Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-07-2006, 20:59
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csigusz:P
királyul lehet piacon is használni a sok amatör megisveszi
erre tényleg nem gondoltam. akkor ebből (is) meggazdagodva tudsz fellépni az 5. szintről. most jut eszembe h láttam védőket támadókat a piacon 40k áron, de nem tudtam h ki veszi őket, mikor 5k eltérés volt egy védő/támadó és egy elit ára között. hmmm. mindig tanul az ember.

Lepidus: köszi h megtaláltuk a közös hangot
Sponsored Links
  #32  
Old 02-07-2006, 21:55
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

azzal is lehet operálni ah nem a balf--szok veszik meg és érdekes módon olcsóbb mint a katona;-)
  #33  
Old 02-10-2006, 21:22
Csipi Csipi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem perpillanat a Normál játékban eléggé fleslegesek,csak azt nem tudom hogy mire lehtne őkt kicserélni...Szerintem az eddigi legjobb ötlet az volt hogy legyen 7 a támadó és 7 a védőértékük...akkor talán többen használnák és egyk is érdekeséget vinne a játékba.
A másik oldala a dolognak hogy a mostani rendszert már megszokta mindenki és nem biztos hogy jó 5let lenne változtatni rajta



Csipi
  #34  
Old 02-12-2006, 11:27
-==Dante==-
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Jó ötletnek tartom az új egységeket, eröl nyitottam témát is!
Mit szólnátok pl. paphoz?
Vagy lehetnének olyan egységek amik passziv hatást fejtenének ki, pl ha van 1000 papod akkor nem tudnak rád akkora rontást [szárazvihar] rakni vagy ilyesmi.
  #35  
Old 02-13-2006, 17:12
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by 123
Azt is meglehetne csinálni hogy mint egyedi varázslatok ugy egyedi katonák is lenének mindegyik fajnál
Ezek különben egyre inkább kezdenek emlékeztetni msá stratégiai játékokra. új egység biztos nem lesz van egy olyan érzésem! Mármitn ez alapján a topik aalapján nem tudhatom, hogy valamelyik fejlesztő ideges lesz sé csinál egy vérprogramozó egységet
__________________
I like to fall on my face.
  #36  
Old 02-13-2006, 19:28
Tank Tank is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 61
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csipi
Szerintem perpillanat a Normál játékban eléggé fleslegesek,csak azt nem tudom hogy mire lehtne őkt kicserélni...Szerintem az eddigi legjobb ötlet az volt hogy legyen 7 a támadó és 7 a védőértékük...akkor talán többen használnák és egyk is érdekeséget vinne a játékba.
A másik oldala a dolognak hogy a mostani rendszert már megszokta mindenki és nem biztos hogy jó 5let lenne változtatni rajta
Csipi
A 7 pontra emelést én is jó ötletnek tartanám, egyből használhatobbá válnának normál csoportokban. sokkal változatosabb seregű országok lehetnének. Az íjászt a tornyok miatt nem szorítanák ki a védők, mondjuk A-ban a lovast a támado tuti, de a többi csoportban, ahol jellemzően a sereget otthon tartják, ott vszinuleg a lovas maradna túlsúlyban. Szinesebbé tenné a játékot az tuti.

Ha korábban is fel volt vetve a 7-re emelés, akkor mi volt az ellenérv, hogy ne ?
  #37  
Old 02-13-2006, 21:55
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

hi csipi !örülök h látlak..akkro már legyen 8--úgy izgibb..carmen 4ever..igaz csip? csak ne igyon sokat..)
  #38  
Old 02-14-2006, 07:12
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Tank
A 7 pontra emelést én is jó ötletnek tartanám, egyből használhatobbá válnának normál csoportokban. sokkal változatosabb seregű országok lehetnének. Az íjászt a tornyok miatt nem szorítanák ki a védők, mondjuk A-ban a lovast a támado tuti, de a többi csoportban, ahol jellemzően a sereget otthon tartják, ott vszinuleg a lovas maradna túlsúlyban. Szinesebbé tenné a játékot az tuti.
Ha korábban is fel volt vetve a 7-re emelés, akkor mi volt az ellenérv, hogy ne ?
nem tudom, én nem tartanék lovast, ha a támadó 7-et érne..
szerintem jól van ez így.. normál játékban nem kell használni őket és kész:)
  #39  
Old 02-14-2006, 07:22
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha 7-7 lennne az értékük, akkor az jobb lenne, de akkor tuti, hogy rengeteg vita lenne azon hogy mi a legjobb felállás... azaz színesebbé tenné a játékot, de megölné a párbajokat, meg a többi játékfélét valószínűleg...
  #40  
Old 02-14-2006, 19:14
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

akkor a torpe nem lennne tul tap? neki csak 6 kor lenne kepzni... azert az eleg nagy elony lenne ...
Most arra pont jok hogy piacon neha olcsobbak mint az alap kati es megveszi az ember lefokozza oket blabla...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Speciális faji egységek -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 7 11-20-2007 19:38
Speciális faji egységek -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 0 11-20-2007 19:00


All times are GMT +1. The time now is 19:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu