Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: A helytartó képezzen-e a szabad helyeken túl is spec. egységeket?
Igen 34 85.00%
Nem 6 15.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 07-05-2007, 04:42
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 7%
Longevity: 93%
Wink

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ezt most is láthatja, ha elvesztett, lebontott templomot közben, kopott a lakitekije, de igazad van
Akkor megvan az egyetértés és most jöhetnek a további támogatók
Az már biztos, hogy a ht. nem nézett nekem távolt és nem is várom el tölle,de legalább kisegíthetett volna abban, hogy a bejövő katikat tovább képzi a szabad helyeken túl is.

Támogassátok az ötletet hétalvók
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 07-05-2007, 07:51
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Én nem sokat vagyok vip, de szerintem is jó ötlet
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #33  
Old 07-05-2007, 08:15
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Egy apró kiegészítés a helytartóhoz.
Nagy segítség lenne a spec. egységeket képző és piacon eladó orik számára, ha az alapkatonához hasonlóan lehetne szabad helyen túl is képezni a helytartóval. Így nem kellene mindig arra figyelni, hogy legyen szabad hely az épületekben, elég lenne pl. 1 körrel a képzés beérkezése előtt "üríteni" piacra
Vélemény?
én javaslom a Súgó olvasást mindenkinek, és higyetek Ati-nak ő csinálta a játékot

Quote:
Originally Posted by Súgó
Elitté, íjásszá és lovassá való továbbképzéshez nem kell üres hely, hiszen ilyenkor a sima, továbbképzendő katona helye felszabadul.
Reply With Quote
  #34  
Old 07-05-2007, 08:17
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez egy jó ötlet. Már én is morogtam azért, hogy bepipálom a katiképzést szabad helyen túl, és a variképzést, aztán mégse képzi a varikat, mert tele az összes templom. Nem is értem, miért csak a katonákat lehet túlképezni?
Reply With Quote
  #35  
Old 07-05-2007, 08:18
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ede- View Post
én javaslom a Súgó olvasást mindenkinek, és higyetek Ati-nak ő csinálta a játékot
és mi van a varikkal, tolikkal?
Reply With Quote
  #36  
Old 07-05-2007, 08:19
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Ez egy jó ötlet. Már én is morogtam azért, hogy bepipálom a katiképzést szabad helyen túl, és a variképzést, aztán mégse képzi a varikat, mert tele az összes templom. Nem is értem, miért csak a katonákat lehet túlképezni?
ide lehet értelme, de a többség az elitek/íjászok/lovasok képzpésről beszél

Quote:
Originally Posted by Súgó
A varázslóvá és tolvajjá továbbképzés akkor aktuális, ha van üres hely a templomokban illete kocsmákban. Ha ezek a beállítások aktívak, ilyenkor a rendszer a sima katonákat továbbképzi a szabad helyekre.
Reply With Quote
  #37  
Old 07-05-2007, 08:22
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ede- View Post
ide lehet értelme, de a többség az elitek/íjászok/lovasok képzpésről beszél
A súgó beidézése nem ellenérv. Mindenki ismeri, azért indult ez a topik, h változás legyen, nem azért, h egyesek súgót idézgessenek.
Reply With Quote
  #38  
Old 07-05-2007, 08:28
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
A súgó beidézése nem ellenérv. Mindenki ismeri, azért indult ez a topik, h változás legyen, nem azért, h egyesek súgót idézgessenek.
ki mondta h ellenérv?
csak itt voltak akik azt állították, h a helytartó nem képzi tovább a katonáikat elitté meg miegymássá, miközben a súgóban világosan ott van!
Reply With Quote
  #39  
Old 07-05-2007, 08:51
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ede- View Post
ki mondta h ellenérv?
csak itt voltak akik azt állították, h a helytartó nem képzi tovább a katonáikat elitté meg miegymássá, miközben a súgóban világosan ott van!
hmm reggel tiszta fejjel végig gondolva igazad van neked is. Azt mindenkép támogatom, hogy a HT túlképezhesse a varit-tolit is. Viszont a többi most is megvan, részben, és ezen nem is kéne változtatni!!!
1.szitu :
van 1k szabadhelyed, jön be 1k kati, azt minden további nélkül tovább képzi a HT ha van fegyó meg pénz, meg be van állitva

2. szitu:
Van 0 szabadhelyed (és mondjuk csak ijjak vannak) és jön be 1k kati. Azt nem képzi tovább a HT, DE TE SE TUDOD!!! mert rögtön elmegy még ugyanabban a körváltásban a fölös. ha ezt tovább képezhetné a Ht, akkor az viszont már tulzott előny lenne a nem vipekkel szemben, úgyhogy nem támogatom!!!
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #40  
Old 07-05-2007, 10:02
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 5%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
hmm reggel tiszta fejjel végig gondolva igazad van neked is. Azt mindenkép támogatom, hogy a HT túlképezhesse a varit-tolit is. Viszont a többi most is megvan, részben, és ezen nem is kéne változtatni!!!
1.szitu :
van 1k szabadhelyed, jön be 1k kati, azt minden további nélkül tovább képzi a HT ha van fegyó meg pénz, meg be van állitva

2. szitu:
Van 0 szabadhelyed (és mondjuk csak ijjak vannak) és jön be 1k kati. Azt nem képzi tovább a HT, DE TE SE TUDOD!!! mert rögtön elmegy még ugyanabban a körváltásban a fölös. ha ezt tovább képezhetné a Ht, akkor az viszont már tulzott előny lenne a nem vipekkel szemben, úgyhogy nem támogatom!!!

Ezt már egyszer leírtam, tessék már elolvasni, átgondolni, mit írtam, és meglátod, hogy mit is akarok


"A ht-nél az van, hogy pl. Katonák automatikus továbbképzése íjásszá, a szabad barakkhelyekre. No, most ez én úgy értelmezen, ha van 200 szabad helyem, akkor 200 ijjast képez és kész. De tegyük fel, hogy be van klikkelve a túlképzés sima katonából. Jön körönként 200 belőlük, és itt kellene a ht, hogy akkor minden körben nyomja tovább őket ijjassá. Hiába 200 szabad helyem van, de legyen képzésen mondjuk 1200 ijász. Ezt nem vettem észre eddig, hogy így tenne a ht-m..."


Mert most az első 200 katona ijjassá képzésvel meg is áll az íjászképzés, de ha lehetne túlképezni, akkor nem így lenne
Nem azt szeretném elérni, hogy 0 barakkhelynél ne lépjenek le a beérkező alapkatonák

Last edited by Pool; 07-05-2007 at 10:05..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu