Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #411  
Old 06-22-2010, 16:29
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by szoviet t56 View Post
Vityu és te milyen éplistával vagy?
és milyen felállásban vagy? gondolom íjj/ló
30% barakk, 10% torony, 14% kocsma, 8% templom. A többi tetszés szerint. Lehetne élezni, de nem éreztem fontosnak.
Ja, és full íjat tartok benn, plusz helyet a képzésnek. És van benn annyi pénz, hogyha kell, akkor tudok cserélni sereget a piacon, és egy érdemleges szembetámadást véghezvigyek.

Ha meg le is ütnek, akkor 1-2napi termelésből simán visszamegyek oda ahol voltam.

Szerintem kell hozzá a diplomácia, és az, hogy ha a tolvajok sűrűsödnek körülötted, akkor érdemes gyorsan elfedezni onnan. Jól lehet vele pénzt keresni, annyi fix.

A csoportba úgy léptem fel, hogy egy balszerencsés eset után gyakorlatilag egység nélkül léptem, szinte full üres voltam. Most tele vagyok, van tartalék is, és a top-ot is elértem. Mindezt rettenetesen rossz bányatalálási aránnyal -> minden jött, aminek eleinte semmi ára nem volt...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #412  
Old 06-22-2010, 19:12
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
de szerintem ne mond egy kezdőnek, aki 2-3szor lép be, hogy érdemes törpével menni..
Quote:
Originally Posted by none View Post
értem ezek szerint napi 2-3 belépéssel ajánlod neki a törpét..
Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem mondtam, hogy ajánlom. Viszont nem lenne értelme azt mondanom, hogy a gyakori belépés miatt nem ütnek le, mert ez nem igaz. Gyakorlatilag a belépéseim nagy többsége távolozással zajlik, meg a képzések, termelés eladásával.
Hagyjad mar, Vityu, aki kicsit is mast mond, amit O, arra az a valasza, hogy a kezdonek napi keves belepessel az torpet ajanl...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #413  
Old 06-22-2010, 19:31
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Hagyjad mar, Vityu, aki kicsit is mast mond, amit O, arra az a valasza, hogy a kezdonek napi keves belepessel az torpet ajanl...
bocsáss meg, hogy segíteni akartam valakinek veled ellentétben, mert te egy büdös szót nem mondtál mit ajánlasz neki, csak belekötöttél abba, amit én írok.. de olvasd vissza azt írta, aki segítséget kért, hogy 2-3szor tud belépni naponta..
de ha 2-3 belépshez mf törpét ajánlotok én kérek elnézést..
nem a törpe lehetőségeiről beszélünk.. konkrét kérdés volt..(igen az, hogy 2-3 belépsre éremes-e mf törpével menni.. és igen, ezért kérdeztem mindkettőtöktől..) szóval, ha írsz legalább neki válaszolj (ha kérhetem.. mielőtt még azzal vádolsz, hogy utasítalak mint multkor) mivel, amit én írtam szerinted butaság, így írd le neki az okosságot hagy tudjon játszani törpével (eredményessen, hogy ne menjen el a kedve az egésztől)..
és megértettem.. többet senkinek nem próbálok segíteni, mint kiderült nincs meg hozzá a tapasztalatom/tudásom, így meghagyom a nagyoknak..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #414  
Old 06-22-2010, 19:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
mivel, amit én írtam szerinted butaság, így írd le neki az okosságot hagy tudjon játszani törpével (eredményessen, hogy ne menjen el a kedve az egésztől)..
Én leírtam, hogy mi kell hozzá. Az általam bevált dolgokat írtam le, tehát saját tapasztalatot írtam le.

Sőt, azt kell mondjam, hogy a csoport alsóbb részén sokkal több atrocitás ért, mint fenn. 3napja nem lopott senki semmit, pedig volna mit. 5fajta tekercset tartok benn, azt is lophatnák, és naponta max egyszer adom el a cuccokat, mert elfelejtem.
Volt hogy egy napig rá se néztem. És él. Lehet, hogy ez a véletlen műve, de az ország a top-köreit tölti, bőven a top-ban.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #415  
Old 06-22-2010, 19:49
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Én leírtam, hogy mi kell hozzá. Az általam bevált dolgokat írtam le, tehát saját tapasztalatot írtam le.

Sőt, azt kell mondjam, hogy a csoport alsóbb részén sokkal több atrocitás ért, mint fenn. 3napja nem lopott senki semmit, pedig volna mit. 5fajta tekercset tartok benn, azt is lophatnák, és naponta max egyszer adom el a cuccokat, mert elfelejtem.
Volt hogy egy napig rá se néztem. És él. Lehet, hogy ez a véletlen műve, de az ország a top-köreit tölti, bőven a top-ban.
JA, még azt hozzátenném, hogy nem feltétlenül ajánlom a törpét 2-3 belépésre, mert azért jobb, ha ott vagy, amikor csúnyán elviszik a tekercseidet, akkor is jó, ha mennek feléd, ha már csak alábontási szempontból is. De úgy érzem nem befolyásolja, csak könnyíthetsz vele magadon, mert ha a gép előtt ülsz, akor is le tudnak lopni, akkor is be tudnak verni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #416  
Old 06-22-2010, 19:50
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Azt mondom, egy próbát megér, ha nem jön be, akkor max újrázik, és kész. Ez egy játék
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #417  
Old 06-23-2010, 17:17
szoviet t56 szoviet t56 is offline
Member
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 121
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

szóval 2-3 belépéssel életképes csak elég nagy annak a veszélye hogy tönkre vágnak nem is kicsit ha nincs szerencsém
Reply With Quote
  #418  
Old 06-23-2010, 22:17
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Angol V-s tapasztalatai vannak valakinek törpével?
Reply With Quote
  #419  
Old 06-23-2010, 23:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by szoviet t56 View Post
szóval 2-3 belépéssel életképes csak elég nagy annak a veszélye hogy tönkre vágnak nem is kicsit ha nincs szerencsém
igen, jól értelmezted
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #420  
Old 06-24-2010, 08:13
szoviet t56 szoviet t56 is offline
Member
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 121
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
igen, jól értelmezted
egypróbát azért megér, szerintem
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A törpe magára ható varázslatai Bogár Elvetett javaslatok 9 02-19-2008 12:40


All times are GMT +1. The time now is 17:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu