Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Mi legyen az elfek specvarijával szabadság alatt?
Szabin lévő elf ország ellen nem lehet gömbözést kezdeményezni. 5 5.81%
Az elf specvarija szabi alatt is fentmarad, körönként levonva bizonyos rúnamennyiséget. 18 20.93%
A súgóba írjuk be hátránynak a specvari hiányát szabi alatt. 16 18.60%
Jó úgy ahogy most van. 27 31.40%
Szabin lévő, bármilyen fajú ország ellen nem lehet gömbözést kezdeményezni. 20 23.26%
Voters: 86. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-14-2006, 19:39
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Igen, ez igaz. Sajnos a szavazást már nem lehet módosítani pedig beraknám azt az opciót is, hogy szabinlévő bármilyen ori ellen nem lehet gömbölést kezdeményezni.
Sponsored Links
  #32  
Old 02-14-2006, 19:51
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr
Igen, ez igaz. Sajnos a szavazást már nem lehet módosítani pedig beraknám azt az opciót is, hogy szabinlévő bármilyen ori ellen nem lehet gömbölést kezdeményezni.
Asszem lehet valtoztatni rajta... valahol talan azt olvastam..
  #33  
Old 02-14-2006, 19:53
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Asszem lehet valtoztatni rajta... valahol talan azt olvastam..:confused:
Ati át tudja írni, ha akarja.. ;)
  #34  
Old 02-14-2006, 19:55
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

jol lattam en akkor....
Kocce director
  #35  
Old 02-15-2006, 00:57
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Aza baj hogy lehetne egy univerzálisabb dolog is opciónak: ne lehessen szabis országot gömbölni....
  #36  
Old 02-15-2006, 08:33
Westie Westie is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szeged
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Komolyan nem értelek benneteket. Az elfet legtöbb esetben nem lehet átütni. Csak egy fél-elf fér be hozzá tolikkal. Nem látod, hogy milyen egységei vannak. Tehát az összes szinten megfoghatatlan. És akkor azt akarjátok, h ezt az utolsó, úgymond esélyt is megszüntessék? Komolyan nem értem....
  #37  
Old 02-15-2006, 09:11
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Jéézusom.. gondoljatok mar bele.. minden fajnak lejar szepen a varija ha elönyös ha nem, elfnek is lejar csak nala az van hogy neki jo ha fedett.. szerintem ez csak 5ös csoporton hatrany mert altalaban ott nincsenek katonak, meg neha egyes 4es szinteken is.. de aki nagyon ovja az orijat az szabi elott kipakolja a piacra mindet..
De porbaljatok mar megerteni azt, hogy az elf szinte megfoghatatlan ha MF ről van szo.. (azaz csatlakozom az elöttem szolohoz ) és tényleg csak egy felelf kepes hozza beferni, persze ha az elf vedelemre van beallva marmint ijj+torony+vari+toli.. Tudom milyen ez mert kb 1 eve mf elfezem.. Jo azt hozzátenném hogy egy elfet 3 dologbol kiélezni elég nehéz, és mindig van egy szélsöség ami átviheti, pl egy durva felelf, vagy egy durva varis alig-alig valami ijjasszal rengeteg varazsloval.. mf elfel nemtudsz mit tenni ellene atutni nemtudod.. max irtani varikat de ha orias akkor nemersz sokat.. csak annyit hogy bejon a szovi felelfe megjobban.. nameg ugebar a durva hadis szovik amiben netalantan van egy ork..
Lenyeg, hogy minden maradjon ugy ahogy van ennyi hatranya mar legyen egy elfnek, aki azt akarja hogy lathatatlan maradjon az orija szabi alatt az megfogja sőt megtudja oldani..
  #38  
Old 02-15-2006, 09:14
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ja és az hogy szabis országot ne lehessen gömbölni az abszolut marhaság lenne szerintem.. most az elf miatt minden szabin lévő orit gömbölhetetlenné tenni.. nade kéééérem.....
Ja és ami ezt a szavazási pontot illeti: "A súgóba írjuk be hátránynak a specvari hiányát szabi alatt." <-- ez szerintem felesleges, hisz a sugoban már 1x levan irva az hogy a szabi alatt letelnek a varázslatok..
  #39  
Old 02-15-2006, 09:18
Westie Westie is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szeged
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Főleg, h a szöviben egy jó varis legömbizi a szabisokat is, nehogy már meglepjenek minket
  #40  
Old 02-15-2006, 09:22
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Igy van.. nem arrol van szo hogy aki szabira megy az legyen elönyben.. aki szabira megy az magára vállalja azt, hogy igenis megfogja kapni a gömbömet a varazslo ha legömböz és sikerül neki.. hameg huzamosabb időre megy el szabizni, akkor meg ugyis mindegy mert mire visszamegy mar ugyis elmennek mellöle tovább felfele, vagy éppenséggel lefele az 5ösre..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu