Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 04-04-2007, 11:18
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem hiszem hogy a tanitgatasnak an értelme. Akkor nem az illető jáccik hanem én csak ő csinalja meg a lépéseket. Szerintem mindekinek magának kell rájönnie dolgokra illetve akkor tetszik meg neki igazan a Hód ha sajat maga ismeri meg.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 04-04-2007, 13:48
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Nem hiszem hogy a tanitgatasnak an értelme. Akkor nem az illető jáccik hanem én csak ő csinalja meg a lépéseket. Szerintem mindekinek magának kell rájönnie dolgokra illetve akkor tetszik meg neki igazan a Hód ha sajat maga ismeri meg.

Ettől eltekintve a többi hozzászólásoddal egyetértek. A tanításnak igenis van értelme, 5-ben én szívesen foglalkozok kezdőkkel. Fentebb nem, ezt elismerem, fentebb erős szövit szeretek magam körül tudni

Ha mf vagy, nem számíthatsz ugyan másra, de legalább nem hoz hátrányos helyzetbe másnak a hibája, ami szöviben előfordul, és még jó szöviben is megesik. A szövi olyan mint a lánc, annyira erős mint a leggyengébb tagja.
Reply With Quote
  #33  
Old 04-04-2007, 15:11
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet 5 be ntanítani de minek? Ott meg garancia sincsen rá hogy az illető nem törli magát 2 hét után.
Reply With Quote
  #34  
Old 04-04-2007, 21:27
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Lehet 5 be ntanítani de minek? Ott meg garancia sincsen rá hogy az illető nem törli magát 2 hét után.
Persze, megtörténhet. Engem az idegesített fel legjobban, mikor már 2 hete okítgattam egy srácot, aztán egy reggel meg azt láttam a fórumon, hogy kidobták anarchba jksz miatt... Attól még ha van időm szívesen segítek, mert ha 1-2 megmarad közülük, már megérte.
Reply With Quote
  #35  
Old 04-05-2007, 07:03
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ettől eltekintve a többi hozzászólásoddal egyetértek. A tanításnak igenis van értelme, 5-ben én szívesen foglalkozok kezdőkkel. Fentebb nem, ezt elismerem, fentebb erős szövit szeretek magam körül tudni

Ha mf vagy, nem számíthatsz ugyan másra, de legalább nem hoz hátrányos helyzetbe másnak a hibája, ami szöviben előfordul, és még jó szöviben is megesik. A szövi olyan mint a lánc, annyira erős mint a leggyengébb tagja.
Ezzel nagyon eggyet értek!!!
Én ezért sem erőltetem soha a szövit.
Sajna még sosem sikerült egy megfontolt és összetartó szövibe kerülnöm.
Tudom hogy a szövi erősebb mint egyedül, de ha nincs meg az összetartás akkor sajna gyengébb mint egy mf.
Reply With Quote
  #36  
Old 04-05-2007, 08:25
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Ezzel nagyon eggyet értek!!!
Én ezért sem erőltetem soha a szövit.
Sajna még sosem sikerült egy megfontolt és összetartó szövibe kerülnöm.
Tudom hogy a szövi erősebb mint egyedül, de ha nincs meg az összetartás akkor sajna gyengébb mint egy mf.
Amikor én a szövit pártolom, akkor egy összetartó szövire gondolok. Ha összehangoltan működik, akkor szerintem egy átlagos mf-t nem olyan nehéz megroppantani. Attól függően mire van berendezkedve, emerlopással, viharral, mészárral el lehet érni hogy 1000-1500-as emberhiénya legyen ezzel 5. szinten az épületek jórésze már nem is megy, ha kijön akkor másik kettő bemegy hozzá... ezért mondom hogy egy szövi szerintem sokkal erősebb tud lenni mint egy mf.
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
Reply With Quote
  #37  
Old 04-05-2007, 08:45
Lezúziusz Lezúziusz is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sok oldalról kell ezt megközelíteni, mert nem olyan egyszerű választani. Ha teszem azt én bent tudok lenni 20 órát naponta, (persze nem 1 végtébe, de megtehetem, ha baj van) miért lépnék be olyan szövibe, ahol mondjuk csak 2-3 belépést tud produkálni a többi tag. Így nézve akkor már inkább mf, mert lényegesen erősebb marad mf-ként, minthogy ne tudják segíteni. Persez pénz nélkóül semmi sem megy és csak sunnyogni lehet, másrészt azért egy háborúban, az is számít ki van alacsonyabb értéken, és lehet, hogy Remy győzne ha ő van alól, persze nem ellenem.D Bocs Remy, ezt nem bírtam kihagyni.))
Reply With Quote
  #38  
Old 04-05-2007, 09:06
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lezúziusz View Post
Sok oldalról kell ezt megközelíteni, mert nem olyan egyszerű választani. Ha teszem azt én bent tudok lenni 20 órát naponta, (persze nem 1 végtébe, de megtehetem, ha baj van) miért lépnék be olyan szövibe, ahol mondjuk csak 2-3 belépést tud produkálni a többi tag. Így nézve akkor már inkább mf, mert lényegesen erősebb marad mf-ként, minthogy ne tudják segíteni. Persez pénz nélkóül semmi sem megy és csak sunnyogni lehet, másrészt azért egy háborúban, az is számít ki van alacsonyabb értéken, és lehet, hogy Remy győzne ha ő van alól, persze nem ellenem.D Bocs Remy, ezt nem bírtam kihagyni.))
Ha en vagyok alul? alulra tudok kerulni barmikor, ha akarok

Ellened meg meg oldalrol is gyoznek, tudod
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #39  
Old 04-05-2007, 09:10
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
és kilépsz ha nem érzed jól magad benne. Vagy esetleg megtanitasz 1-2 kezdőt az alapokra.
no ez mán macera ..
MEgtanultam már a saját hibáimból , h inkább sehova, ha csak
az előtte való egyeztetésen egy fél sor nem szimpi...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #40  
Old 04-05-2007, 09:55
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Én suli miatt csak hétvégén jáccom, ezért mf vagyok, általában egész jól boldogulok, saját tapasztalat alapján 5. és 4. szinten egész jó el lehet lenni /v az elmúlt 1 évben mákom volt / de a szövit jobban szeretem, mert mindig van kihez szólni És ha jó a hangulat az már megéri sztem Meg azért mindig tanul vmit az ember. Nem vagyok egy régi játékos, de azt a keveset, amit tudok azt szívesen megosztom a kezdőbbekkel
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Verselő kedvű hódítósoknak :) Cassandra Kreatív sarok :) 949 12-05-2013 22:28
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Elf --> hadis, tolis vagy varis ??? Loxhero007 Segítség 33 12-28-2006 09:26
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 23:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu