Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #401  
Old 03-23-2007, 10:49
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Picit furán fogalmaztam elöbb de a lényeg hogy amit kiszámoltam az az hogy ÉN IS TÚLZÁSNAK TARTANÉK 30%laki bónuszt, mert azzal sztem is túl tápolt lenne
tessék számolások 20%laki bónusszal

70%hulla barakk ütöereje 3.szinten kb 46,3%óriás tudós barakk ütőereje, kb 43,7% gnóm tudós barakk ütőerje , 40% ork tudós barakk 38%ork tábornok barakk, 46,1%törpe barakk

nem tudom, de sztem ezek reális számok,sőt sokan szárnyalják túl így feljönne a hulla a hadisok közé (vmiben jó lenne), és azt se felejtsd el hogy ezek mind átütik forditott esetben, hiszen neki nincs védelem varázslata viszont a támadok meg vérszomjal jönnek, sztem annyira ez nem táp,végülis a hulla hadin kivül másra alkalmatlan (perpillanat most még arra is)...
legalább 2.on 3.on számott tevő hadi ereje lenne. A-ban úgyse érne semmit,a sok tf miatt...

Hátha ez így van és modosítás lecc belőle...
A fene vigye el kezdhetek majd tököli a hülye betegséggel
__________________
LotR
Reply With Quote
Sponsored Links
  #402  
Old 03-23-2007, 19:10
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Ehh...

Szomorú, hogy ha már kínkeserves munkával kezd kibontakozni egy többek által is támogatott javaslat, akkor mindig jön pár olyan hozzászóló, aki fittyet hányva az addig beírtakra, vadabbnál vadabb ötletekkel rémisztgeti a népet. Ezzel a topic a komolyságát veszíti el. MEGBESZÉLÉSnek kellene lenni, nem pedig önmegvalósító fórumnak... Nem csoda, hogy a normális ötletekkel előállók már rég nem szólnak hozzá.
Az én javaslatom: próbáljatok meg visszatérni nagyjából a 20. és 30. oldal közé, és folytassátok ott.

Jöhetnek a pirosak...

Last edited by Davalon; 03-23-2007 at 19:15..
Reply With Quote
  #403  
Old 03-23-2007, 23:11
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon View Post
Szomorú, hogy ha már kínkeserves munkával kezd kibontakozni egy többek által is támogatott javaslat, akkor mindig jön pár olyan hozzászóló, aki fittyet hányva az addig beírtakra, vadabbnál vadabb ötletekkel rémisztgeti a népet. Ezzel a topic a komolyságát veszíti el. MEGBESZÉLÉSnek kellene lenni, nem pedig önmegvalósító fórumnak... Nem csoda, hogy a normális ötletekkel előállók már rég nem szólnak hozzá.
Az én javaslatom: próbáljatok meg visszatérni nagyjából a 20. és 30. oldal közé, és folytassátok ott.

Jöhetnek a pirosak...
ezért nem piros jár hanem vagy 3 zöld...

nagyjából ugyan erről írtam egy másik megbeszélés topicban...
a normális ötletek szét vannak offolva eszement felvetésekkel, és így ahogy mondod , elnéptelenednek a topicok.

legalább vennék a fáradságot, és minden önáló ötletet külön topicba nyitnának, Ati meg tudna selejtezni egyből...
Reply With Quote
  #404  
Old 03-25-2007, 09:50
tetuke tetuke is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Szep jo napot mindenkinek...

Ha mar toli ellen akarjuk vedeni a hullat miert nem lehetne megadatni azt a hullanak, hogy ugyanugy ragassza a betegseget a tolikra is, mint a hadseregre...Elvegre a tolvajoknak terkaput nyitasz, hogy bejuthass egy oriba. Logikusan vegiggondolva a dolgot, tehat a tolik us ugyanugy ott vannak egy hulla oriban mint a hadsereg mikor tamadsz...

Szoval a tolik immunisak a pestisre meg akkor is ha egy szeriaban 10x jarnak egy hulla oriban? Valahogy nekem ez furcsa.

Ezt az opciot mondjuk felderito tevekenysegre nem hasznalnam csak tamado tevekenysegre amikor a tolvajok kozvetlenul erintkezesbe lepnek hullakkal...Ilyen a gyujtogatas emberrablas stb.

Ezt a pestist is gyogyitana a korhaz, csak itt a tolik hullananak...Meg be lehetne vezetni azt is, hogy ha mondjuk nem teszel semmmit 10 korig akkor a pestis fokozatosan terjed at a tobbi hadi egysegre...

Lehet hogy elsore tul vad az 5-let, de igy azert egy toli is meggondolja, hogy megeri-e neki a sok tolvajakcio vagy sem...

Na lehet lehurrogni...
Reply With Quote
  #405  
Old 03-25-2007, 12:06
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hurr-hurr

A hullának nem a toli a gondja, hanem, hogy nem tud beütni senkit (és persze se varázsolni se lopni), tehát nem toli immunitás kell neki, hanem nagyobb támadóerő.
Reply With Quote
  #406  
Old 03-25-2007, 12:32
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

egyetértek az előttem szólóval a tolikat máég ki lehet bírni én nyugodtan hagynám a +30% (de legalább a 25%) lakitekit.
így azért lenne esélye beütni valakit és egy hazakisérésnél már építeni kellene...
sztem így se lenne tápos
még mindig ott vannak a toli+varik
Reply With Quote
  #407  
Old 03-26-2007, 00:56
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by tetuke View Post
Szep jo napot mindenkinek...

Ha mar toli ellen akarjuk vedeni a hullat miert nem lehetne megadatni azt a hullanak, hogy ugyanugy ragassza a betegseget a tolikra is, mint a hadseregre...Elvegre a tolvajoknak terkaput nyitasz, hogy bejuthass egy oriba. Logikusan vegiggondolva a dolgot, tehat a tolik us ugyanugy ott vannak egy hulla oriban mint a hadsereg mikor tamadsz...

Szoval a tolik immunisak a pestisre meg akkor is ha egy szeriaban 10x jarnak egy hulla oriban? Valahogy nekem ez furcsa.

Ezt az opciot mondjuk felderito tevekenysegre nem hasznalnam csak tamado tevekenysegre amikor a tolvajok kozvetlenul erintkezesbe lepnek hullakkal...Ilyen a gyujtogatas emberrablas stb.

Ezt a pestist is gyogyitana a korhaz, csak itt a tolik hullananak...Meg be lehetne vezetni azt is, hogy ha mondjuk nem teszel semmmit 10 korig akkor a pestis fokozatosan terjed at a tobbi hadi egysegre...

Lehet hogy elsore tul vad az 5-let, de igy azert egy toli is meggondolja, hogy megeri-e neki a sok tolvajakcio vagy sem...

Na lehet lehurrogni...


2 dolog jöhet szóba.

az első gőzöd sincs a játékhoz, és még is " ötletket" találsz ki...

a második ami szerintem sokkal valószínűbb regelté egy új nicket, hogy valami iszonyat nagy baromságot beírjál, mint ötletet... feleletül arra, amit írtunk korábban az ilyen " átgondolatlan oda dobok valamit offolom a topicot " beírásokról...
Reply With Quote
  #408  
Old 04-01-2007, 15:28
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
2 dolog jöhet szóba.

az első gőzöd sincs a játékhoz, és még is " ötletket" találsz ki...

a második ami szerintem sokkal valószínűbb regelté egy új nicket, hogy valami iszonyat nagy baromságot beírjál, mint ötletet... feleletül arra, amit írtunk korábban az ilyen " átgondolatlan oda dobok valamit offolom a topicot " beírásokról...
LOL
ha nem pont erre gondoltam...
hogy ne csak offoljak, a hullára valóban ráférne egy kis erősítés
én az alapoknál kezdeném
ugyan nem tudom miként, de annak irányában tennék valamit, hogy megérje!!! hullával szövizni!
mert mikor én játszottam vele, nekem ez volt a legfőbb bajom...
bevernek? lopnak? rengetnek?
na és? ez egy játék, és amikor kiválasztod fajnak ezekkel számolnod kell előre is!
ha nagyon nincs hozzá ideged válassz mást!
viszont nem jó egyedül játszani, és hullával kevesen akarnak szövizni...
mondhatni a kutya se
Reply With Quote
  #409  
Old 04-01-2007, 15:40
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

mondjuk a szövisét támadó ország is fertőzzön, ha épp van nála segítségként a hullától sereg
el se kezdjétek mondani, persze hogy állandóan mindegyiknél volna 10 körre legalább jelképes menniségű íj, de mikor mondjak vad dolgokat ha nem április 1-én?
Reply With Quote
  #410  
Old 04-02-2007, 10:11
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
mondjuk a szövisét támadó ország is fertőzzön, ha épp van nála segítségként a hullától sereg
el se kezdjétek mondani, persze hogy állandóan mindegyiknél volna 10 körre legalább jelképes menniségű íj, de mikor mondjak vad dolgokat ha nem április 1-én?
Azt úgy írják, hogy április 1-jén. Mikor javítsalak ki, ha nem másodikán?

Miért nem veszik be a hullát? Mert gyenge, ha erősebb lenne, akkor több esélye lenne szövibe kerülni, szerintem.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu