Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 07-04-2006, 10:27
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Aronm
Játszottam régebben 6-8 hónapot, nem tudom pontosan, most pedig újra kb 1,5 hónapja. Rengeteget kell tanulnom, de a régebbi orim szövii nagyon rendesek voltak, rengeteget sikerült onnan tanulnom, például ezt a nem túl emberbarát/szeretetteljes játékstílust is.


Szerintem azzal többet ártok neki, ha mondjuk abból a néhány százezer aranyból, amit lassan összeszedett, elviszek vmennyit, mint ha abból a néhány katonájából lemészárolok mondjuk 40-50-et. Emberveszteség nemszámít egy mészárnál. Pusztítás akkor kell, ha utána megsértődik és meg akar támadni... az ilyenek sajnos nem értenek a szép szóból, nem értik meg, hogy nekik egyszerűbb küldeni egy MNT-t.

aúú: személyiségnek szerintem túl erősek ezek, viszont gyengítve lehet, hogy vki lát bennük fantáziát
az a 40-50 katona végülis csak 2 millió arany, mi az neki, ha te elfosztassz 10000et és az már megárt neki, akkor a mészárlást valóban meg se érzi, na ne röhögtess kérlek!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 07-04-2006, 10:29
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ja és a tekivédelem, nem a gnómokat gyengíti, hanem a többieket erősiti, hatalmas különbség. Hiába ragaszkodsz a gnóm előnyéhez, ha nem kiegyenlitett. Ez van.
Reply With Quote
  #33  
Old 07-04-2006, 11:46
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Még egyszer elismétlem, hogy jól megértsék: Nem gondoltam komolyan az általam említett személyiségeket, pusztán mókából írtam őket. És megismétlem még egyszer: nem, ismétlem, NEM volt viszonyom azzal a csirkével!
Reply With Quote
  #34  
Old 07-04-2006, 12:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Még egyszer elismétlem, hogy jól megértsék: Nem gondoltam komolyan az általam említett személyiségeket, pusztán mókából írtam őket. És megismétlem még egyszer: nem, ismétlem, NEM volt viszonyom azzal a csirkével!
A megbeszélés topicban miért kell marhaságokkal poénkodni? Had legyen kukában dobva valakinek az esetlegesen értelmes ötlete miattad?

Ha nem idevaló egy beírásod, azt javaslom, hogy töröld, mielőtt odáig jutok az olvasásban, hogy nekem kelljen törölni.

Tudod a szabályt: ha nekem kell valamit rötölni, akkor az illető is megy pihenni. A pár hónapos kitiltásokat pedig meguntam, úgyhogy 1 és és örökre kitiltás közül lehet válogatni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #35  
Old 07-04-2006, 14:43
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati, ebben a témában te látsz olyat is ami nem baromság?
Reply With Quote
  #36  
Old 07-04-2006, 15:33
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

BeeLord, amit írtál (14-es komment) iróniaként megállja a helyét (értettem is kapásból mit szeretnél mondani), csak elkomolytalankodtad

Szerintem jelenleg nincsen szükség új személyiségekre, főleg ilyen "ittvanezjóleszez, janemjó javítsunkrajtavagyrontsunklemást, jaezsejó majdleszvalahogy" módon megellett személyiségekre. Szigorúan szerintem.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #37  
Old 07-04-2006, 17:44
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
A megbeszélés topicban miért kell marhaságokkal poénkodni? Had legyen kukában dobva valakinek az esetlegesen értelmes ötlete miattad?
A 14-es comment-el a rendőr személyiség ötletére próbáltam válaszolni. Ha valahol komoly ötletek hangzanak el, ott nem írok ilyesmit. Nem örülnék, ha kiraknál, de te vagy a főnök, így ez ellen nem sokat tehetek. Mint azt Csokibácsi is írta, meg lehet érteni, mit szerettem volna kifejezni. Ha pedig ezt nem sikerült megfelelő formában leírnom, és ezzel megsértettem valakit, akkor attól bocsánatot kérek.

Köszönöm figyelmetek, most ennyi hozzáfűzni-valóm van a dologhoz.
Reply With Quote
  #38  
Old 07-06-2006, 20:17
Nekro
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Unhappy háát...

Quote:
Originally Posted by Ati

Tudod a szabályt: ha nekem kell valamit rötölni, akkor az illető is megy pihenni. A pár hónapos kitiltásokat pedig meguntam, úgyhogy 1 és és örökre kitiltás közül lehet válogatni.
OFF
ez érdekes, mert nekem egy egész topicomat törölted szó nélkül és nem kaptam érte semmit. Még arra sem méltattál, hogy a küldött levelemre valami választ adjál. CSak szépen megkaptam azt a piros pacnit. Szóval most mi van?

Ha valakit érdekel, mi volt az a törölt téma küldjön levelet...

/OFF

Egyébként én sem támogatom az új személyiséget. Bocs. Ha kijöttök valami tényleg jóval, és értelmessel, akkor benne vagyok...
Reply With Quote
  #39  
Old 07-14-2006, 06:03
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Sziasztok!

Attila, nem tudom mennyire megoldható technikailag, de én támagatnám az új személyiség ötletet...más formában !!!

Aki eléri a 9-est, utána nem személyiséget kapna újat, hanem a faji specvarik közül választhatna magának egyel többet mindig....

DE !!! Mindezt csak akkor ha minden szinten a TOP 5%-ból fordulna az illető, tehát valóban megküzdene a helyezésekért, valóban játszana, lenne tudás, küzdelem az eredménye mögött..Csakis ebben az esetben tartanám elképzelhetőnek a dolgot.

Itt jönne az, hogy ezt mennyire lehetne technikailag követni....

Zou
Reply With Quote
  #40  
Old 07-14-2006, 07:34
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok!

Én támogatnék egy olyan személyiséget, ami a hadi országoknak bónuszt ad a mészárlás, és csak a mészárlás típusú támadások eredményére.

Mint tudjuk nagyon pofátlanok a tolvajok :-)
És főleg lentebbi szinteken ahol olcsó a nyers egy jó tolist nagyon nehéz megszorongatni.

Ha trükközve messziről lop, meg ki is bont alólad hihetetlen macera elérni azt is, hogy sereget indíthass ellenük.

Konkrét elképzelés.

Személyiség: Vandál

Mészárlás típusu támadásoknál +20% veszteség

Kiváncsi vagyok a véleményekre.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
32.02. Harc az Ork ellen Ati Hódító Kézikönyv 4 08-16-2010 01:45
32.01. Harc az Elf ellen Ati Hódító Kézikönyv 5 08-16-2010 01:45
Tolvajok ellen. Montee Stratégia & Tippek 3 10-11-2008 15:35
Törölt az ellen Zoli Elvetett javaslatok 14 05-15-2008 19:19
Tekilopás ellen System Stratégia & Tippek 172 02-21-2008 17:30


All times are GMT +1. The time now is 19:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu