Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-12-2007, 11:33
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha a szövimnél vagyok, és látom, hogy megtámadtak, akkor ne léphessek be a gépéről íjászt venni, hanem végig kelljen néznem, ahogy beütnek.

Legyünk azért ennél reálisabbak.
Így sosem fogod tudni megmondani, hogy éppen a szövinél töltjük együtt az időt, vagy otthon alszom, és éppen ő csinált távolbalátást. Csak az marad, amit Te mondasz, hogy ne adjuk meg egymásnak az adatainkat.
Sponsored Links
  #32  
Old 02-12-2007, 11:38
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nincs olyan, hogy beülök egy netkávézóba, és elintézem az országomat, nincs olyan, hogy melóhelyről is játszom, nincs olyan, hogy otthonról esetleg ketten is játsszunk.

Legyünk már reálisabbak ennél.

Ennek a javaslatnak nincs semmi alapja. Jó kis utópisztikus elképzelés, de azt hiszem Kisbér tudja a legjobban, hogy ez megvalósíthatatlan, úgyhogy nem értem eleve miért hozta fel.

Csak a kötözködés a célja?
Azért szerintem az más, ha beülök egy netkávézóba, és beállitom az országomat, vagy az, hogy bulit tartok otthon, és mind a 4-en (klán esetén esetleg 10-en) egész éjjel az én gépemről Hóditózunk.
Kisbér hátsó szándékait meg nem ismerhetem
  #33  
Old 02-12-2007, 11:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Azért szerintem az más, ha beülök egy netkávézóba, és beállitom az országomat, vagy az, hogy bulit tartok otthon, és mind a 4-en (klán esetén esetleg 10-en) egész éjjel az én gépemről Hóditózunk.
Semmiben nem különbözik a kettő egymástól.
__________________
Hódító * Queosia
  #34  
Old 02-12-2007, 11:42
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Én az eredeti tervet nem támogatnám. Senki ne adja meg a jelszavát sztem de ha engedélyeznének bizonyos dolgokat pl.: szabi gomb, gabona vásárlás stb. és ezeket kitennék a szövi oldalra és mindenki saját maga dönthetné el hogy ezek használatát mejik szövijének engedélyezné az sztem jó ötlet lenne.
  #35  
Old 02-12-2007, 11:45
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hmmm... akkor sok mindent nem értek, de nem számit. A lényeg, hogy nem adom meg másnak az adataimat, és nem játszom olyan gépről, ahol már valaki Hóditózik, és kécc. Igy nincs kockázat
  #36  
Old 02-12-2007, 11:51
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Csak a kötözködés a célja?
Isten ments, tényleg nem kötözködni akarok!

De támadtam valakit és tudom, hogy nem lehetett gépnél, a szövije lépett be, bontott, beíjjazott, feltette a védelem varit. (és ne mondjátok, hogy wapról is megtehette, mert olyan dolgokat is tett, amit wapról nem lehetett)
Támadás/ártózás/tolizás akciókat ugyan nem csinált, de ez bőven elég, hogy megkérdőjelezzem azt, hogy ez így legális-e, amit csinált...

Ugyan beütöttem, de emiatt engem is kár ért (pl sokkal többet kellett bontanom a tervezettnél, amivel kitettem magam a későbbi attrocitásoknak)...
  #37  
Old 02-12-2007, 11:52
Tami Tami is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sziasztok
Én se támogatom az eredeti 5letett .
  #38  
Old 02-12-2007, 11:52
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Hmmm... akkor sok mindent nem értek, de nem számit. A lényeg, hogy nem adom meg másnak az adataimat, és nem játszom olyan gépről, ahol már valaki Hóditózik, és kécc. Igy nincs kockázat
Ez így rendben is van... De vannak, akik nem ilyen lelkiismeretesek, és kihasználják a rendszer kiskapuit...
  #39  
Old 02-12-2007, 11:52
Tami Tami is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Isten ments, tényleg nem kötözködni akarok!

De támadtam valakit és tudom, hogy nem lehetett gépnél, a szövije lépett be, bontott, beíjjazott, feltette a védelem varit. (és ne mondjátok, hogy wapról is megtehette, mert olyan dolgokat is tett, amit wapról nem lehetett)
Támadás/ártózás/tolizás akciókat ugyan nem csinált, de ez bőven elég, hogy megkérdőjelezzem azt, hogy ez így legális-e, amit csinált...

Ugyan beütöttem, de emiatt engem is kár ért (pl sokkal többet kellett bontanom a tervezettnél, amivel kitettem magam a későbbi attrocitásoknak)...
És honnan tudod te azt pontosan hogy nem lehetett gépnél ugyanmár...
  #40  
Old 02-12-2007, 11:53
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Tami View Post
Sziasztok
Én se támogatom az eredeti 5letett .
Felmerül bennem a kérdés, hogy akik ellenzik, amit mondtam, azoknak tiszta-e a lelkiismerete, vagy sem...
(akinek inge, gatyája)
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu