Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 03-27-2006, 11:20
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

te milyen csoportba játszol? Csak mert rendes csoportokban óránként egyszer van körváltás, és mindegyik csoportban más időpontban. jó lenne ha nem nevelnéd hülyeségre a kezdőket:P
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 03-27-2006, 11:24
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ja én gyorsba, igen tényleg ahol oránként van körváltás ott csak 59:55 érvényes a 29:55az gyorsra érvényes csak
Értem má mire irtad hogy baromság de ahelyet hogy kötözkötsz ezt te is leirhattad volna
Te Láma
Reply With Quote
  #33  
Old 03-27-2006, 11:36
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
nem figyelsz. mondom minden csoportba máskor van, és bizony néhol erősen változó, attól függ mennyi akció van, szóval ne tetézd...
Ne mond hogy baromság inkább ird hogy pontositson kv előtti percekre akkor az ugy kritika és nem fikázás
Amugy meg jogos: előbb nézd meg az eseményekből hogy mikor van körváltás és azelőtt indítsd a kétkörös támadást! EZ ha yol időzíted még jobbaknak is kényelmetlen
Reply With Quote
  #34  
Old 03-27-2006, 12:00
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

khm. tehát pontosiccsunk.
megindulsz 1szer körváltáskor, és a következő körben ismét.
namármost, távnézésnél mind a 2öt kiirja, vagyis ha egyszer beütsz, és hazakisér, az 1 dolog. amásikat simán hárittya lévén 2 körre vagy.
tehát van ideje segitséget hivni. szerintem.
legalábbis én ezt vettem ki abbol amit irtá-.
ha tévedek javiccs ki lécci.
Reply With Quote
  #35  
Old 03-27-2006, 12:54
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na akkor megprobálok pontosan fogalmazni a lényeg hogy 2körös támadás esetén a körváltás elötti pillanatban inditsd a támadást igy nem tudják kiszurni és mire segitséget hivnának addigra te 1körre leszel. igy 2körröl a szövi segitség nem tud oda érni. Remélem igy már érthetö mire akarok kijukadni
Reply With Quote
  #36  
Old 03-27-2006, 15:24
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

5 oldal tartalom nélkül, ez aztán segítség a javából, jó nagy offtopic lett triviális dolgokkal, de nem akarok én kötözködni csak vhogy jelezni léne h az első 5 oldalt ne olvassák el, mert felesleg
Reply With Quote
  #37  
Old 03-27-2006, 15:46
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

van benne igazság az 5oldalba talán 3tényleges jó ötlet van , de ezeket nekedse sikerült gyarapitani :P
Tessék segitse te milyen trükköket ismersz?
Reply With Quote
  #38  
Old 03-27-2006, 15:56
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

ja amúgy ez a pontlista változás elég izé... most megnézed, hogy hány ártó varit kaptál... ez az értékkülönbség 60-ad része.. és akkor minden orinak megnézed, hogy mennyivel változott a pontszáma, stb.. és mi van, ha nem csak Téged ártózott abban a 24 órában? Ez akkor műkszik, ha mutatja, hogy felőled jött a vari, és feletted minden orinak 0 a hírneve, egy kivételével, akinek pl. -9.000... így műkszik..
Reply With Quote
  #39  
Old 03-27-2006, 16:00
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igazad van én se írtam semmit csak a szám jár, de megmondom h nem is fogok semmit írni. Nem vok vmi tapasztalt meg elit kategóriás játékos, de játszok már egy ideje és van pár trükköm, de ezeket nem fogom elárulni, áldoztam rá elég időt h magamra szedjek vmi kis tudást, és most nem fogom elmondani mindenkinek aki nem sokat tett érte. Ha penge akarsz lenni akk játsz minél többet. Ennyi a trükk, többet nem mondok.

Van egy mondás miszerint az egyik út a halhatatlansághoz az ha megosztod tudásod, ez igaz is, ha jól belegondolunk. Én nem vágyok a halhatatlanságra, van arra több érdemesebb személy is itt, de sztem ők se fognak sokat mondani
Reply With Quote
  #40  
Old 03-27-2006, 16:09
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na neeeem. Irritál h ilyen baromságokról kell irkálnom de nem szeretem a valótlan állításokat(de szépen mondtam a hazugság jobb lett volna )

18 perc volt a 2 üzi közt és nyilvánvaló h arra írtad, mert előtte szó se volt a hullás térkapus dologról( a 2. oldalon nem, de az elsőn se sztem mondjuk azt nem néztem meg) , és még egy névmás is van benne ami egyértelmű h az előtte lévő üzire utal. Így kezdted "Azt úgy lehet ...", akk szted az "azt" mire vonatkozik ha nem arra amit laziga(?) írt.

Idézem Lámát :"ne tetézd..."
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07
Háborús tippek Babszemjankó Stratégia & Tippek 676 08-22-2008 14:36


All times are GMT +1. The time now is 01:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu