Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 08-13-2006, 12:53
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Dehát piros. :P
Látom, ez most kivételesen gyorsan ment.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 08-14-2006, 17:35
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

huhh annyi ilyen 6os verziós topic van remélem nem gáz ha ide irom, nem olvastam bevallom minden topicot végig róla csak két dolog lenne:
1.így hogy használtam is eógészen elfogadható és tényleg kinéz valahogy szal grat annak aki a grafikákat rajzolta
2. Tetszenek a füles megoldások, és ha már így van akkor egyetlen modosítást éreznék még jobbnak: hogyha az üziknél van mindennek külön füle akkor nem lehetne átrakni a bejövő üziket is oda? max maradna a főoldalon a jelző hogyha uj üzenet érkezik.
Reply With Quote
  #33  
Old 08-14-2006, 22:20
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
...ha az üziknél van mindennek külön füle akkor nem lehetne átrakni a bejövő üziket is oda? ...
támogatom, logikus lenne...
Reply With Quote
  #34  
Old 08-14-2006, 23:04
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
támogatom, logikus lenne...
En is tamogatom, nem is ertem miert csak most vetodott fel..
Reply With Quote
  #35  
Old 08-14-2006, 23:27
Tibi22_SKCS's Avatar
Tibi22_SKCS Tibi22_SKCS is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a fotó albumoknál sem láttszik az 1új felirat mert sárga. szerintem az is legyen piros mint a tablónál
Reply With Quote
  #36  
Old 08-18-2006, 12:00
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem tudom mibe nyúltak még bele az átálláskor, de a teljesség igénye nélkül pár (engem roppantul idegesítő) hiba:
-Ha katit képzek akkor az miért lovasként jelenik meg a végén? Képzés alatt végig mezeji katona volt aszt eccercsak lovas lett.
- Ma 2 órát töltöttem azzal, hogy 1 db orimban megpróbáltam képezni. 1 tétel fegyi vásárlására ráment mind a 3 piacolásom, mert egyszerűen az oldalsó menün kívül semmit nem hozott be a gép. De persze az összes próbálkozásomat jegyezte és vonta a piacokat meg a pénzt is. Így összvissz kb 150 milliót vett le a gép a kb 20 milliós cuccért.
Lopni, varázsolni nem tudtam, szintén a gép miatt, érdekes, hogy a vipes orikkal ijen gond nem nagyon van, a nemvippek viszont kezelhetetlenek szinte. ((
Reply With Quote
  #37  
Old 08-22-2006, 15:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Z a VérGyöngyTyúkok Ura View Post
Nem tudom mibe nyúltak még bele az átálláskor, de a teljesség igénye nélkül pár (engem roppantul idegesítő) hiba:
-Ha katit képzek akkor az miért lovasként jelenik meg a végén? Képzés alatt végig mezeji katona volt aszt eccercsak lovas lett.
- Ma 2 órát töltöttem azzal, hogy 1 db orimban megpróbáltam képezni. 1 tétel fegyi vásárlására ráment mind a 3 piacolásom, mert egyszerűen az oldalsó menün kívül semmit nem hozott be a gép. De persze az összes próbálkozásomat jegyezte és vonta a piacokat meg a pénzt is. Így összvissz kb 150 milliót vett le a gép a kb 20 milliós cuccért.
Lopni, varázsolni nem tudtam, szintén a gép miatt, érdekes, hogy a vipes orikkal ijen gond nem nagyon van, a nemvippek viszont kezelhetetlenek szinte. ((
Ennek egészen biztosan nincs semmi köze az új verzióhoz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #38  
Old 08-22-2006, 21:10
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Z a VérGyöngyTyúkok Ura View Post
Nem tudom mibe nyúltak még bele az átálláskor, de a teljesség igénye nélkül pár (engem roppantul idegesítő) hiba:
-Ha katit képzek akkor az miért lovasként jelenik meg a végén? Képzés alatt végig mezeji katona volt aszt eccercsak lovas lett.
- Ma 2 órát töltöttem azzal, hogy 1 db orimban megpróbáltam képezni. 1 tétel fegyi vásárlására ráment mind a 3 piacolásom, mert egyszerűen az oldalsó menün kívül semmit nem hozott be a gép. De persze az összes próbálkozásomat jegyezte és vonta a piacokat meg a pénzt is. Így összvissz kb 150 milliót vett le a gép a kb 20 milliós cuccért.
Lopni, varázsolni nem tudtam, szintén a gép miatt, érdekes, hogy a vipes orikkal ijen gond nem nagyon van, a nemvippek viszont kezelhetetlenek szinte. ((
Nekem valahogy a nem vipes oriaimmal sincsen semmi gond.

Az igaz hogy néhá kicsit többet kell várni a betöltésre a szokásosnál, (ami nem tudom miárt van) de ezen kívül nekem minden úgy megy, ahogy kéne.

Csak el ne kiabáljam.
__________________
A Fair play olyan luxus, amit háborúban nem engedhet meg magának az ember.
Reply With Quote
  #39  
Old 08-22-2006, 21:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by solven View Post
Nekem valahogy a nem vipes oriaimmal sincsen semmi gond.

Az igaz hogy néhá kicsit többet kell várni a betöltésre a szokásosnál, (ami nem tudom miárt van) de ezen kívül nekem minden úgy megy, ahogy kéne.

Csak el ne kiabáljam.
Első oldalletöltéskor több képet kell letölteni (háttér, fejlécek stb), amit azután a böngésződalapbeállítás mellett megjegyez, és onnantól gyorsabb. Mai neteken ez nem igazán számottevő különbség. Tudom, hogy van még, aki 33,6-os modemmel netezik, de nem szabad a fejletlen technikát alapul venni, amikor ma már 99%-ban nem ez a jellemző.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #40  
Old 08-23-2006, 08:32
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Első oldalletöltéskor több képet kell letölteni (háttér, fejlécek stb), amit azután a böngésződalapbeállítás mellett megjegyez, és onnantól gyorsabb. Mai neteken ez nem igazán számottevő különbség. Tudom, hogy van még, aki 33,6-os modemmel netezik, de nem szabad a fejletlen technikát alapul venni, amikor ma már 99%-ban nem ez a jellemző.
Na ja. Nem is a képekkel van bajom, mert azokat behozza, de azért az még mindíg furcsa, h a vipes orikban pörög minden első pöccre, a nemvippk, meg a mai napig is tetü. Az angol meg a magyar együtt. Vannak PERCEK (!!!) mikor a nemvippk is "rendesen" kezelhetők, de nagyon nem az a jellemző.

A fejletlen technikáról meg annyit atti, h sztem úgyis IP cím alapján (meg a emilcím, meg egyebek) sztem sejtitek, h nem a legelavultabb kapcsolatról netek.

Más: nagyon szépen le tudja a support is tolni a felelősséget magáról, de a múlt heti (sztem nagyon egyértelmű és már többedszer megismételt) kérdésemre még válasz nem jött. Mindenesetre egyre kiváncsibb vagyok, hogy mi lesz a válasz és az én elszúrásom abban, hogy tekimentes oriból, 200 hekin, 65% foglalkoztatotság, 4-500 bála kajatúltermelés, és többszáz üres templom férőhely mellett (temple első helyen intézőben) miért ment el HETEKIG 100 képzett variból átlag 80!! Persze helyhijány mijjatt!

Bocsi, de tudjátok manapság kissé ideges vagyok, mert a régebben 1-1,5 órás oriellátás most úgy is 4-5 óra, hogy az orijaim 85%-át nagy nehésségek árán leszabiztam.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mennyire zavar bennünket a piaci utalgatás? monro Általános beszélgetés Hódítós témákban 140 11-04-2006 18:01


All times are GMT +1. The time now is 15:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu