Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Tekercs lopás hatékonyságán szükséges változtatni, vagy jó így ahogy van?
Ne változzon semmi, jó így ahogy van. 42 49.41%
A tekercslopás hatékonyságát jelentősen csökkenteni kell. 20 23.53%
A tekercslopás hatékonyságát kis mértékben csökkenteni kell. 11 12.94%
A hatékonyság csökknése már az első tolvajnál érezhető legyen. 7 8.24%
A második tolvaj vigyen csak lényegesen kevesebbet. 6 7.06%
A harmadik tolvajnál legyen érezhető csak, hogy életbe lép egy autómatikus védelem. 7 8.24%
Multiple Choice Poll. Voters: 85. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-30-2006, 08:58
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Kisbér javaslata mellé állnék én is. van hadis, varis és tolis országom is, és simán bevállalnék egy ilyet... Nem lenne az, hogy csak óriással meg gnómmal menne mindenki. az 1/Aban van egyedül újra életképes más faj. addig hiába tud az ork, ha felfedezik és szétlopják... utána már csak koppanni tud. törpe is hiába jó, őt is lelopják. az elf is csak tolis lehet és az ember is. a félelf meg eleve az, azt nem kell félteni
Sponsored Links
  #32  
Old 01-30-2006, 10:20
Thrym
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér
Összefoglalnám 1 mondatba az előző levelem, mert lehet így érthetőbb
Szóval autóvédelem nélkül mind3 félelf 1 készültséggel a tekercsek 58%-át tudja elhozni. Abban az esetben, ha lenne ilyen szintű autóvédelem, akkor:
- Első félelf a tekercsek 45%-át
- Második félelf a tekercsek 21%-át
- Harmadik félelf a tekercsek csupán 10%-át tudná elvinni
A kérdés persze az, hogy ez az autóvédelem mennyi idő után múlna el?
Szeritnem minden körben egyszeresen regenerálódna az illető. Tehát egy 3 félelfles akciót az adott ori autóvédelme 51 kör alatt regenerál vissza.
De csak 1 5let volt... Lehet 2xesen is, és akkor 25.5 kör alatt már nem él a védelem...

és mi van akkor ha pont te vagy a 3-ik? ugy ahogy elméletben lehetségesnek tartottad azt hogy 3 félelf kitekiz egy igéretesebbnek tünő orit, ugyanugy én is lehetségesnek tartom, hogy lehet tul sokszor leszek majd a 3-ik, még véletlenszerüen is. az meg nem volna jo hogy egyik térkaput a másik után nyissam és folyton egy jobb célpont után tapogatozzak, azért, mert az elöttem lévőt már valaki meglátogatta...
  #33  
Old 01-30-2006, 11:02
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Thrym
és mi van akkor ha pont te vagy a 3-ik? ugy ahogy elméletben lehetségesnek tartottad azt hogy 3 félelf kitekiz egy igéretesebbnek tünő orit, ugyanugy én is lehetségesnek tartom, hogy lehet tul sokszor leszek majd a 3-ik, még véletlenszerüen is. az meg nem volna jo hogy egyik térkaput a másik után nyissam és folyton egy jobb célpont után tapogatozzak, azért, mert az elöttem lévőt már valaki meglátogatta...
hát azért ennyi sok tolis nemhiszem hogy akadna... szóval legdurvább esetben is max az országok negyede a tolis... de valószínű, hogy ennél kevesebb.. namármost akkor kevesebb a jó cél, de arra se sok az esély hogy pont melletted van, így azért nem lesz túl gyakran olyan, hogy te vagy a 3. .... legalábbis szerintem..
  #34  
Old 01-30-2006, 11:22
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Van bőven tolis higy jétek el Nagyon népszerü a toli szerintem, varázslót sokkal kevesebbet lehet látni, de lehet h Atinak erröl is van statisztikája, kérdezzük meg
  #35  
Old 01-30-2006, 11:42
steffl steffl is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Thrym
és mi van akkor ha pont te vagy a 3-ik? ugy ahogy elméletben lehetségesnek tartottad azt hogy 3 félelf kitekiz egy igéretesebbnek tünő orit, ugyanugy én is lehetségesnek tartom, hogy lehet tul sokszor leszek majd a 3-ik, még véletlenszerüen is. az meg nem volna jo hogy egyik térkaput a másik után nyissam és folyton egy jobb célpont után tapogatozzak, azért, mert az elöttem lévőt már valaki meglátogatta...
akkor se jársz tul jol ha 4. vagy egy kitekizett orinál és ez is elöfordul pl akár a 4/k-ba is ahol igenis sok toli van
  #36  
Old 01-30-2006, 11:46
steffl steffl is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Szegény ork: igaz, hogy nincs olyan ország, akin nem tud átmenni sereggel, akár bosszúból mészárolni alkalmalnként 2-3 sereggel, akár földet szerezni pillanatok alatt feljebb jutva, akár fosztani pármilliót, vagy feljebb párszázmilliót, amiből gond nélkül pótolhatja a tekercseit; de ne lehessen neki ártani tolvajokkat se?

Szegény törpe: igaz, hogy iszonyat jó hadiország, a tolvaj országoknak pillanatok alatt keresztbe tud tenni sereggel; igaz, hogy milliókat tud keresni a piacon, amikből azt vesz, amit akar; igaz, hogy gyakorlatilag egyedül talán az ork tud a seregén átmenni; de ne lehessen neki tolvajokkal se ártani?

Szegény elf: akin csak egy kiélezett ország tud átmenni, az országok 90%-a semmilyen módon nem tudja megtámadni, se tolvajokkal, se varázslókkal, se sereggel; ezt a 10%-ot, aki tud ártani neki, csökkentsük tovább?

Ezeket nem gondoltátok komolyan, ugye?
ha az ork és a törpe kénytelen tolit tartani nem kifejezetten lesz ütös hadilag arrol nem is beszélve hogy a törpét a varik is rendesssen osztják...
  #37  
Old 01-30-2006, 12:36
steffl steffl is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

megjegyzi az összes toli ha törpét talál és vissza jár oda akkor viszik a rakibol is a cuccot és jön a többi toli az viszi a tekit akkor miböl is keres olyan jol a törpi ? ja és álltalában a szövik is kérik az épitöanyagot...egyébb cuccot
  #38  
Old 01-30-2006, 14:33
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati, persze értelmetlenül ne adjunk autóvédelmet a tekilopás ellen. Én nem is azt mondtam. Nemhiszem, hogy ezzel ártanánk bármelyik fajnak is... Pusztán adnánk egy kis esélyt másoknak is, hogy 3 félelf ne tudjon tökéletesen lenullázni egy országot 1 óra alatt
Azért az jó lenne, ha a 3/G-ben pl naponta csak 1x kellene televegyem magam tekercsekkel, ne óránként
  #39  
Old 01-30-2006, 16:10
Axa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Én tolis beállítottságú vagyok, de inkább együtt tudok érezni azzal, akitől a 2.-3. félelf viszi a tekiket, mint azzal a félelffel, akinek sajnos nyitni kell még 1-2 kaput, hogy áldozatot találjon.
  #40  
Old 01-30-2006, 16:22
Thrym
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Axa
Én tolis beállítottságú vagyok, de inkább együtt tudok érezni azzal, akitől a 2.-3. félelf viszi a tekiket, mint azzal a félelffel, akinek sajnos nyitni kell még 1-2 kaput, hogy áldozatot találjon.

én is, de attol még valamiből meg kell élni, mert ugye az együttérzéstől nem leszek gazdagabb...
és ha már ott tartasz hogy 2-3 félelf viszi a tekercseid akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Téma sor használata Ati Fontos bejelentések 0 10-29-2007 09:39


All times are GMT +1. The time now is 21:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu