Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #391  
Old 01-31-2006, 07:24
Gyerek Gyerek is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 41
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Északföld]Hali!
Méri azért ütött be titeket.....,


Engem korábban személyeskedés miatt itt 168 körrel fenyegettek meg. Azt hiszem ezek után nincs értelme veled vitatkozni, látom nem vagy képes normális emberek módjára vitatkozni. Én nem szeretnék a te szintedre lesüllyedni ezért inkább hanyagoljuk egymást.
Én nem vádoltam senkit semmivel engem meg folyamatosan vádolnak.

Ezek után milyen javaslatokat tegyek? Felesleges bármit is úgy érzem.

Csongor
Reply With Quote
Sponsored Links
  #392  
Old 01-31-2006, 07:27
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

[quote=Gyerek]
Quote:
Originally Posted by Északföld
Hali!
Méri azért ütött be titeket.....,
Engem korábban személyeskedés miatt itt 168 körrel fenyegettek meg. Azt hiszem ezek után nincs értelme veled vitatkozni, látom nem vagy képes normális emberek módjára vitatkozni. Én nem szeretnék a te szintedre lesüllyedni ezért inkább hanyagoljuk egymást.
Én nem vádoltam senkit semmivel engem meg folyamatosan vádolnak.
Ezek után milyen javaslatokat tegyek? Felesleges bármit is úgy érzem.
Csongor
Rendben, köszönöm, hogy részt vettél a fórumon. Esetleg gondolkozz el azon, hogy vajon minek lépsz be egy fórumra, ahol ötleteket várnak tőled, de neked nincs.
Reply With Quote
  #393  
Old 01-31-2006, 07:39
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Senki
Ejha! A mélyen tisztelt úriközönség nagyon bevadult...
Én is ismét beleszólnék: mivel sehogy nem tudjuk bizonyítani hogy mit művel a két első klán ezért felesleges belemenni bármiféle spekulációba. Majd élesben kiderül hogy mit tudnak.
De kedves Zoli, Wand, és nem sorolom tovább a neveket: attól, hogy ti most itt kiosztjátok az észt, nem lesztek közelebb 1540 körnél pl hozzánk, nem fogunk tudni rögtön próbára tenni titeket. Azért mert én szóvá tettem hogy nem feltétlenül ti vagytok a legszabályosabban játtszó játékosok nem kell arra gondolni hogy azért tettem mert eleve feladtuk azt hogy megtámadjunk titeket. A mi részünkről arról van szó, hogy mindezek előtt még fel kell készíteni az újonnnan alakult és újból megújuló klánunkat, és előttetek még van elenfél akit le kell győzni ha már felkészültünk. Addig is tanulunk minden újat amit lehet, és készülünk fel a csatákra. Ettől függetlenül mint rögtön magát a forrást, azaz titeket nyugodtan próbára tehetünk kérdéseinkel, hogy valóban úgy van-e ahogy feltételezzük, hogy nem tisztán játtszotok. És nem azt várja szerintem senki hogy lehorgasztott fejjel beismeritek, de a válaszaitokból kiderül az avatott fül számára. Ugyanis nehéz elhinni, hogy ha nem támadtok egymásra mert párok vannak kettőtök között szétosztva és hasonlók, akkor az nem lehetséges-e hogy pénzt adtok-e át, hiszen annyi ember mondja, az is kering a levegőben kedves Zoli, hogy több országod van az A-ban. Azért kérdezzük, mert mégis minket is érdekel, hogy ebben mennyi lehet az igazság, és azt is szerintem tudja itt mindenki, hogyha véletlenül beletenyerelnénk a tutiba, akkor se ismernétek be, de azért mindenkinek jólesik feltenni ezeket a kérdéseket, mert itt végre fel lehet, és mert remélik valahol csak kibukik a lóláb. A legtöbb játékosnak már az is hihetetlen hogy valakinek több mint 100k lovasa van, és még csodálkoztok a legendákon melyek titeket öveznek? Sok olyan klán van amely meg se szervezte a 24órás őrséget, és megint rejtély számukra az, hogy van ilyen csapat is egyáltalán... Jó lenne ha mindenki azért kicsit elgondolkodna mielőtt FLAME-et ordibálva habzó szájjal a dühöngő tömegre veti magát... (tudom, azért nem ennyire elfajult a helyzet, de had túlozzak, jó? ) Ennyit akartam mondani. Remélem nem beszéltem sok hülyeséget így hajnalban...
Örülök, hogy ezt leírtad, sajnos azonban ebben a szép és hosszú üziben sem találtam ,egyetlen apró icurka picurka mondhatni hangyaf...nyi ötletet sem.
Természetes, hogy több országom van, szám szerint az 1/a-ban 150, de 50.000 forintért vehetek még 200-at, de még sajnálom rá a pénzt.
Gondolkodtam, hogy amik nem az én orijaim, (lehet a tiéd is az) azokat simán törlöm, majd még kiderül mit akarok. Egyébként bárki is megtámad azt azonnal törlöm, mert én szeretek ott lenni és élvezem a törléseket is, én mrá csak ilyen perverz vagyok.
Valóban sok a lovasunk, nekem van csak magamnak 5 millió. Van hozzá íjjász is, abból csak 4 millió van.
Egyébként meg a 06-90-322-47-58 telefonszámon van az infovonalunk, ahol kedves operátorok válaszolnak mindenki feltett kérdésére, velünk és klánunkkal kapcsolatban. Azért 90-s a szám, hogy jó sokba kerüljön az információszerzés, ha már varázslattal nem megy. Itt lehet kérdezni, hogy
Hány orija van Zolinak?
Wand valóban nem üti be a barátnőjét?
Vajon tényleg övék a piac?
Mennyi seregük van?
Baba miért moderátor?
Baba haja tényleg szőke?
Babának az a kalóz tényleg a pasija?
Szval ilyesmiket.
Reply With Quote
  #394  
Old 01-31-2006, 07:43
Gyerek Gyerek is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 41
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Északföld][quote=Gyerek]
Rendben, köszönöm, hogy részt vettél a fórumon. Esetleg gondolkozz el azon, hogy vajon minek lépsz be egy fórumra, ahol ötleteket várnak tőled, de neked nincs.[/QUOTE

Nem azt mondtam, hogy nincs....
Pl lásd kivel van dolgod: Bevezetni azt, hogy aki x kör után nem támad annak romoljon a katmorálja.. így felpezsdülne az állóvíz szerintem.
Reply With Quote
  #395  
Old 01-31-2006, 07:57
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

[quote=Gyerek][quote=Északföld]
Quote:
Originally Posted by Gyerek
Rendben, köszönöm, hogy részt vettél a fórumon. Esetleg gondolkozz el azon, hogy vajon minek lépsz be egy fórumra, ahol ötleteket várnak tőled, de neked nincs.[/QUOTE
Nem azt mondtam, hogy nincs....
Pl lásd kivel van dolgod: Bevezetni azt, hogy aki x kör után nem támad annak romoljon a katmorálja.. így felpezsdülne az állóvíz szerintem.
Nos ezt például reálisnak tartom. Annyi lenne még a kis kibővítése, ami már régóta jó lenne ha lenne, hogy amennyiben sikeres kláncsatában veszel részt, akkor is emelkedjen a katonai morálod. Hiszen sok olyan ország van, akinek egyénileg nincsen a közelében senki.
A romlás mértéke pedig lehetne komoly is, körökhöz kötve, azaz ha
az elmúlt 72 órában nem volt semmilyen sikeres katonai akciód akkor a morálod elkezd leesni 2 körönként 1%-ot. Ez egészen a 0%-ig mehetne.
Reply With Quote
  #396  
Old 01-31-2006, 08:11
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Smile

Quote:
Originally Posted by Macal
Hali!
A családi élete, senkinek sem érdekel, sem az hogy hány gyereke van ,sem az, hány felesége, hány anyósa stb. stb. és éppen mikor mi a szociális problémája.
Abszolút hidegen hagy bárki lelkivilága, a játékhoz való hozzáállása, a kitalációi, a lelki félelmei, az üldözési mániája, meglátásai és elvei. Nem vagyok orvos, az ilyen jellegű problémákkal egy pszichiátert, vagy egy családi tanácsadót kell felkeresni. Esetleg lehet határidő naplót venni, és jól beosztani az időt, vagy komoly családos emberként elgondolkodni, hogy mi a fenének erőlködsz egy Internetes játékkal a család helyett.
Tiszta és érthető vélemény, végre korrekten kimondva. Tehát sommázom: aki nem úgy játszik mint ti, az menjen az alsóbb csopotba, fizetgesse csak a VIP-et, legyen belőle töltelék, és ne legyen olyan pofátlan, hogy szeretne magának kis kéket. Bár én nem láttam a játék elején, mikor regiztem semmi ehhez hasonló kikötést, hogy mennyi időráfordítással lehet ezt a játékot játszani. Talán oda kéne írni a feltételek közé, nem? Akkor esetleg még jogosnak is érezném, hogy ilyen véleményt formálsz. Hiszen, akkor tisztában lennénk vele, esély nincs rá, és akkor az tényleg ne sírjon, aki ezek mellett a feltételek mellett mégis beindult. Hogy miért játszom, ha nincs időm? mert kikapcsol, mert jó emberek ellen stratégiázni, nem gép ellen, jó látni, hogy épülget az orim, stb, sorolhatnék még okokat, de felesleges. Végigolvastam az egészet, és olyan képem van, hogy vagytok ti, akiknek ezek a körülmények kedveznek, és megfelelnek, vannak azok, akik szeretnének titeket lepiszkálni onnan, ahol vagytok, és vannak a többiek, akik csak szeretnének játszani. Nos, ezt a harmadik csoportot nem kéne alárendeni a két, szerintem kissebb csoport érdekeinek. Nos, ennyi. Köszönöm, hogy meghallgattatok.
Úgy érzem, hogy ha teljesen egyértelmű dolgokat írok le, azt is simán lehet félre érteni, kezdem azt hinni fogalmazási bajokkal küzködöm.
Nos, az odáig rendben van, hogy a TOP1 klánt akarja valaki leverni. A bibi ott kezdődik, amikor nem sikerül neki. EMrt akkro az egyik fele kitalálja, hogy mi biztosan többet csalunk mint Ő. Vannak olyanok akik azt mondják, náluk biztosan nagyobb a %-os arány, náluk több ember jut ugyanannyi országra. Akiknek ez nem jön be, emrt nem biztosak a dolgukban, azok megmagyarázzák, hogy csak azért vagyunk jobbak, mert nekik nincsen rá elég idejük.
Ezt a játékot, általában férfiak játszák, akik erős lelki törésnek éreznék, ha azt kellene mondaniuk, hogy nyertetek mert jobbak vagytok. Volt már ilyen is, de akkor mindíg jön egy kis mondat, amiben azért le van írva, hogy de csak azért mert én éppen: építkeztem, felmostam, vasaltam, teregettem, virágot öntöztem, sírt a gyerek, vonaton neteztem stb stb. No meg persze, csak azért nyertél, mert jók a szövijeid.
Ezeket most szépen tegyük félre, és valóban legyenek ötletek. Azt mindenki érzi, hogy ez így nem jó, nem pörgős a csoport, nehézkes a haladás. Túl sok az MNT, az íratlan szabályok. Ezeken változtatni kellene, okos és értelmes javaslatokkal. Azt meg felesleges kitalálni, ki miért, hogyan merre.
Reply With Quote
  #397  
Old 01-31-2006, 08:48
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hali.

Nem ertem miert kellene valtoztatni a szabalyokat.Azert mert nem én vgyok az elso meg nem kell valtoztatni a szabalyokat ugy hogy en legyek.A jelen keretek között is hiszem hogy meg lehet verni barkit.Nehezebb de igy erdekes...
Reply With Quote
  #398  
Old 01-31-2006, 09:06
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Alba
Hali.
Nem ertem miert kellene valtoztatni a szabalyokat.Azert mert nem én vgyok az elso meg nem kell valtoztatni a szabalyokat ugy hogy en legyek.A jelen keretek között is hiszem hogy meg lehet verni barkit.Nehezebb de igy erdekes...
Ezzel teljesen egyetértek kolléga!

Zoli: remélem nem nekem céloztad azt amibe beidézted az üzenetemet... ha végigolvasnád éppen rájönnél, hogy arról van szó hogy békíteni próbáltam a két fél között, nem ötletet adni, hogy hogy legyen nagyobb előnyünk ellenetek. kicsit lazítsatok az hogy elkezdtek egymásnak esni, pláne te Zoli akinek láttszólag már annyira elszállt az agya hogy azt se látod kire rontasz rá, pl én semmivel sem vádoltalak, teljesen értelmetlenül rontasz nekem... (mondom, ha nem nekem rontottál, akkor bocs... én csak azt soroltam fel mit emlegetnek rólatok...)
(sőt ha nem figyeltél fel, korábban ami próbáltam ötletet adni nektek, arról én spec beismertem hogy nem jó, vagy ha az elmaradt, akkor tessék, itt van most.)

A témához: ami meg az ötletedet illeti Zoli: egy nagy baj van vele: az életbe nem fog felemelkedni a katonai morálja annak akinek elindult lefele... jól meggondoltad? bevernek, tovább csökken. elbénázod, tovább csökken, és így egyre esélytelenebb vagy.... az ötlet nem lenne rossz, de valahogy mást kellene kitalálni (talán Ati nem erre találta ki, hogy a morálod a 75%hoz húzzon? nos ha nagyon gonoszak vagyunk, akkor húzzon a 60%hoz Aban és ha van ütésed akkor a 75%hoz... ). Ami meg a klánütés moráljavító hatását illeti, az jó ötlet... de nem féloldalas kicsit, hogyha nincs siker akkor csökkennie is kellene nem?
Reply With Quote
  #399  
Old 01-31-2006, 10:08
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Északföld][quote=Gyerek]
Quote:
Originally Posted by Északföld
Nos ezt például reálisnak tartom. Annyi lenne még a kis kibővítése, ami már régóta jó lenne ha lenne, hogy amennyiben sikeres kláncsatában veszel részt, akkor is emelkedjen a katonai morálod. Hiszen sok olyan ország van, akinek egyénileg nincsen a közelében senki.
A romlás mértéke pedig lehetne komoly is, körökhöz kötve, azaz ha
az elmúlt 72 órában nem volt semmilyen sikeres katonai akciód akkor a morálod elkezd leesni 2 körönként 1%-ot. Ez egészen a 0%-ig mehetne.
ezt én is kissé eltúlzottnak tartanám. aki sikertelenül támad, azt nagyon nagy mértékben sújtja. itt azért zömében jó játékosoknak kellene lenni, azaz nem biztos hogy egyszerű dolog valakit sikeresen megütni akár egyéni, akár klánszinten. jobbnak tartanám, ha nem közvetlenül a katonai morál csökkenne, hanem valamilyen módon csak a védelem, egy ilyen asszimetrikus változtatás segítségével mindenkinek nőne a támadási esélye, és az aktívaknak a védelemi ereje sem csökkenne. ez talán eléggé ösztönző lehetne.
Reply With Quote
  #400  
Old 01-31-2006, 10:45
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szevasztok. pfuuu.... most értem a végére a 40 oldalnak. hahahaha
én még nem vagyok az 1/A -ban de ha lehet minnél hamarabb el is akarok majd tünni onnan. nekm csak a személyiségek kellenek, de ahogy nézem itt a dolgokat nem lesz 1szerű........tiszta olyanok vagytok mint a politikusok.......
sajnos nem tudok semmi ujitást felvetni, lévén nem tudom milyen ott....
de jo nézni hogy felnőtt emberek értelmetlen szocsatát vivnak, és semmi nem fog változni...szerintem.....na jo mulatást....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 09:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu