Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Le állíthasa-e a ht betegség esetén a képzést?
igen, hisz ez csak kényelmi funkció 117 68.42%
nem, mert ez hatalmas előny 54 31.58%
Voters: 171. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 11-21-2006, 19:45
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Szülinapja van, ma ne útáld
Na most még jobban fog utálni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 11-21-2006, 19:47
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azért ehhez pár megjegyzés:


Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Miért nem zavar senkit, hogy a védővarikat felteszi? Ahhoz elég lenne naponta egyszer benézni,
Ez nem igaz, van hogy 3-4körönként teszi fel nekem a ht.
Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Automatikusan írja a HT, és abbahagyja ha gáz van.
Ezis csak részben igaz. Nagy könyvtárszámnál kifejezetten káros tud lenni a ht.
Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Szerintem az eredeti javaslatot simán ki lehetne bővíteni azzal, hogy vihar esetén is maradjon abba a katonaképzés...
Egyre fajulunk szerintem a nem jó irányba. Így varisként egy ht ellen jáccanék?
Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
És még valami. Akinek kevés ideje van játékra az gyakran azért lesz vipes, mert az ori megőrzi a működőképességét rendszeres személyes jelenlét nélkül is.
Ez oké. Ha nem akciózgacc akkor maradjon egybe. De azmár nonszensz hogy rsszalkodok egy kicsit aztán sajna meló, de nem gáz, mert a ht úgyis mindent elintéz!

Félreértés ne essék, énse vagyok nonstop gépnél, de ezért nemis orkokkal nyomom és ritkán ütök, mert nincs időm háborúba bocsátkozni.

Last edited by Steve; 11-21-2006 at 19:50..
Reply With Quote
  #33  
Old 11-21-2006, 20:36
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

na akkor leírom pontosan miböl is adódott az ötlet nem volt beteg az ori amit ütöttem hanem pont ő is akkor ütött egy olyan orit ami beteg volt és igy én is az lettem. Sajnos nem értem haza csak 2nap mulva ramaty volt az orim. sajna az én melóm nem kiszámítható. De mint irták is ez semmi más csak kényelmi funkció ha a vérszomjat felrakja pedig akkor tényleg ott ül mindenki akkor ezt mért ne. igen is én nem tudok 5 orát eltölteni gép előtt csak ritkán. De indítok egy szavazást róla lásuk a véleményeket
Reply With Quote
  #34  
Old 11-21-2006, 20:38
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Azért ehhez pár megjegyzés:



Ez nem igaz, van hogy 3-4körönként teszi fel nekem a ht.

Ezis csak részben igaz. Nagy könyvtárszámnál kifejezetten káros tud lenni a ht.

Egyre fajulunk szerintem a nem jó irányba. Így varisként egy ht ellen jáccanék?

Ez oké. Ha nem akciózgacc akkor maradjon egybe. De azmár nonszensz hogy rsszalkodok egy kicsit aztán sajna meló, de nem gáz, mert a ht úgyis mindent elintéz!

Félreértés ne essék, énse vagyok nonstop gépnél, de ezért nemis orkokkal nyomom és ritkán ütök, mert nincs időm háborúba bocsátkozni.

1 Hány hekin van az orid, amelyikre 3-4 körönként teszi fel a ht a védőket, és mennyire gyakori jelenség ott a betegség?

2 Hány hekin van az ori, ahol a nagy könyvtárszám miatt kifejezetten káros a HT tevékenykedése, és mennyire gyakori ott a betegség. Vagy akár az előre le nem beszélt, illetve szervezett ütés?

3 Ha rengetsz, azt nem építi vissza a HT, sőt ha szárazságot teszel rá, tanyát se fog építeni kompenzálásra, ezzel szemben mindkét varit le tudja szedni az oriról!!! Mármint a szárazat is mega vihart is

4-5 Én elég sokat vagyok gépnél, ez látszik az itteni megszólalásaimból is. Mégis szívesen venném, ha lenne egy ilyen lehetőség, mert gyakran támadok ki úgy, hogy egy órával a seregem visszaérkezte után!! nem tudok itt lenni. Nem olyanról van ám szó, hogy a HT nézzen távot, és ha támadnak, hívjon helpet automatikusan...


A helytartó majdnem olyan, mintha napi 24 órában, heti 7 nap országod mellett lennél. Az országod életéhez nélkülözhetetlen, monoton feladatokat rábízhatod a helytartóra, így nem kell amiatt aggódnod, hogy leesnek országodról a varázslatok, elfelejtesz időben tekercseket iratni, vagy hajnalban fel kell kelned, hogy egy továbbképzést elindíts. A helytartó ezeket mind megcsinálja helyetted, ha erre utasítást adsz neki.

Ez az idevonatkozó súgó részlete, ha valaki nem ismerné esetleg Majdnem olyan mintha napi 24 órában gépnél lennél, és elvégzi az országod működéséhez nélkülözhetetlen monoton feladatokat. Akárhogy is vesszük, a katonaképzés leállítása szervesen idetartozik, hiszen mind tekinél, mind variknál van egy beállítható fék, amikor a HT nem dolgozik. Ha a készültséged x% alá megy, avgy ha kevés a rúnád ha akarod, némely varikat nem tesz fel, még a rangsort ismeghatározhatod, hogy szerinted melyek a nélkülözhetetlenek, és melyek azok amik nélkül azért elboldogulsz. Teki a pénzhez van kötve. Katona viszont semmihez. Egyszer elindítottad, és a HT képzi ha kell ha nem. Szerintem inkább ez hiba a rendszerben, és nem a megléte lenne túlzott segítség.


Még egy utógondolat: Mona, hidd el nem biztos, hogy látni a célponton a betegséget. Ha fel vagyok rá előre készülve rajtam se látni, mégis hazaviszi aki esetleg betámad...
Reply With Quote
  #35  
Old 11-21-2006, 20:38
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A HT nyilván nem fog hozni semmilyen stratégiai döntést. Nem fog támadni helyettem, nem fog építkezni helyettem, nem fog lopni helyettem.
Betegség esetén, ha a HT leállíthatja a katonaképzést, abban semmi stratégiai döntés sincs. Kifejezetten kényelmi funkció. Támogatom.

Így is óriási előnyben vannak azok, akik állandóan a gépnél ülnek. Ez az előnyük megmarad akkor is, ha a HT betegség esetén nem képez. Senkinek sem okoz kárt ez a módosítás, a kevesebbet netezőknek pedig jól jöhet, ha emiatt nem megy tönkre az országuk.

Támogatom a javaslatot.
Reply With Quote
  #36  
Old 11-21-2006, 20:42
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jó nekem édes mindegy mi lesz mi nem lesz Atié úgyis az utolsó szó
Reply With Quote
  #37  
Old 11-21-2006, 20:45
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

NA ez igaz
Reply With Quote
  #38  
Old 11-21-2006, 20:49
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Azt hiszem a szavazás eldölt...
Reply With Quote
  #39  
Old 11-21-2006, 20:52
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Azt hiszem a szavazás eldölt...
Tisztességes topic tisztességes szavazása nem dől el egy nap alatt
Reply With Quote
  #40  
Old 11-21-2006, 20:53
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
A HT nyilván nem fog hozni semmilyen stratégiai döntést. Nem fog támadni helyettem, nem fog építkezni helyettem, nem fog lopni helyettem.
Betegség esetén, ha a HT leállíthatja a katonaképzést, abban semmi stratégiai döntés sincs. Kifejezetten kényelmi funkció. Támogatom.

Így is óriási előnyben vannak azok, akik állandóan a gépnél ülnek. Ez az előnyük megmarad akkor is, ha a HT betegség esetén nem képez. Senkinek sem okoz kárt ez a módosítás, a kevesebbet netezőknek pedig jól jöhet, ha emiatt nem megy tönkre az országuk.

Támogatom a javaslatot.
Ezzel maximálisan egyetértek, szóval részemről a javaslat támogatva
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Betegség banyek Stratégia & Tippek 17 11-17-2006 16:16
Fajok, Összekapcsolás, Betegség Makariosz Segítség 25 02-02-2006 10:23


All times are GMT +1. The time now is 20:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu