Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 11-30-2006, 06:49
Monaco Monaco is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 48
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Bálintka View Post
Tuvalu egy élő legenda, és unokáink nem szeretnék a történet végét úgy hallani, "hogy Tuvalu nem bírta ovább és a szabályok könyörtelen fogságában feladta a játékát."

Egyszer sikerült vele összefuttnom...... egy átlagos játékos..... aki a személyiségekre törekedet! Magyarán nem állt le harcolni se tekit írni!
Sponsored Links
  #32  
Old 11-30-2006, 08:11
FJORD FJORD is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 174
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Erről van szó. Mindig fáziskésében vagytok.
Amikor erről a változásról szó volt akkor egyik mostani hangadó sem volt ilyen hangos! Javaslom mindenkinek a "fejlesztések" témakör intenzív látogatását, hogy ne utólag kelljen megtudnotok fél éve tárgyalt témaköröket.

Ez a téma egyébként sem befolyásolja a játékmenetet sztem, de ennek ellenére mindenki elmondhatta a véleményét igen huzamos ideig. Mindenesetre fikázni mindig könnyebb jó magyar szokás szerint
Én nem fikáztam senkit, sőt azt mondtam, hogy ne trónoljanak az emberek a top30-ban szabadság címen
  #33  
Old 11-30-2006, 09:05
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Smile

Quote:
Originally Posted by Tündér View Post
akkor erre a változtatásra nincs esély?
Szerintem ne legyen.
Ahogy valaki irta, ha valaki felmegy a fellepesi hatar fole, akkor az legyen mindaddig aktiv, ameddig nem lép el.
Ha pedig nem tud aktiv lenni, akkor meg viselje el a hekivesztést.


Quote:
Originally Posted by Tündér View Post
például B ben ha a topp 1 be kell jutnod, az nem 1000 kör lesz, akkor nem is szabizhatsz közben?
Szerintem Tuvalu amugy se sokat szabizik.
Asszem Kajszy van a legkozelebb a (9)-hez, ő sem tul sokat.
Játszanak, folyamatosan, persze közbejöhet valami, akkor szabiznak, és csak a fellépési határ felett vesztenek földet.

Quote:
Originally Posted by Bálintka View Post
Tuvalu egy élő legenda, és unokáink nem szeretnék a történet végét úgy hallani, "hogy Tuvalu nem bírta ovább és a szabályok könyörtelen fogságában feladta a játékát."
Ha maga Tuvalu szolalna fel keményen ez ellen a változtatás ellen, akkor megérteném De ő nem problémázott ennyit, pedig őt érinti ez a változás igazán.

Quote:
Originally Posted by Tündér View Post
de lehet később már egy 6 személyíségű országnál is előfordulhat az adolog, hogy úgy veszt területet, hogy nem tud lépni még...
Mondj egy olyan csopit, ahol a (6)-s orinak a mostani helyzetet nézve a szintlépési határ fölé kellene mennie, hogy szintetlépjen?
Amelyik csoportot tudtam, megkérdeztem, én nem találtam ilyet.
S mindegyik csoportban rengeteg szabis volt a fellépési határ felett, így ezeknek a hekije csökkenni fog, és előbb-utóbb elérnek a szintlépési határhoz.
  #34  
Old 11-30-2006, 09:42
Tündér Tündér is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

figyelmesen elolvastad te a beírásomat egyáltalán?

Marhára nem érdekel Tuvalu , sem Kajszy...

sehol, nem írtam hogy miattuk lenne a változás...

írtam hogy csak PÉLDÁNAK hoztam a topp 1et, és sok más okot is felsoroltam

nem mostani helyzetről van szó, hiába keresed a csoportokban amit keresel...

ha nincs is sehol ilyen és nem is lesz ilyen állapot

akkor sem lehet ugyanolyan számba venni azokat az orikat akik B ben ott vannak szabin hónapok óta, és mégis mindíg a pontlistába vannak, mint akik leszabiznának 3 napra...



engem sem érint a változás, mert sosem fogok szabira menni !!!
( nincs rá szükség)

de nem tartom korrektnek a dolgot ennyi, de mivel mindenki szerint ez így jó dolog, így nem érdekel tovább a téma...

  #35  
Old 11-30-2006, 09:54
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Másik topicba is írtam, de asszem ide is be kell tennem ezt a példát:

Ez a probléma alapvetően a B-ben élesedik ki, vagy fog kiélesedni.

Gondold el, megy a modul, a topban lévő orik szépen elkezdenek lefele potyogni, majd 2400 hekinél megállnak ugye.

Azok az orik, akik B-ből akarnak fordulni, vagy felmenni az A-ba, fel kell menniük topkörökért.
Ez előbb-utóbb azt eredményezi, hogy 2400 heki környékén nagyon sok ori lesz, tülekednek.

Felmész Te is, aki minden 2. hétvégén mondjuk elmész szabira, mert nincs neted, programod van, bármi...

Aztán látod, hogy a Te (pl) orkod valamiért nem oda való, mert sok az elf (mondjuk, azok amúgy is gonosz lények), így folyamatosan gyújtogatnak, hogy nekik is pörögjön a topkör.

Ekkor mit csinálsz?

Hát felütöm magam, hiszen ha magasabban vagyok, már nem fognak tudni gyújtogatni.
Felütöd magad mondjuk 2700 hekire, amivel több, mint 10k pontkülbséged lesz a 2400-asokkal szemben. Így nem tudnak tolikkal ártani Neked. Nyugodt lehetsz, hiszen nem gyújtogatnak folyamatosan.
Tegyük fel, hogy az A-ban van orid, és erre a szintre (2700 hekire) már 500 kör után eljutottál.
Akkor még le kell húznod 1500 kört, hogy fordulni tudj a B-ből.

Ha ez a változás így marad, akkor azt az 1500 kört úgy kell teljesítened, hogy nem mész el szabira. Hiszen ha elmész, az min. 72 heki minusz.

És ezt akár el lehet képzelni egy felfedezgetős elf-re is. Felmegy 2400 hekire, de azt látja, hogy nem fér bele a top30-ba (top22-be, stb), így muszáj feljebb fedeznie.
A probléma neki is előjöhet...

Pl ezért érint pár embert kicsit rosszul a változás, és ezek olyan emberek olyanok akik tudnak a közeljövőben is gondolkozni, és kb átlátják, hogy a változás mit fog magávan vonzani :-)

Kisbér
  #36  
Old 11-30-2006, 17:01
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

éppen ezért lett bevezetve az, hogy le tudsz mondani a személyiségekről.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

  #37  
Old 12-01-2006, 08:59
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Szerintem ide jönne jól egy olyasmi mint A-ban a klánszabi. Aktív-passzív idöt lehetne figyelni és akkor el tudsz menni szabira ha aktívan vagy feljebb és nem csak ott parkol az ori
  #38  
Old 12-01-2006, 09:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Szerintem ide jönne jól egy olyasmi mint A-ban a klánszabi. Aktív-passzív idöt lehetne figyelni és akkor el tudsz menni szabira ha aktívan vagy feljebb és nem csak ott parkol az ori
A megbeszélés 2 hónappal ezelőtt lezárult.
__________________
Hódító * Queosia
  #39  
Old 12-01-2006, 09:40
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A megbeszélés 2 hónappal ezelőtt lezárult.
Ati, hol lehet azt a megbeszélést elolvasni?!
Kíváncsi vagyok, hogy átgondoltatok-e mindent a most bevezetett újításokkal kapcsolatban...
  #40  
Old 12-01-2006, 09:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ati, hol lehet azt a megbeszélést elolvasni?!
Kíváncsi vagyok, hogy átgondoltatok-e mindent a most bevezetett újításokkal kapcsolatban...
http://forum.queosia.com/forumdisplay.php?f=23

Itt a megfelelő téma. Nyilván az alatt a 3 hünap alatt, ameddig a megfontolás alatt állók között volt, könnyebb volt megtalálni.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Elkezdődött a felfedezett területek számolása Ati Fontos bejelentések 1 11-18-2006 14:43
1/A változás: szövetségi szabadság alatti raktárdíj Ati Fontos bejelentések 0 05-04-2006 14:14


All times are GMT +1. The time now is 13:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu