Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #401  
Old 02-22-2007, 04:14
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
mar mindegy, mert nemkivanatos szemelykent torolve lett.....
Mármint Kisbér, vagy a másik?
Sponsored Links
  #402  
Old 02-22-2007, 06:13
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Mármint Kisbér, vagy a másik?
Gondolom a másik. Aki angolban arra van ráállva, hogy a külföldi kezdőket szivassa, megérdemli.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
  #403  
Old 02-22-2007, 09:00
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
mar mindegy, mert nemkivanatos szemelykent torolve lett.....
ennek nagyon örülünk
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #404  
Old 02-22-2007, 09:09
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
ennek nagyon örülünk
Én annyira nem
Mondtam is Goldy-nak, hogy várhatott volna még 2-3 napot...
Csak hogy tudja miért is megy a kukába

Mind1, van még országa más csoportokban... Majd "megvizsgálom" őket

Jah, és köszi a kezdőkkel való együttérzést, és a bíztatást (mostanában úgyis mindenki útál itt a külsőn )

Last edited by Kisbér; 02-22-2007 at 09:10.. Reason: jah...
  #405  
Old 02-22-2007, 09:24
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Én annyira nem
Mondtam is Goldy-nak, hogy várhatott volna még 2-3 napot...
Csak hogy tudja miért is megy a kukába

Mind1, van még országa más csoportokban... Majd "megvizsgálom" őket

Jah, és köszi a kezdőkkel való együttérzést, és a bíztatást (mostanában úgyis mindenki útál itt a külsőn )
Off ettől még nem szeretünk
on
amúgy ha látok ilyet akkor én is "összebarátkozok" vele
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #406  
Old 02-22-2007, 10:54
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jó érzés az igazság bajnokaival egy fórumon működni
  #407  
Old 02-22-2007, 12:52
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Aktuális dilemmámmal fordulok a nagyközönség elé

1 honapja lehuztunk szövivel vkit 500.000.000-val kb.
Morogtak, de nem lett háború (megtárgyaltuk /alattuk voltunk kedvező pozicióban). kb rá egy hétre a tolis elkezdett szórakozni... megtárgyaltuk(aszonták jó nem lesz háború mert nem áll érdekükben, mi se akartunk akciózni...minek a felesleges veszteség...)
felmásztunk szövivel 6-7 körrel a problémás alanyok fölé.
Azóta 2-3 naponta rengetés. nem sok csak pár. (elmegy, biztos nem ők voltak ...
De!
Említett toli bebukott nálam, + kaptam pár tűzgolyót tegnap, meg kis rengést is. Erre lenyomtam a varijukról kb 6-800 varit tolikkal. (ez ma éjfél és reggel történt). azóta állandóan rengetnek. Mi a teendőm szerintetek?
(4-es szinten folynak az események...)

Nme vagyok a jelentgetés hive..., de ez kicsit bosszantó a szitu. Egy gnom hadis keveset tehet asszem a 6 körröl való rengetések ellen...max annyi tudok tenni hogy feljebbmászok...
Persze ez benne van a játékban. Csak ez a fajta hozzállás az ellentől. hm...
nem igazán tetszik.
Én vagyok túlzottan kényes?

(amugy az okozott károk helyreállítása nem okoz gondot...még sokáig elleszek így ha kell...de kíváncsi vagyon a véleményetekre.
Amikor már nincs feljebb...
L-ból nekem is van hasonlo történetem kb 20-30 hely környékén történt ,h egy rozzant ember MF elkezdte piszkálni a szövinket, mivel nem tett negy kárt próbáltuk lebeszélni a dologról, ledipizni vele, de erre elkezdett keménykedni hiába próbáltam győzködni, h ember nézzél már kikbe kötsz bele..
Erre 2-3 moráljavító fosztás után a hadiknak, leütöttem földre nekem pont kellett, ebből gondoltam tanul, de ó dehogy 7 körröl elkezdte gyilkolni a varijaimat... a top elején már azért jelentősen sokat kellett volna bontani, h ártsunk neki, nekem meg peregtek a varijaim és néztük tehetetlenül...
A diplomácia se naon segített hiába írtam neki h gondoljon már bele mit tehettünk volna vele, ahelyet a jelzés értékű fogalás után...
eltel 1 hét h megunta, bíztunk abba hátha vki kiszurja mennyire üthető az orija és leverik, de nem... nos ekkor elgondolkodtató volt számomra az emberi faj távolról való sérthetetlensége...
A gyerek megunta a dolgot és mivel nem volt sok pénze ,el kellett volna tartania magát így abbahagyta,és mikor közelebb jött mi meg neki estünk...
A végén már sajnáltam értelmetlen háboru min. 400 milla veszteség és 1 szétvert ori.
A csunya h még így isolcsóbban jöttunk ki mintha a közelébe bontunk, az akkor nyers árak és a távolság miatt...
__________________
LotR
  #408  
Old 02-22-2007, 14:36
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Törlés

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
mar mindegy, mert nemkivanatos szemelykent torolve lett.....


Sziasztok!

Szeretném tisztázni a Kisbér által félreértett dolgokat. Gyorsba leirom a dolgokat amit akármelyik admin vissza tud keresni....

1, Békésen építgettem az orimat és mint uj ori aki kamatoztatja a bankba pénzét ugy volt nálam általában 3-4millio amit annak rendje modja szerint le is fosztottak Na ebből volt 7db. természetes 1 ori Kérdem ez nem lehetetleniti el a játékot ?

2, A fosztások után ugygondondoltam visszafosztom a pénzemet és egy orkkal elkezdtem a környéket fosztogatni.

3. Egy nap 6 sereg 3 különböző országhoz ment fosztani olyanokhoz akik még gömbölni se tudtak volna és mf ek voltak

4. Mit ad isten a beütés után kapom rengéseket felülről 8-10 körről.

5. Ekkor határoztam el hogy a rengéseket ledolgozva megnézem melyik kezd el ujra rengetni. 2 orihoz be is néztem hogy állnak az épületei.

6. Kisbér kolléga ekkor érezte azt hogy közbe kell avatkozni és lopni a tekimet 5 napon keresztül ami szintén nem lehetetleniti el a játékomat mert tök szabályos és vagyonokat kereshet vele ha már csak 50db okat tud lopni.

7. Regeltem uj óriás ori ami végül a törlés szintjére jutott.

8. Ezekután légyszives döntsétek el melyik volt fair,
A 7-8 sereg amit kaptam fosztás, vagy az 5 napig tartó tekilopás, vagy a 10 körről való rengetés.

üdv Tisztelettel.
Feta

Last edited by SiMON; 02-22-2007 at 14:42..
  #409  
Old 02-22-2007, 15:37
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
1, Békésen építgettem az orimat és mint uj ori aki kamatoztatja a bankba pénzét ugy volt nálam általában 3-4millio amit annak rendje modja szerint le is fosztottak Na ebből volt 7db. természetes 1 ori Kérdem ez nem lehetetleniti el a játékot ?
Még megvan a gömböd.. Nem hiszem, hogy azon bárki 200 hekin át tudott volna menni 7x. Hacsak nem kinn voltál támadni... Akkor meg ne csodálkozz...

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
2, A fosztások után ugygondondoltam visszafosztom a pénzemet és egy orkkal elkezdtem a környéket fosztogatni.
Eddig még rendben is van.

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
3. Egy nap 6 sereg 3 különböző országhoz ment fosztani olyanokhoz akik még gömbölni se tudtak volna és mf ek voltak
Az egyik nem mf volt, de ezen nem veszünk össze.

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
4. Mit ad isten a beütés után kapom rengéseket felülről 8-10 körről.
Ez lehetséges, be is mutattad nekem. De nem gondolod, hogy valaki azért rengetett mert látta a teljest? És hasonlóan gondolkozik, mint én?

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
5. Ekkor határoztam el hogy a rengéseket ledolgozva megnézem melyik kezd el ujra rengetni. 2 orihoz be is néztem hogy állnak az épületei.
Igen, egyértelmű, így kell ezt kideríteni... (irónikus voltam)
Ahogy hallottam az a jelentgetős fajta vagy, tehát miért nem jelentetted?
Még ha így is volt, ahogy mondtad, nem gondoltál bele, hogy abból a 4 oriból akikhez bementél bulizni 3 ártatlan? És esetleg szeretné élvezni a játékot?

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
6. Kisbér kolléga ekkor érezte azt hogy közbe kell avatkozni és lopni a tekimet 5 napon keresztül ami szintén nem lehetetleniti el a játékomat mert tök szabályos és vagyonokat kereshet vele ha már csak 50db okat tud lopni.
Nálad volt csak egyedül tekercs... Így téged loptalak... Talán valaki visszakeresheti a logokat, hogy próbálgattam mindenkit lopni, de csak Nálad volt valami. Gondoltam majd ork létedre valamit okozol, ha olyan nagy legény vagy, majd megvéded magad. De semmi...
Összesen 1.5 napig loptam a tekercseidet... Az első "figyelmeztető" üzid 1.5 nappal az újrázásod előtt jött...

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
7. Regeltem uj óriás ori ami végül a törlés szintjére jutott.
8. Ezekután légyszives döntsétek el melyik volt fair,
A 7-8 sereg amit kaptam fosztás, vagy az 5 napig tartó tekilopás, vagy a 10 körről való rengetés.
Pár oldallal korábban bemásoltam azokat az orikat, akiket ütöttél. Nézd meg őket, és rájössz...!

És azok után, hogy nyíltan leírtad nekem, hogy ne lopjam a tekercseidet, mert így nem tudod a török, meg litván kezdőket 7 sereggel beütni, ne haragudj...
Tudod ők azok, akik nem gondolkoznak azon, hogy befizetik-e a VIP-et vagy sem. Ott nincs olyan, hogy nincs bankkártyám, stb, stb...
Ha egy icipici lojalitás lenne benned, akkor felkarolod ezeket a játékosokat, és nem ütöd őket.

Egyértelműen magadba kell nézned, és elgondolkozni, hogy jó-e az, hogy királykodsz az angol kezdőkön, ezzel kompenzálva a magyarban az esendőségedet, vagy elhagyod a hódítót örökre!

De hát ki vagyok én, hogy erre kérjelek Téged...

És többet nem is szeretnék róla beszélni...

Tisztelettel,
Robin Kisbér Hood
  #410  
Old 02-22-2007, 15:41
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Originally Posted by SiMON
4. Mit ad isten a beütés után kapom rengéseket felülről 8-10 körről.

Ez lehetséges, be is mutattad nekem. De nem gondolod, hogy valaki azért rengetett mert látta a teljest? És hasonlóan gondolkozik, mint én?


Ez is valami játékon kívüli összejátszásnak minősül vagy nem ?
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 17:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu