Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #421  
Old 11-11-2012, 13:18
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Pattinthatod, de a visszaütésre akkor a legkisebb esélyt is elveszed magadtól, mert azokat az íjakat még el is kell adni, vagy bebontani a fél országod, hogy el tudd adni az el nem férőt és az 9 kör amíg újra tudsz tenni valamit. Ezalatt pedig lennebb is simán belédköthetnek stb. Tehát a taktikai repertoár is bővülne és az akciók száma is megsokasodna szerintem.
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
Reply With Quote
Sponsored Links
  #422  
Old 11-11-2012, 20:21
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post

itt valami nagyon sántít... B-ben pl 60/120 hekis rombolós zónába simán legyújt egy ork egy másikról 80 házikót
törpével gyújtottam orkot... tudod van az orknak egy olyan, hogy
" ha a támadásra küldött seregének támadóértéke magasabb, mint az otthon maradt sereg védőértéke, akkor +20% védelmet kap minden katonai, mágikus és tolvaj akcióval szemben, amíg ez az állapot fennáll."

tehát már megint szegény tolis aki megszívja...

az a baj, hogy túl szűken vizsgáljátok ezt a problémát. Szerintem az ork az ami túl van erősítve.. a játékban a lefgontosabb a katonai morál, de míg az ork ütésekkel szinten tartja másoknak súlyos hektárokat kell rááldozni... és ezen felül még az ork plusz védelmet is kap azokkal szemben, akinek amúgy is áldozatot kell hozniuk a területük kárára.(ja ork 7 kör alatt felépíti a legyújtott épületket 30%az se kevés) Tehát a feles erősítésével szerintem nem lehet átesni a ló túloldalára... durván kéne felerősíteni és akkor közelítené azt a szintet, ami jó lenne. szintúgy az embert is, de a topiknak nem ez a címe
Reply With Quote
  #423  
Old 11-11-2012, 20:28
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Szerintem nyissatok egy új topicot ennek.

Ami szúrja a szemem elsőre: tekercsek?

Ha csak 20%-ot pakolhatok ki, nem tarthatom ebben a pénzem a kopások miatt. Tehát a tekiíró országom törölhetem is, ahogyan mindenki más is. Így az eddig megszokott tartalékoló-rendszer megszűnne létezni..
idézzük el a súgót: a piac nem raktár... ergó, fel sem merül ugye, hogy te nagy tételben tartasz a piacon tekercset??
Reply With Quote
  #424  
Old 11-11-2012, 21:01
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
idézzük el a súgót: a piac nem raktár... ergó, fel sem merül ugye, hogy te nagy tételben tartasz a piacon tekercset??
Én kifejezetten raktárnak használom. A tekercseket is azért tartom kinn, és a katonai egységeket is. Elhanyagolható százalékban rakom ki eladásra az árukat. De ezzel minden játékos így van. Ennek egyetlen célja, hogy ezek lophatatlanok legyenek. Ami a játék hibáinak egyik leglátványosabb pontja. Viszont ezen sose fognak változtatni sajnos.

Ezért is tartom életképesebbnek, hogy inkább a felesnek adjunk pár értékes tuningot. Sosem lesz egyenértékű egy hadissal, de legalább lehessen vele játszani.
Reply With Quote
  #425  
Old 11-11-2012, 21:15
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
törpével gyújtottam orkot... tudod van az orknak egy olyan, hogy
" ha a támadásra küldött seregének támadóértéke magasabb, mint az otthon maradt sereg védőértéke, akkor +20% védelmet kap minden katonai, mágikus és tolvaj akcióval szemben, amíg ez az állapot fennáll."

tehát már megint szegény tolis aki megszívja...

az a baj, hogy túl szűken vizsgáljátok ezt a problémát. Szerintem az ork az ami túl van erősítve.. a játékban a lefgontosabb a katonai morál, de míg az ork ütésekkel szinten tartja másoknak súlyos hektárokat kell rááldozni... és ezen felül még az ork plusz védelmet is kap azokkal szemben, akinek amúgy is áldozatot kell hozniuk a területük kárára.(ja ork 7 kör alatt felépíti a legyújtott épületket 30%az se kevés) Tehát a feles erősítésével szerintem nem lehet átesni a ló túloldalára... durván kéne felerősíteni és akkor közelítené azt a szintet, ami jó lenne. szintúgy az embert is, de a topiknak nem ez a címe
láttam már nem egy orkot elhullani, szerintem egyáltalán nem túlerős. hanem van csomó előnye és csomó komoly hátránya.
a 20% védelmet úgy kapja mintha annyival több tolija lenne. ha átjutsz a hatékonyság ugyan az.
ha keveset gyújtassz azért mert már nincs háza szinte, vagy már napok óta szívja befelé az ártó akciókat..
Reply With Quote
  #426  
Old 11-11-2012, 21:21
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
láttam már nem egy orkot elhullani, szerintem egyáltalán nem túlerős. hanem van csomó előnye és csomó komoly hátránya.
a 20% védelmet úgy kapja mintha annyival több tolija lenne. ha átjutsz a hatékonyság ugyan az.
ha keveset gyújtassz azért mert már nincs háza szinte, vagy már napok óta szívja befelé az ártó akciókat..
Esetleg messze volt? Mert míg hadi akcióknál alig, a toliknál brutálisan csökken a hatékonyság a távolság függvényében.(Távolság=pontérték)
Reply With Quote
  #427  
Old 11-12-2012, 18:35
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Akkor a játékfelforgató javaslat ennyire nem jön be senkinek, hogy némaság van?
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pirostraktor For This Useful Post:
  #428  
Old 11-12-2012, 19:29
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Vagy kezdünk kifáradni. Jó lenne már összeszedni pár konkrét dolgot és 'Ati elé vinni'.
Reply With Quote
  #429  
Old 11-12-2012, 20:29
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

feltűnt már, hogy a "nagyágyúk" nem szólnak hozzá? csak somolyognak magukban, mert ők jól tudják, hogy nem lesz a tolik javára megváltoztatva semmi.
Reply With Quote
  #430  
Old 11-12-2012, 21:34
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
feltűnt már, hogy a "nagyágyúk" nem szólnak hozzá? csak somolyognak magukban, mert ők jól tudják, hogy nem lesz a tolik javára megváltoztatva semmi.
Feltűnt, de kétlem, hogy azért nem szólnának hozzá mert akkora marhaság. Olyankor általában megkapom az 'ezt a baromságot' beszólást Tehát mégsem akkora ökörség, hogy egyből le legyen szólva(remélem). De azért egykét tapasztaltabb hsz jó lenne + esetleg egy Ati vélemény, hogy startból elvetendő a dolog vagy lehet reális alapja

Úgy érzem Surranóval a lehetséges eseteket mind áttárgyaltuk, ezért is jönne jól ha a pro-bbak kifejtenék legalább az aggályaikat.
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 13:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 06:06


All times are GMT +1. The time now is 04:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu