Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-11-2007, 16:00
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ez az egyedi elbírálás a lehető legrosszabb ötlet amit eddig hallottam Mer akkor kezdődik az, hogy bezzeg ők átvehetnek orit, én meg nem...
Akinek nem tetszik ahogy elbírálták a kérelmét az így járt. A játékon belül a súgóban ke lehetne jelenteni hogy rekalmáció nincs aki igazságtalannak érzi az mennyen el duzzogni magába különben tényleg rettenetesen sok visszaélésre adhat lehetőséget.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 01-11-2007, 16:03
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Akinek nem tetszik ahogy elbírálták a kérelmét az így járt. A játékon belül a súgóban ke lehetne jelenteni hogy rekalmáció nincs aki igazságtalannak érzi az mennyen el duzzogni magába különben tényleg rettenetesen sok visszaélésre adhat lehetőséget.

Nem fogod elhinni, regisztráláskor elfogadod, hogy reklamációnak helye nincs a supp vagy az ADMINok döntésével kapcsolatban, mégis folyamatosan reklamál mindenki
Reply With Quote
  #33  
Old 01-11-2007, 16:13
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nem fogod elhinni, regisztráláskor elfogadod, hogy reklamációnak helye nincs a supp vagy az ADMINok döntésével kapcsolatban, mégis folyamatosan reklamál mindenki
Én tudom . De most gondolj bele. Nagyon sokan "elfelejtik" kapcsolni regelés után az orijaikat pedig kb 8 alkalommal ki van írva abból min. 5x eléggé feltűnően amit az ember szeme még szándékosan sem nagyon tud elkerülni és ezzel egy kalap alatt meg lehetne oldani az összes problémát. Mondjuk a főmenü alá ki lenne írva hogy:

Reklamációnak helye nincs!!
És ha valaki mégiscsak reklamál akkor el lehetne küldeni a főmenü képét ahol paintel nagy nagy vastag piros vonallal ez be is van karikázva.
Reply With Quote
  #34  
Old 01-11-2007, 19:30
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Én tudom . De most gondolj bele. Nagyon sokan "elfelejtik" kapcsolni regelés után az orijaikat pedig kb 8 alkalommal ki van írva abból min. 5x eléggé feltűnően amit az ember szeme még szándékosan sem nagyon tud elkerülni és ezzel egy kalap alatt meg lehetne oldani az összes problémát. Mondjuk a főmenü alá ki lenne írva hogy:

Reklamációnak helye nincs!!
És ha valaki mégiscsak reklamál akkor el lehetne küldeni a főmenü képét ahol paintel nagy nagy vastag piros vonallal ez be is van karikázva.
Ez nem lenne normális dolog. Van egy alapvető szint ami alá nem lehet menni, ez pedig ebben az esetben az olvasni tudás. Aki regelés meg játék közben "Windows-os programot telepít" (lásd tovább, tovább, tovább, befejez), ahelyett, hogy elolvasná mi van oda írva így járt.
Reply With Quote
  #35  
Old 01-11-2007, 19:52
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Most lehet nehanyan megkoveznek.

A javaslatom annyi lenne, hogy csak olyan orit lehessen bekapcsolni, amely nincs magasabban mint az aktualis szintlepesi hatar. (Nyilvan a visszabontasos modszer, ami feljutaskor ervenyes az itt is legyen mint lehetoseg)
Ezzel megelozheto, hogy tobb ezer hekis orit bekapcsoljon magahoz egy olyan 1/A-s jatekos, aki magasabbra elért mint mondjuk 6-7 ezer hektár.
Persze, a dolog meg is kerülhető, miszerint visszabontja 600 hekisre, majd ujraepiti, de hát tegye, ha vallalja Koztudottan ezek sokszor eletkeptelen orik, es valoszinuleg nem fogja tudni visszaepiteni.
Reply With Quote
  #36  
Old 01-11-2007, 21:36
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
rettenetesen sok visszaélésre adhat lehetőséget.
Ezt már annyit olvastam, ugyan mondanátok párat vagy csak közhelyekkel dobálózunk?
Reply With Quote
  #37  
Old 01-11-2007, 21:58
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Ezt már annyit olvastam, ugyan mondanátok párat vagy csak közhelyekkel dobálózunk?
Már volt néhány említve a fórumon. Pl szöviharcban elvernek veszek egy full táp orit és szétcsapok mindenkit, vagy kell a pénz a szövibe/klánba --> veszek egy orit a saját csopimban ugyebár megoldható (haver oriján keresztül vagy ha nincs rá korlát akkor netcoffe reg ori az 5 be és annak a neve alatt) Kiárulok belőle sereget tekit mindent utánna lecsapom és kész. Akkor még nem beszéltünk az add el nekünk az oridat különben szétütünk stílusú emberkék megjelenése. Kezdők megjelenése magasabb csopikban (sztem nem feltétlen rossz). Na első nekifutásra ennyi. De biztosan van még.
Reply With Quote
  #38  
Old 01-11-2007, 22:13
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Már volt néhány említve a fórumon. Pl szöviharcban elvernek veszek egy full táp orit és szétcsapok mindenkit, vagy kell a pénz a szövibe/klánba --> veszek egy orit a saját csopimban ugyebár megoldható (haver oriján keresztül vagy ha nincs rá korlát akkor netcoffe reg ori az 5 be és annak a neve alatt) Kiárulok belőle sereget tekit mindent utánna lecsapom és kész. Akkor még nem beszéltünk az add el nekünk az oridat különben szétütünk stílusú emberkék megjelenése. Kezdők megjelenése magasabb csopikban (sztem nem feltétlen rossz). Na első nekifutásra ennyi. De biztosan van még.
- Szöviharcba levernek, abba a csopiba saját másik országod bekötve bajosan lehet.
- 5.-en reggelt friss orinak semmiképp nem engednék orit átvenni... lásd fő ország szintjéhez nagyságához kötött feltétel
- Add el vagy szétütünk fenyegetőzések sem hinném hogy beleférnének majd a szabályosság kereteibe, főleg hogy aki ezzel fenyehet át sem vehetné...
- Kezdő az előző szabály miatt nem jelenhetne meg magasabb csoportban.
Reply With Quote
  #39  
Old 01-11-2007, 22:16
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ide csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy ilyen még véletlenül se legyen.
Sztem nem jó ötlet bolhapiacot csinálni a játékból.
Reply With Quote
  #40  
Old 01-11-2007, 22:18
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Ide csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy ilyen még véletlenül se legyen.
Sztem nem jó ötlet bolhapiacot csinálni a játékból.
Na evel most tökéletesen eggyet értek
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 22:06
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 18:45


All times are GMT +1. The time now is 08:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu