaa... (#293))
Az 1A első top klánjának (Világverő) volt a vezetője.
Fegya! van a közösségi oldalon egy képgaléria (#376644) az orinév, és a "Játékos arcképcsarnok az 1999-2001-es évekből (57 kép)"
Ezt érdemes végignézni kicsit nosztalgiázni...

Csak kiemelnék párat, akik annak idején játéktudásuk miatt híresek voltak:
- Grimne - aki akkor volt hódban szinte biztsan tudja, hogy milyen volt
- Anakonda
- Kraye World
- L.O.W.S. 2 - Hogy megemlítsem Judit-ot is
- és még sokan mások erről az oldalról

Ahogy elnézem nem túl sokan vagyunk már játékban ezekből az időkből...
Reply With Quote
  #47  
Old 12-20-2006, 18:25
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
- Grimne - aki akkor volt hódban szinte biztsan tudja, hogy milyen volt
- Anakonda
de jó hogy mondod, ezeken a neveken gondolkodtam mikor Artúrt beírta Fegya, csak nem volt kedvem átnyálazni a szégyentáblát
Bull-Dog volt Anakonda országa ha jól emlékszem.
de megemlíteném még red+ -t és KWS-t (Ergonomia?) abból az időből
Reply With Quote
  #48  
Old 12-20-2006, 18:57
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
A régiek közűl még nem említettétek Arthúrt (A vár melynek neve Aaaaaa... (#293))
Az 1A első top klánjának (Világverő) volt a vezetője.
a folyamatos feljutás előtti fordulós rendszerű csoportvégeredmények nincsenek meg lementve Atinak vagy valaki másnak?
Reply With Quote
  #49  
Old 12-20-2006, 19:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
a folyamatos feljutás előtti fordulós rendszerű csoportvégeredmények nincsenek meg lementve Atinak vagy valaki másnak?
Pulinak vagy Bubbának mintha lett volna pár végeredményről pontlista-mentésük... Legalábbis én egyszer kaptam, talán valahol meg is van, de most hirtelen nem tudom hol.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #50  
Old 12-20-2006, 20:24
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
a folyamatos feljutás előtti fordulós rendszerű csoportvégeredmények nincsenek meg lementve Atinak vagy valaki másnak?
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Pulinak vagy Bubbának mintha lett volna pár végeredményről pontlista-mentésük... Legalábbis én egyszer kaptam, talán valahol meg is van, de most hirtelen nem tudom hol.
Az biztos, hogy Arturnak volt egy honlapja, ahol az összes csoportvégeredmény fenn volt.
Sajnos, nem tudom a címét. Talán a régi külső fórumon volt rá egy link.
Arra határozottabban emlékszem, hogy ugyanott volt, ahol régi, elmentett fórumrészletek voltak olvashatóak. Például Kacsa fórumos dühöngése áthelyezése előtt.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 03:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu