Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #461  
Old 11-17-2007, 16:45
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Aha. Tudod, az a baj ezzel a kulso forummal, hogy visszaolvashato... :P
Arwyl kicsit túlzott,mert az 200k volt csak, de mi egy szóval sem mondtuk hogy azokat a pacikat fokoztuk, s itt a hsznek az volt a lényege, nem az hogy elengedtük
Reply With Quote
Sponsored Links
  #462  
Old 11-17-2007, 16:54
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Néha azért igazat is szoktatok írni?
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
  #463  
Old 11-17-2007, 16:59
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

igen 17 oldalról egy klán pontlista +2 ori elő lehet venni a számológépet s lehet osztani szorozni

1 18 Kárpátia 2.869.708 -- 4.108
2 29 Sutir Icip Clanul 938.227 643 1
3 28 Renegatul 510.012 786 1
4 27 [C] House Atreides 471.981 799 0
5 23 Golden Path 442.545 809 0
6 24 Drifters 366.007 834 0


7 480 Arwyl 221.403 3.178 88
8 2011 farkasland 206.882 13.171 97

az ominózus fokozos ütés Golden pathot ütöttük
Arwyl+farkasland asszem ekkor én épültem át full hadivá pont ezért pár ezerrel kevesebb a pontom, mert kövi nap hajnaéban ütöttünk ja lehet számolni mennyit kellett fokozni s 300k kati fokozással hova kerültünk volna
Reply With Quote
  #464  
Old 11-17-2007, 17:17
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
ja lehet számolni mennyit kellett fokozni s 300k kati fokozással hova kerültünk volna
Te direkt nem erted, mit, es miert irtak Neked? Erdekes, nekem fogalmam sincs, mi tortent a roman 1/A-ban, csak a beirasokbol itelek, megis ugy tunik, meg tudom erteni, hogy mirol irnak az emberek. Akkor probalom megvilagitani Neked is, mert nem erted, bar szerintem direkt ertetlenkedsz. Nem arrol van szo, hogy 300k lovat fokoztatok, vagy eladtatok, vagy atkepeztetek variva...
Tok mindegy, mit csinaltatok vele, a lenyeg, hogy nem vagott a foldhoz titeket, aprosagnak szamitott, mig a kisebb klanok x ideig kepeztek ezert, hogy osszekuporgassak. Nekem legalabbis ez jott le, es nem tudom, Te mit nem ertesz rajta. Nem a fokozasrol van szo. (Itt nem foglaltam allast egyik iranyban sem, csak egyszeruen elbeszeltek egymas mellett, vagy legalabbis Te nem akarod megerteni, mit irnak Neked)
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #465  
Old 11-17-2007, 17:32
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Te direkt nem erted, mit, es miert irtak Neked? Erdekes, nekem fogalmam sincs, mi tortent a roman 1/A-ban, csak a beirasokbol itelek, megis ugy tunik, meg tudom erteni, hogy mirol irnak az emberek. Akkor probalom megvilagitani Neked is, mert nem erted, bar szerintem direkt ertetlenkedsz. Nem arrol van szo, hogy 300k lovat fokoztatok, vagy eladtatok, vagy atkepeztetek variva...
Tok mindegy, mit csinaltatok vele, a lenyeg, hogy nem vagott a foldhoz titeket, aprosagnak szamitott, mig a kisebb klanok x ideig kepeztek ezert, hogy osszekuporgassak. Nekem legalabbis ez jott le, es nem tudom, Te mit nem ertesz rajta. Nem a fokozasrol van szo. (Itt nem foglaltam allast egyik iranyban sem, csak egyszeruen elbeszeltek egymas mellett, vagy legalabbis Te nem akarod megerteni, mit irnak Neked)
Értem én mit akart írni Erdély, hogy számít a tartalék, oda is írtam hogy igenis számít,
!!!!!!!! de mi soha nem fokoztunk el 500k lovat én ezen akadtam ki hogy 500k lovat fokztunk el egy ütés miatt 500.000 ló az !!!!!!!!!100.000 pont!!!!!! s erre írtam hogy 20k katit fokoztunk el, szó nem volt ekkor még arról hogy elengedtünk lovakat az ütésnél, te hoztad elő a régi hszt!!!!!!! az igaz hogy elengedtünk 200.000 lovat de azt is csak azért mert más lehetőségünk nem volt........ te még sohasem engedtél el lovat amikor úgy érezted hogy más esélyed nincs????????? s az is igaz hogy nem vágott minekt földhözm de csupán azért nem vágott földhöz minket mert a másik 8 orink full üres volt , egyetlen 1 kati sem volt bent náluk vari sem mivel 100 körre volt tőlük mindenki, csak azok az alapkatiaik voltak amiket megtermeltek, nálunk meg 600k ló 200k íj a piacon, 200k elitünk volt, ebből 200k ló elég nagy érvágás azért ......
Reply With Quote
  #466  
Old 11-17-2007, 18:16
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Kar az energiat pazarolni ...
roviden ... ha lenne 20-30 aktiv ori rajtunk kivul , akkor kb 2-3 honap es a piacot mar nem tudnuk uralni ... de fejjel kene jatszani ... 1-2-3 oris kis klanok ... ellenuk nem tudnunk tenni semmit ...nyugodtan termelhetnenek , menne kozuluk 1-2-3 embernek a topkore
de konnyebb sirni mint valamit tenni
Reply With Quote
  #467  
Old 11-17-2007, 18:19
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

ja ...
tenyleg kb 500.000 k egysegunk ment el , de nem azzal az egy utessel
akkor kb 250.000-300.000 egyseg ment ...
es en elengedtem meg egyszer 180.000 lovat , hogy 0 hekit vigyenek tollem
Reply With Quote
  #468  
Old 11-17-2007, 18:25
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Vice View Post
ja ...
tenyleg kb 500.000 k egysegunk ment el , de nem azzal az egy utessel
akkor kb 250.000-300.000 egyseg ment ...
es en elengedtem meg egyszer 180.000 lovat , hogy 0 hekit vigyenek tollem
igen tényleg ezt kifelejtettem, s ekkor volt hogy szinte elfogyott minden pacink, de még ígyse jön ki az 500.000 mert mi csak 200k engedtünk illetve a 20k fokozás, de az alap hsz arról szólt hogy 1etlen 1 ütés miatt 500.000 pacit eresztettünk szélnek
Reply With Quote
  #469  
Old 11-17-2007, 19:01
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
Igen!! Mikor veled beszéltem más volt a vélemyényed, mint amiket a fórumra írsz! Csak nemtudom miért kellett a sok mellébeszélés az elején. Ott szívtuk meg, h adtam a szavadra. Kár volt....
Mivel sokat dolgoztam abban az időben, így én akkor értesültem a klánütésekről amikor már megtörtént belőle 3 db.
1. Ha jól emléxem amikor feljöttetek akkor mondtam hogy nem igen lesz ütés akkor hogy a kicsik is fejlődjenek. Azóta eltelt jópár hónap és utánna volt ütés klánszinten, ami szerintem picit elhamarkodott volt de ha jól emléxem akkor a klántársaknak is mondtam hogy várni kéne vele kicsit.

Egyéniben mennyi ütés is volt ellenetek? Ha jól emléxem akkor spec ellened 1 ütés volt, utána Peti fedezett. Ha nem így van akkor bocs.

És szerinted mi lenne a véleményem arra hogy egyfolytában csak a topklánt szekálják? 10en vagyunk a klánban és összetartunk, ezen nincs mit ragozni.
Reply With Quote
  #470  
Old 11-17-2007, 19:01
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Vice View Post
Kar az energiat pazarolni ...
roviden ... ha lenne 20-30 aktiv ori rajtunk kivul , akkor kb 2-3 honap es a piacot mar nem tudnuk uralni ... de fejjel kene jatszani ... 1-2-3 oris kis klanok ... ellenuk nem tudnunk tenni semmit ...nyugodtan termelhetnenek , menne kozuluk 1-2-3 embernek a topkore
de konnyebb sirni mint valamit tenni
Nem sirni akartam es sajnalom ha ezt vetted ki a hsz-ombol... En ha jol latom gratulaltam... csak eppen nem lattad mer nem olvastad el figyelmesen...
Akkor hadd GRATULALJAK mert tenleg jol csinaljatok! (es ne mondd azt h ilyen gratulat nem kersz... en tenleg tiszta szivembol szeretnek gratulalni es kerlek ugy is vedd mert megerdemlitek)
A 1-2-3 kisklanokat mar leloheted startbol mert 1 szemelyes Klan is volt kozuletek kivalva (nem szemelyeskedes Istvan es tod h SOHA nem tennek ilyet csak peldazok... Udv. amugy ha olvasod ezt majd!)
es 20-30 orival hanyadik helyezeteknek menne a top kore????
30-nal 9! es a klanotok az 10 ori alkotja... vagyis minimum 34 aktiv ori kell legyen a csopiban... nem kerem azt ide h lenne annyi ha visszajovunk... nem akarok visszajonni mert nincs kedvem az egeszhez... nem akarok foldet leadni mert megtehetitek h vegigutitek a csopit... Mikor megertitek h kulombseg van a meg lehet es meg kell tenni akkor majd en is kisse erthetobb szemely leszek... Nincs kedvem 6 honapig kuporgatni es utana megint 3-4 honapi kuporgatasom elvigyetek... igy evente efektiv fel evet jatszok ugy h fejlodik az orim... Te igy jatszanal? Tenleg gondold at mielott valaszolsz... en nem veszekedni akarok csak eppen megkerdezni h amikor irtok valamit meg is gondoljatok h mit irtok?
Es h piacot nem tudnatok mar tobbet uralni? ennyire ne becsuld ala sajat magad... 60 fos csopit uraltam egyedul... teki es nyersbol... es akkor 10 ember nem tud uralni egy 30 fos csopit? na ne mar...
Istvan es Peti azon keves szemelyek koze tartoznak akik nagyon jo fejek es mindig is megmaradok mint baratjuk ha csak tolem fugg es sosem ugattam rajuk h miert akartak minket tamadni!!! Azert hangoskodtam nekik h miert kellett az egesz csopit vegigutni, nem a sajat klanom erdekelt mert mi bomlottunk... A legjobban az bantott h a renegatul sem maradt ki az utesbol...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu