Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 06-09-2009, 21:49
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Én pontosan tudom, hogy kell csinálni
Ezért mondom, hogy nem is amiatt nem csinálnám, mert lelopnak, hanem mert lustaság. Szerintem.
Jó, lehet takarózni, hogy de a másik orik lekötik a figyelmét, meg sok ilyen dologgal még, de ettől még a lustaságot lustaságnak hívják.
szerintem ez hülyeség, más szinteken olyan orikat viszek, amik max figyelmet igényelnek, ne kelljen már a tekiírómra is sok figyelmet fordítanom, és nem azért mert lusta vagyok, hanem mert rendelkezem egy időkorláttal, amit arra fordítok, ami fontosabb
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 06-09-2009, 22:00
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
szerintem ez hülyeség, más szinteken olyan orikat viszek, amik max figyelmet igényelnek, ne kelljen már a tekiírómra is sok figyelmet fordítanom, és nem azért mert lusta vagyok, hanem mert rendelkezem egy időkorláttal, amit arra fordítok, ami fontosabb
Vélemény-vélemény. Szerintem nincs gond vele. De te mondjuk tényleg olyan orit viszel, ami max figyelmet igényel, viszont te nem vagy reprezentatív minta, ezt azért ismerd be Más viszont nem olyat visz, és mégis erre hivatkozik, úgy biztosan lustaság
Nekem csak egy bajom van a tekiírással 200 hekin, hogy, és bocs a kifejezésért, de "minden hülye" meg tudja csinálni, nem kell hozzá elérni semmit!
De ez a játék velejárója, a létjogosultságát nem akarom megkérdőjelezni.
És biztos vagyok benne, hogy nem kell magadra venned a "minden hülye" kifejezést, mivel te már értél el valamit. De a tekiírót az is meg tudja csinálni, aki nem is tud játszani.
Más kérdés, hogy ellenérvnek ott van az, hogy játéktudás hiányát csak maga a pénz nem pótolja, illetve, hogy tekiírásnál még mindig több pénzt lehet szerezni ugyanannyi idő alatt egy tolival.

ui: ha véletlen félreértenéd, akkor olvasd el a lentebbi dolgokat is, mert már belekötöttek
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu

Last edited by Von; 06-10-2009 at 00:45..
Reply With Quote
  #33  
Old 06-09-2009, 23:40
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Így van, és hopp Volt teki, nincs teki
Mondjuk én főleg nem ezért nem írnék tekit 200on, hanem azért, mert olyan egyszerűen, nem is nagy odafigyeléssel lehet pénzt gyűjteni, csak akarni kell.
De ez mondjuk már másik topic témája is lehetne akár
Aminek címe lehetne: 'Hogyan fújom mégis a passzátszelet'
__________________

Reply With Quote
  #34  
Old 06-09-2009, 23:45
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Aminek címe lehetne: 'Hogyan fújom mégis a passzátszelet'
Ezt bővebben kifejthetnéd

Igaz, sokmindent leírok, de nem gondolom a véleményem kizárólagosnak, és hidd el jóval inkább segítő szándékkal próbálom tenni, mint okoskodásból, vagy nagyképűsködésből.
Elvileg stratégia és tippek topikban van ez
Az más, hogy mi a véleményem a tekiíró gnómról, de, mint arra utaltam is, nem kövezek meg és nem ítélek el senkit, aki azt csinálja. Sőt még csak meg sem akarom akadályozni benne.

ui: nyilván nem neked és nem is Orsinak meg nem is Gee-nek kell a segítség
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu

Last edited by Von; 06-09-2009 at 23:46.. Reason: ui
Reply With Quote
  #35  
Old 06-10-2009, 00:09
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Ezt bővebben kifejthetnéd

Igaz, sokmindent leírok, de nem gondolom a véleményem kizárólagosnak, és hidd el jóval inkább segítő szándékkal próbálom tenni, mint okoskodásból, vagy nagyképűsködésből.
Elvileg stratégia és tippek topikban van ez
Az más, hogy mi a véleményem a tekiíró gnómról, de, mint arra utaltam is, nem kövezek meg és nem ítélek el senkit, aki azt csinálja. Sőt még csak meg sem akarom akadályozni benne.
Ha 5x nem mondtad el hogy mennyire lusta az aki tekit ír, akkor 1x sem. Most e mellé jött még hogy Debilkének nem kell magára vennie hogy hülye. Még jó. Utóiratod szerint talán még Gee-nek sem meg nekem sem. Ezt nagyon köszönöm de mi van a többiekkel? :-))

Más olvasatban az aki napi átlag 5 perccel elintézi hogy induláskor egy alaptőkével felszerelt ori várja, anélkül hogy ő szinte bármit tett volna ezért, az, illetve azok mind előrelátó és okos emberek.
Vagy ezt mindenképp úgy kéne mondanom hogy a többiek mondjuk túlbuzgóak netán fanatikusok vagy függők? Hiszen magától is összejön az, amiért a fiatal vagy éppen megújult orijuk első párszáz körét áldozzák, akkor meg mire a nagy hűhó.

Biztos nem így gondoltad de innét ez látszott. Ezen kívül a szeles hasonlatod szememben a hónap fordulata, nagyon tetszik.
__________________

Reply With Quote
  #36  
Old 06-10-2009, 00:30
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Ha 5x nem mondtad el hogy mennyire lusta az aki tekit ír, akkor 1x sem. Most e mellé jött még hogy Debilkének nem kell magára vennie hogy hülye. Még jó. Utóiratod szerint talán még Gee-nek sem meg nekem sem. Ezt nagyon köszönöm de mi van a többiekkel? :-))

Más olvasatban az aki napi átlag 5 perccel elintézi hogy induláskor egy alaptőkével felszerelt ori várja, anélkül hogy ő szinte bármit tett volna ezért, az, illetve azok mind előrelátó és okos emberek.
Vagy ezt mindenképp úgy kéne mondanom hogy a többiek mondjuk túlbuzgóak netán fanatikusok vagy függők? Hiszen magától is összejön az, amiért a fiatal vagy éppen megújult orijuk első párszáz körét áldozzák, akkor meg mire a nagy hűhó.

Biztos nem így gondoltad de innét ez látszott. Ezen kívül a szeles hasonlatod szememben a hónap fordulata, nagyon tetszik.
Ááá valamit akkor tényleg rosszul írtam le, vagy félreértettél...
1. igen azt gondolom lusta. Ez a véleményem de nem kell megsértődni, mivel nem sértésnek szántam. Igen, előrelátó meg okos is. Mi is gyűjtöttünk már pénzt forduláshoz pl. de nem tekiírással, és nem is igényelt egyébként sokkal több odafigyelést. Szóval bocsánat, az előrelátást nem akartam senkitől sem elvitatni! Én azt alapértelmezettnek vettem, hogy mindenki gyűjt magának pénzt, igaz nem írtam le.
2. Utóiratom szerint nem nektek kell a segítség, amire Microby konkrétan rákérdezett, hogy hogyan lehet sok pénzt gyűjteni akkor. Én az ő kérdése kapcsán írtam azt is, hogy biztos nem én fújom a passzátszelet, hogy csak én tudnék neki segíteni. De örülök, hogy tetszett!

+ rajtam kívül nem sokan írtak szegénynek olyat, amitől okosabb lehetne (tisztelet a kivételnek persze), vagy amivel tudna mit kezdeni. Okés, hogy itt azt hiszi valaki, hogy feltűnési viszketegségből írok ennyit, de legalább én 'válaszoltam' a kérdésére valamit.
De senki nem azzal kötözködik, hanem mindenki a tekiírót szívja mellre

De válasszuk szét amit írtam:
1. Microbynak ment az, hogy nem én vagyok minden igazság megmondója, azaz ne csak az én véleményem alapján gondolkozzon!
2. A tekiíróknál pedig a lustát soha nem tettem egyenlővé a hülyével. Az félreértés. Írtam, hogy "minden hülye meg tudja csinálni". Ez szerinted nem igaz? De nem azt írtam, hogy "mindenki aki csinálja hülye". Nagy különbség.

Túllihegjük a tekiírást, nem akartam senkibe belekötni, csupán a véleményem írtam le, amihez tartom magam, viszont a "hülye" jelzőt félreértetted, remélem ez nem mindenkinek így jött le! Ha mégis, akkor elnézést!

Szóval igen, nem így gondoltam, ahogy írod
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu

Last edited by Von; 06-10-2009 at 09:06..
Reply With Quote
  #37  
Old 06-10-2009, 07:38
Microby Microby is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Eger
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Von köszönöm a segítséget! Egy utolsó kérdés. Hogy oldottad meg a morálromlást? Folyamatosan nyomtad nekik a lovét?
Reply With Quote
  #38  
Old 06-10-2009, 08:50
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Microby View Post
Von köszönöm a segítséget! Egy utolsó kérdés. Hogy oldottad meg a morálromlást? Folyamatosan nyomtad nekik a lovét?
Úgy érted a csoport tetején? Ugye 2k topkör után kezd el csökkenni a népmorál, és pontosan addig is maradtunk, szóval nem kellett pénzt osztani Teszem hozzá, hogy valószínűleg kifizetődő lett volna, de már nagyon untuk addigra
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #39  
Old 06-10-2009, 09:34
Microby Microby is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Eger
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Igaz bocs rosszul emlékeztem a számokra.
Reply With Quote
  #40  
Old 06-10-2009, 14:13
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
15-16 milliárd elég és nem kell sehol megállnod már gyűjteni
én kb. ennyivel szoktam lépni 5-ből...
Neked általába mennyi idő összeszedni a15-16 mrd-ot?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
2. Egyedül? Csapatban? Mikor, mennyi időt? Ati Kedvcsináló 0 04-16-2009 17:09
Mennyi pénzt véd 34 bank 13 millió esetén? bazso Általános beszélgetés Hódítós témákban 44 11-10-2007 22:47
ki mennyi időt Hódítózik?:) Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 39 07-11-2007 09:18
Óriás lép 5.-ről 600 hekivel. De mennyi tolvajt vigyek? Stb. Mland Segítség 118 11-10-2006 16:27
Max pénz Csigusz:P Elvetett javaslatok 1 09-20-2006 18:59


All times are GMT +1. The time now is 22:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu