Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #441  
Old 02-18-2008, 17:21
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Es szivesen kidobalod a klanbol az elfek nagy reszet meg a torpet, egy esetleges utes miatt? Valamint ez nem oldja meg az 50es hatar problemajat sem. Kidobod a termelo torpedet, nem eleg, hogy folyamatosan fogy 1%ot a foldje, de egy ido utan mar jatszain sem lehet vele....

Nem tetszik a javaslat.

ps: valamint van egy nagyon nagy hatulutolje: nagyban erositii a Synkel fele taktikat, hogy: "kirakom a fel klant, ha rankallt valaki".

Ez epp a klancsatak megtorteneset hatraltatna nagy mertekben. Rankkaltak? Bevernek? Se penz, se egyseg a klanban? Sebaj, kirakok 4-5 embert, majd visszamasznak 1%ert....

Fegya, gondold at... Az ovi meg ilyen konnyites nelkul is belebukott ilyenbe....

Amit rosszul látsz:

Igen, az Ovi egyszer már belebukott ebbe kedvezményes belépés nélkül is. Ugyanakkor nekik is kedvezményes lett volna a kitett orik viszalépése, azaz jóval kisebbet buktak volna ha már akkor is van ilyen.

Termelő törpére született egész elfogadható megoldás. Lentebbi csoportokban szart nem ér, de A-ban főleg topos klánoknak nem észveszejtően drága. Úgyhogy a törpét nem kirakod, hanem bánya helyett barakkot húz, és megy klánháborúzni. Elf szintén.

Igaz, én igazi nagy hatalams klánban sose játszottam még, de mi nem annak alapján válogattuk ki hogy ki lép ki a klánból 1-1 ütéshez, hogy ki üt nagyobbat nálunk, hanem, hogy tudunk a leggazdaságosabbn közelebb kerülni. Megesett, hogy orkot léptettünk ki...



Igazából ti egy olyan megoldást szeretnétek, ami csak rátok vonatkozna, és megakadályozná, hogy ha már egyeszer pénzt és időt nem kímélve ráálltok egy kisebb klánra, annak ne legyen esélye se a menekülésre. Hidd el Remy, mindig lesz. és ha olyan a helyzet amilyennek írod, hogy se pénz, se egység a klánban, akkor ehhez tedd hozzá azt is, hogy választás sincs, menekülni kell, vagy földet ajándékozni. Ha pedig ajándék, legyen a császáré...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #442  
Old 02-18-2008, 18:04
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Igazából ti egy olyan megoldást szeretnétek, ami csak rátok vonatkozna, és megakadályozná, hogy ha már egyeszer pénzt és időt nem kímélve ráálltok egy kisebb klánra, annak ne legyen esélye se a menekülésre. Hidd el Remy, mindig lesz. és ha olyan a helyzet amilyennek írod, hogy se pénz, se egység a klánban, akkor ehhez tedd hozzá azt is, hogy választás sincs, menekülni kell, vagy földet ajándékozni. Ha pedig ajándék, legyen a császáré...
Ezt nemtom honnan veszed, ha ez az egesz csak nekunk lenne jo, nem lennenek mellette ilyen sokan, ez igenis jo a kisebb klanoknak is, a szemellenzot most egy picit tedd felre, ha lehet...

Igenis gondolj bele, fegya javaslata utan, a(z eszrevett) raallasok legalabb 50%-anal(de lehet, hogy 99%), tuti hogy panikszeruen kiraknak a fel klant, "hiszen csak 1%". Szerinted ez jo?
Ezek utan meg nem is probalkoznanak...
Szerintem ez csak a nyari szks problemara jo, a klanuteseket epphogy gatolna...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #443  
Old 02-19-2008, 11:51
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezt nemtom honnan veszed, ha ez az egesz csak nekunk lenne jo, nem lennenek mellette ilyen sokan, ez igenis jo a kisebb klanoknak is, a szemellenzot most egy picit tedd felre, ha lehet...

Igenis gondolj bele, fegya javaslata utan, a(z eszrevett) raallasok legalabb 50%-anal(de lehet, hogy 99%), tuti hogy panikszeruen kiraknak a fel klant, "hiszen csak 1%". Szerinted ez jo?
Ezek utan meg nem is probalkoznanak...
Szerintem ez csak a nyari szks problemara jo, a klanuteseket epphogy gatolna...
Akkor miértnem lesz bevezetve egy olyan opció, hogy csak akkor lenne 1%, ha az anyaklánból való kilépés után x körön belül volt végrehajtott támadás? Így azok akiket csak úgy kiraknak, nem 1% árán mehetnének vissza...
Reply With Quote
  #444  
Old 02-19-2008, 11:55
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Akkor miértnem lesz bevezetve egy olyan opció, hogy csak akkor lenne 1%, ha az anyaklánból való kilépés után x körön belül volt végrehajtott támadás? Így azok akiket csak úgy kiraknak, nem 1% árán mehetnének vissza...
Ja kitámadok 1pacival és hello...
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #445  
Old 02-19-2008, 14:52
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Ja kitámadok 1pacival és hello...
ebben lehet valami...

Remedy eredeti javaslatánál azt nehezményezte hogy ráállásnál nyugodtan kitehetnek néhány tagot. Mi lenne ha nem lehetne akkor kitenni tagot klánból amikor megy felé támadás?

Last edited by Robin; 02-19-2008 at 15:03..
Reply With Quote
  #446  
Old 02-19-2008, 15:14
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
ebben lehet valami...

Remedy eredeti javaslatánál azt nehezményezte hogy ráállásnál nyugodtan kitehetnek néhány tagot. Mi lenne ha nem lehetne akkor kitenni tagot klánból amikor megy felé támadás?

Akkor már nem lehet. Vagyis lehet, de a tag mindenképpen részt vesz a csatában, és csak kv végén lép ki a klánból.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #447  
Old 02-19-2008, 15:18
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Akkor már nem lehet. Vagyis lehet, de a tag mindenképpen részt vesz a csatában, és csak kv végén lép ki a klánból.
Aham, rémlik hogy egy ideje ígyvan.
De ha a tag mindenképpen résztvesz a csatában ha már megy felé sereg akkor meg mi a gond? Akkor nem azon fog múlni a beütés hogy kirakták-e vagy sem...
Ergó minek raknák ki a fél klánt ha úgyis résztvesznek a csatában?

Vagy csak én értelmezem rosszul?

Last edited by Robin; 02-19-2008 at 15:22..
Reply With Quote
  #448  
Old 02-19-2008, 15:24
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Aham, rémlik hogy egy ideje ígyvan.
De ha a tag mindenképpen résztvesz a csatában ha már megy felé sereg akkor meg mi a gond? Akkor nem azon fog múlni a beütés hogy kirakták-e vagy sem...

Vagy csak én értelmezem rosszul?

Remy arról beszél, hogy A klán rááll B klánra. Még ebben a körben B klán kirak 1-2 vagy akárhány orit, A klán támad, és a következő körben pontlistarendezéskor látja csak, hogy mi történt. Támadni tudnak, mert az adott pillanatban két körösek, de rettentő messziről fentről fognak ütni, és nem visznek szinte semmit.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #449  
Old 02-19-2008, 15:32
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Remy arról beszél, hogy A klán rááll B klánra. Még ebben a körben B klán kirak 1-2 vagy akárhány orit, A klán támad, és a következő körben pontlistarendezéskor látja csak, hogy mi történt. Támadni tudnak, mert az adott pillanatban két körösek, de rettentő messziről fentről fognak ütni, és nem visznek szinte semmit.
Viszont amit én mondtam az az lenne hogy A klán rááll B klánra. Seregetindítanak és seregindítástól kezdve már B klán nem tudna kitenni tagokat míg a csata le nem zajlik. Vagyis a pontlistán se változnának az értékek max a bontások által.
Reply With Quote
  #450  
Old 02-19-2008, 15:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Viszont amit én mondtam az az lenne hogy A klán rááll B klánra. Seregetindítanak és seregindítástól kezdve már B klán nem tudna kitenni tagokat míg a csata le nem zajlik. Vagyis a pontlistán se változnának az értékek max a bontások által.
Térjünk talán vissza a javaslathoz. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu