Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-19-2007, 17:38
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A-ban és B-ben van minimum föld, szerintem lennie kéne lentebb is. Emellé tetszik a fokozott gyulladás is, bár 5k topkörnél a magam részéről keveslem a körönkénti 5 épületet.
Sponsored Links
  #32  
Old 01-19-2007, 22:45
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
A-ban és B-ben van minimum föld, szerintem lennie kéne lentebb is. Emellé tetszik a fokozott gyulladás is, bár 5k topkörnél a magam részéről keveslem a körönkénti 5 épületet.
Egyetértek, lehetne azt növelni, úgyis olyan irdatlan mennyiségű pénzt termelnek nem hinném h ez elég lenne.
  #33  
Old 01-23-2007, 22:12
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

a minimum föld ragozása ha a toppos földleadást akarod vele ellehetetleníteni teljesen halott ötlet lássátok be...
ha mondjuk rólam lenne szó, (amit szükségesnek érzek leszögezni hogy nem így vanDD, csak képes vagyok más fejével gondolkodni) és 5k hekin írom a tekit, akármeddig is, és lépni akarkok, naná hogy leadom a földet előtte...
ezer évig írtam termeltem fennt, leadom a zsét is, zérózok, majd lépek 1k kör múlva a zérózott orival.
szélmalomharcot vívtok...
tenni kell valamit, tenni akartok valamit?
egész másban kellene gondolkodni.
próbáljatok meg eljátszani a gondolattal, hogy esetleg nem mindenki csal aki feljut, esetleg csak nem zavar sok vizet, és nem bántják, vagy mittudom én.
szóval valaki felmászik szabályosan.
elméletben lehetséges, ha úgy dönt hogy akárhány K kört rááldoz erre.
mikorra ér fel?
700 heki után keményen fedeznie kell.
felér mondjuk 1 év alatt?
számoljatok már!
az hány toppkör?
azért mert vannak akik csalnak lehetetlenítsük el azok játékát is akik önerőből jutnak fel? olyanbá tűnik hogy pont azt akarjátok ellehetetleníteni hogy szabályosan is fel lehessen mászni.
ha pl pont nektek kellene felmenni a csopi élére szabályosan?
esetleg a 100. személyiségetekért?
biztos hogy senki nem fog az utatokba állni, csak a nehezítések amiket kicsikartok.
persze ez mind csak feltételezés, lehet hurrogni hogy idealista vagyok...
de ha van olyan, akár csak elméletben aki SZABÁLYOSAN menne fel?
gyujtassuk rá az orit mire felérne?
mert fellépési határ felett minden termelő csaló?
és ha csak egy van köztük aki nem?
akkor kivel baszunk ki?
azzal akinek 100 mrd-ja van a csopiban?
okoztunk nekik egy kis kényelmetlenséget, na és...
nem mondom hogy nekem van jóbb ötletem, de ez csak egymás hergelése
  #34  
Old 01-23-2007, 22:56
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

lehet, hogy csak én nem jártam olyan csoportban, vagy csak még nincs elég kék számom, és ezért nem kell annyira magasra mennem, de tegyük fel, hogy a sok személyiséges orik feltorlodnak bizonyos helyeken, mert nem tudnak szintet lépni, és nem engedik öket feljebb hekiben.

erre nem lehetne az a válaszstratégia, hogy összeáll 4 db sokszemélyiséges ori, és szépen leütik akik blokkolnak?
azt még megértem, hogy egy magányos orit ki lehet késziteni, de egy szövivel már nem lenne ilyen könnyü dolguk
  #35  
Old 01-23-2007, 23:43
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
a minimum föld ragozása ha a toppos földleadást akarod vele ellehetetleníteni teljesen halott ötlet lássátok be...
ha mondjuk rólam lenne szó, (amit szükségesnek érzek leszögezni hogy nem így vanDD, csak képes vagyok más fejével gondolkodni) és 5k hekin írom a tekit, akármeddig is, és lépni akarkok, naná hogy leadom a földet előtte...
ezer évig írtam termeltem fennt, leadom a zsét is, zérózok, majd lépek 1k kör múlva a zérózott orival.
szélmalomharcot vívtok...
tenni kell valamit, tenni akartok valamit?
egész másban kellene gondolkodni.
próbáljatok meg eljátszani a gondolattal, hogy esetleg nem mindenki csal aki feljut, esetleg csak nem zavar sok vizet, és nem bántják, vagy mittudom én.
szóval valaki felmászik szabályosan.
elméletben lehetséges, ha úgy dönt hogy akárhány K kört rááldoz erre.
mikorra ér fel?
700 heki után keményen fedeznie kell.
felér mondjuk 1 év alatt?
számoljatok már!
az hány toppkör?
azért mert vannak akik csalnak lehetetlenítsük el azok játékát is akik önerőből jutnak fel? olyanbá tűnik hogy pont azt akarjátok ellehetetleníteni hogy szabályosan is fel lehessen mászni.
ha pl pont nektek kellene felmenni a csopi élére szabályosan?
esetleg a 100. személyiségetekért?
biztos hogy senki nem fog az utatokba állni, csak a nehezítések amiket kicsikartok.
persze ez mind csak feltételezés, lehet hurrogni hogy idealista vagyok...
de ha van olyan, akár csak elméletben aki SZABÁLYOSAN menne fel?
gyujtassuk rá az orit mire felérne?
mert fellépési határ felett minden termelő csaló?
és ha csak egy van köztük aki nem?
akkor kivel baszunk ki?
azzal akinek 100 mrd-ja van a csopiban?
okoztunk nekik egy kis kényelmetlenséget, na és...
nem mondom hogy nekem van jóbb ötletem, de ez csak egymás hergelése
Több személyiséggel rendelkező orinak is top30%ban eltöltött 1800 kör után lázonganak a népei? Nem a szigorított %nak megfelelően?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #36  
Old 01-24-2007, 02:12
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
a minimum föld ragozása ha a toppos földleadást akarod vele ellehetetleníteni teljesen halott ötlet lássátok be...
ha mondjuk rólam lenne szó, (amit szükségesnek érzek leszögezni hogy nem így vanDD, csak képes vagyok más fejével gondolkodni) és 5k hekin írom a tekit, akármeddig is, és lépni akarkok, naná hogy leadom a földet előtte...
ezer évig írtam termeltem fennt, leadom a zsét is, zérózok, majd lépek 1k kör múlva a zérózott orival.
szélmalomharcot vívtok...
tenni kell valamit, tenni akartok valamit?
egész másban kellene gondolkodni.
próbáljatok meg eljátszani a gondolattal, hogy esetleg nem mindenki csal aki feljut, esetleg csak nem zavar sok vizet, és nem bántják, vagy mittudom én.
szóval valaki felmászik szabályosan.
elméletben lehetséges, ha úgy dönt hogy akárhány K kört rááldoz erre.
mikorra ér fel?
700 heki után keményen fedeznie kell.
felér mondjuk 1 év alatt?
számoljatok már!
az hány toppkör?
azért mert vannak akik csalnak lehetetlenítsük el azok játékát is akik önerőből jutnak fel? olyanbá tűnik hogy pont azt akarjátok ellehetetleníteni hogy szabályosan is fel lehessen mászni.
ha pl pont nektek kellene felmenni a csopi élére szabályosan?
esetleg a 100. személyiségetekért?
biztos hogy senki nem fog az utatokba állni, csak a nehezítések amiket kicsikartok.
persze ez mind csak feltételezés, lehet hurrogni hogy idealista vagyok...
de ha van olyan, akár csak elméletben aki SZABÁLYOSAN menne fel?
gyujtassuk rá az orit mire felérne?
mert fellépési határ felett minden termelő csaló?
és ha csak egy van köztük aki nem?
akkor kivel baszunk ki?
azzal akinek 100 mrd-ja van a csopiban?
okoztunk nekik egy kis kényelmetlenséget, na és...
nem mondom hogy nekem van jóbb ötletem, de ez csak egymás hergelése

Szabályosan ment fel?, Rászánt egy évet? Gratula neki, nagyon ügyes volt, elfogadom, megeshet ilyen is. Azt viszont nem értem, miért kell neki utána hirtelen felcsapni csalónak, és a szabályosan megszerzett földjét megbeszélt ütések sorával leadni másnak... És azt se hiszem, hogy egy szabályosan játszani akarót ez a módosítás befolyásolná, ugyanis a földleadás jelen pillanatban is tiltott elvégre jksz. A-ban és B-ben számszerűsítve is van ez.
  #37  
Old 01-24-2007, 09:27
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

félreértesz.
pont hogy azt mondom hogy ez a módosítás nem változtatna semmi.
attól hogy be is vezetik esetleg a minimum földet lejjebb nem változik semmi, ugyanúgy lesz földleadás, csak utána zérózzák az orit.
ujrázás előtt ugyanúgy lesz földleadás.
a felfedezésmódosítás is mire volt jó?
játszhatóbb lett tőle a hód?
még nagyobb érték lett a föld, nem szaporodtak az ütések, csak a termelők leverése, akik egyre kevesebben lesznek.
egyre több a bunker ori, sőt biztosan olyanok is vetemednek földleadásra akik eddig nem... főleg ujrázás előtt.
mi már csak ilyen leleményes nép vagyunk, minden szabályban megkeressük a kiskaput.
minél több a szigorítás, annál több a kisebb nagyobb csalás.
persze tudom hogy az a pár tucat emberke aki a szigorítások mellett érvel maga a megtestesült tisztesség, soha, évek alatt egyszer sem sumákolt semmit, egyszer sem adott le vagy vett át földet, egyszer sem üttetett vagy akart leüttetni senkit....
egyszer sem kapott utalást, vagy egy tippet hogy kit érdemes bepróbálni.
soha nem lépett be más orijába vagy kért meg mást hogy lépjen be az övébe.
de most komolyan srácok, kiről hinnétek el ezt?
jah, hogy a csalásnak vannak fokozatai, van a kis csaló meg a nagy csaló?
ez alakoskodás!
igazság bajnokai, gyüljetek össze, kérjétek meg atist hogy nyisson nektek egy szűz csopit, én meg majd figyelem hány ori érkezik onnan Y-ba, és 2 év múlva regelek oda egy orit, csak hogy megnézzem milyen értéken van a topp 1 ori.
gondolom a mondást mindenki ismeri: akinek nem inge...
  #38  
Old 01-24-2007, 09:49
Tami Tami is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Már ne is haragudjatok ez is csak annak fáj aki nem tud feljutni a topba ha talán kitsit már megkell érte dolgozni akkor hozzunk rá szabályt mert nektek nem jó?
Na ne és ennyi erővel mind kis aproságra hozzasunk szabályt Atissal ami pl nekem vagy másnak nem tetszik és ezt had ne keljen itt részleteznem és elöbb nézzetek magatokba hogy ti sose csináltatok hasonlot mind földleadás vagy éppen elfogadás és sehol egy csopiba se igaz?
  #39  
Old 01-24-2007, 10:03
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

synk, megragadom az alkalmat és bocsánatod kérem amiért megint a te topikodban fakadok ki!
nem az elvvel van bajom, a hód igeni legyen szabályos!
de attól hogy kiegészítjük még 10-100-1000 szabállyal nem lesz szabályosabb csak bonyolultabb!
az utóbbi évek legnagyobb öngólja például a szabi alatti hekivesztés volt...
kik vesztettek vele?
azok akik 10-20%-al a fellépési határ felett körbe mnt-zik a szomszédokat és termelgetnek.
a topp szempontjából? elértük hogy az évek óta szabis orik visszajöjjenek termelni. a határőröknek pedig kifejezetten kényelmes...
kicsit megpuhít, beföldez pár sereggel, leszabizik és ha ujra mászni akarsz szabi alatt szépen aládesik!
  #40  
Old 01-24-2007, 13:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tami View Post
Már ne is haragudjatok ez is csak annak fáj aki nem tud feljutni a topba ha talán kitsit már megkell érte dolgozni akkor hozzunk rá szabályt mert nektek nem jó?
Na ne és ennyi erővel mind kis aproságra hozzasunk szabályt Atissal ami pl nekem vagy másnak nem tetszik és ezt had ne keljen itt részleteznem és elöbb nézzetek magatokba hogy ti sose csináltatok hasonlot mind földleadás vagy éppen elfogadás és sehol egy csopiba se igaz?
Olvastad miről szól a topic? Lehet jó lenne mielőtt véleményt nyilvánítasz benne.
Tudom, te rettentő ügyes vagy, és felmész a topba. Tedd, semmi kifogásom ellene, de amikor L-be lépsz vesszen el a földed, ne add kölcsön senkinek, hogy majd úgyis visszakapod.

Skiti, igen, van kiskapu, mindenre van. Ezt a szabályt is ki lehet játszani, kivéve a kék számosoknak. Ők nem zérózhatnak, nekik meg kell legyen a földjük fellépéskor. Azaz egy se ajándék földön fogja összeszedni a top köreit, mert senki nem fog adni neki, ha nem kaphatja vissza.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Maximum föld Synkel Elvetett javaslatok 172 07-12-2007 12:38
A szabadság 72 órás minimum ideje visszaállítva Ati Fontos bejelentések 0 01-02-2007 12:52
Szabadság minimum ideje: 3 óra Ati Fontos bejelentések 0 12-24-2006 12:59
Max föld feletti földvesztés szabin.... Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 12-11-2006 23:23
maximális föld jeno Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 11:47


All times are GMT +1. The time now is 12:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu