Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Megszüntessük-e a klánlétszám maluszt egyéni csatákban?
igen 4 8.33%
Nem,de legyen malusz a toli vari akciókra is 19 39.58%
Nem 20 41.67%
További megbeszélést igényel 1 2.08%
Nem tudom 4 8.33%
Voters: 48. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 01-12-2008, 22:53
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Vagyis Peti ha jól értem, akkor vegyünk egy elfet egyszemélyes klánban A-ban.

Te azt mondtad hogy ha beleköt erős klánba akkor megérdemli a leártózást.

Akkor nézzük csak. Teljesen egyszerű elf ori, ugyebár nem köt bele senkibe és békésen mendegél felfele a mostani fedezési szabálynak megfelelően és nem lop senkit mert akkor beártózzák és azt ugye nem szeretnénk

Szóval a mi kis elfünk mendegél felfele és ha őt lopják erős klánból akkor nem lop vissza és nem ártóz vissza mert akkor jaj neki. Tehát csak szépen mendegél felfele és imádkozik hogy ne akadjon erős klánba. És ugye senkit se lop mert akkor jaj neki. Tehát egymaga írja a tekit, termeli a nyersit, képzi a katonákat fedezésre. De szép élete van a hős kis elfnek

Végülis igen, ha valaki ezt egy kicsitis elképzeli akkor rögtön kiderül kell-e a malusz
nem ezt mondtam, de ha lenne malusz akkor nem gondolod, hogy a lopást is +ba maluszolni kéne??? tök jó ellop egy egyszems elfike 1-2mrd-t, s a lerombolnak neki a 30-40 épülete helyett 3-4et....
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 01-12-2008, 22:57
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
nem ezt mondtam, de ha lenne malusz akkor nem gondolod, hogy a lopást is +ba maluszolni kéne??? tök jó ellop egy egyszems elfike 1-2mrd-t, s a lerombolnak neki a 30-40 épülete helyett 3-4et....

He????
Mijaza +-ba maluszolás??? Azt egyrészt bónusznak nevezzük, másrészt csak hogy tudd így a végefele, a klánlétszám-különbség oda-vissza hat...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #43  
Old 01-12-2008, 23:00
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
nem ezt mondtam, de ha lenne malusz akkor nem gondolod, hogy a lopást is +ba maluszolni kéne??? tök jó ellop egy egyszems elfike 1-2mrd-t, s a lerombolnak neki a 30-40 épülete helyett 3-4et....
Ha egy A-ban lévő úgymond erős oritól ellopnak 1-2 mrdot csak azért mert nincs annyi esze hogy építsen 20 bankot akkor azon csak röhögni tudok

Amúgy meg egyszemélyes klánban lévő oritól nem sajnálom
Reply With Quote
  #44  
Old 01-12-2008, 23:02
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Én továbbra se értem... Bárki tud lenni nagy klánban. A lehetőség mindenkinek adott. Bárki tud építeni kocsmát. Adott a lehetőség, hogy egy klántaggal együt haladjon. Ha ezt nem tudja megtenni, akkor ne legyen a topban. A nagy szöveg szerint ez a szint a csapatjátékról, és az együttműködésről szól. Ha valaki erre nem képes, akkor mit akar...?

Az ork tulajokat is megértem, könnyen szereznek földet. 1ütésel gyakran több millrdnyi értékű földet. Nem kellene valamit áldozniuk ezért? Vagy ez így hülyeség? Ezentúl mindenki csak orkal nyomuljon? 70-75% barakk, mert se ártó, se toli akciótól nem kell tartani? Ez szörnyen unalmas lenne... Na meg nem szégyen, hogy 4%kocsmával gyujtanak rommá vagy esetleg 2db-al??? Nem hibázik ott valamit a tulaj

Bár belegondolva az itteni hsz-eket, nekem mind1 hogy mi lesz. Annak megfelelően, legfeljebb én se tartok majd kocsmát. Lesz helyette barakk, és torony.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 01-12-2008 at 23:09..
Reply With Quote
  #45  
Old 01-12-2008, 23:04
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
He????
Mijaza +-ba maluszolás??? Azt egyrészt bónusznak nevezzük, másrészt csak hogy tudd így a végefele, a klánlétszám-különbség oda-vissza hat...
azt hiszem nem nagyon érted hogy mit írok, földes ütésnél igen oda-vissza műkszik a dolog, de figyi ha bevezetik ezt a védő maluszt tageltérésenként 10% csökken az ártó vari, toli akció ahogy elöbb írtátok, akkor nem gondolod hogy ezzel a 10% csökkenteni kéne a haszonszerző akciókat is????
Reply With Quote
  #46  
Old 01-12-2008, 23:06
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
azt hiszem nem nagyon érted hogy mit írok, földes ütésnél igen oda-vissza műkszik a dolog, de figyi ha bevezetik ezt a védő maluszt tageltérésenként 10% csökken az ártó vari, toli akció ahogy elöbb írtátok, akkor nem gondolod hogy ezzel a 10% csökkenteni kéne a haszonszerző akciókat is????

A hadimalus az hadimalus. Nem csak földre, hanem pusztira mészárra és fosztásra is vonatkozik.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #47  
Old 01-12-2008, 23:09
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
He????
a klánlétszám-különbség oda-vissza hat...
Peti olvass pls
Még rágódzom kicsit aztán nyökögök valamit én is.
__________________
sose mond hogy sose!
Reply With Quote
  #48  
Old 01-12-2008, 23:10
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
A hadimalus az hadimalus. Nem csak földre, hanem pusztira mészárra és fosztásra is vonatkozik.
igen de itt szó nem volt hadi maluszról újfent, itt vari-toli maluszról volt szó ártó akcióknál, s arról szó nem volt hogy a haszonszerző akcikat is csökkentsék, pedig ez így volna reális,
Reply With Quote
  #49  
Old 01-12-2008, 23:11
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

Tisztázzuk mert úgy látom fogalom zavar van:A malusz érvényes oda vissza tehát a te elfed(egy fős klánban) nem fog egy 10 fős klántól ellopni 2 milliárdot mert neki is malusza van a lopásra
Vagy lop ártózik mindenki mint állat de a sereg malusz eltörlődik és az egyfős hadi szétrúgja a lopós seggedet sereggel
Mint a lentebbi szinteken
Reply With Quote
  #50  
Old 01-12-2008, 23:12
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by puma View Post
Peti olvass pls
Még rágódzom kicsit aztán nyökögök valamit én is.
most nem tudom vagy ti vagytok érthetelnek vagy én, ki mondta hogy nem oda-vissza hat??? de eddig csak arról volt szó hogy az ártó akcókat csökkentsék tag/10%al, a haszonszerzőket nem
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Az 1A ban a klánlétszám malusz kiterjesztése vagy megszüntetése Serg Megbeszélések 24 01-13-2008 09:45
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39


All times are GMT +1. The time now is 00:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu