Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-01-2006, 07:44
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba
At orias nagyon eros faj de minel magasabban vn annal jobban gyengul a többi fajhoz képest. Amit mar nem is tudom ki irt a hazgyujtas a megoldas nala. Persze ez csak sok kehin kezd erdekesse valni. Es mivel nincs tolija hat eleg könnyen megy nala. Es eleg ha par epuletet all le ...
Természetesen nem akarom lehurrogni az oriast de 1A ban kifejezetten gyenge tud lenni.Egy ork vagy gnom siman bedaralja...
Amugy hogy az orias 4 vs1 be irjak nem baj.Orias se szivat meg senkit 1v1 be.Es ha 4 en lehetnek szövi meg jo hogy 4 en mennek ra

Nah de ha felfele a házgyújtás a megoldás nála, melyik az faj amelyiknél ez nem jön be Azaz pl: akár az Ork-Gnóm stb..(kivéve tolist) mindegyiknél a házgyújtás húzós.
Sponsored Links
  #32  
Old 02-01-2006, 09:22
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azert nem jon be a többi fajnal mert azoknak van tolijuk...
Na mar most magas hekin kb 5-7% kocsma is eleg jo vedelem.Foleg az A ba.Ahol nagy a hekielteres orszagok között.Ha viszont az orias is nekiall kocsmazni elveszik az elonye hogy nem kell neki...
Minden fajnal lehet gyujtani de az oriasnal tuti mert neki az elonye a kocsmahianybol adodik...
  #33  
Old 02-01-2006, 10:42
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nah de tételezzük fel, hogy az óriás is tart kocsmát. Mondjuk egy óriás varázsló, hadügyileg bevédve és van kocsmája az jónak mondható, szerintem jobb talán mint a gnóm(varázs-hadis szintén), mert bár a gnómnak +10% lakás tekije van, de a gnóm varázslókat könnyeb tolvajjal lekapni, ill. a gnóm készültsége jobban csökken varázslatoként(1-2%).
  #34  
Old 02-01-2006, 11:52
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én nem alaptalanul ynitottan ezt a topikot és kérdezősködöm, ugyanis találkoztam már only óriás szövivel (kiélezett félelf orimmal)
nekem is volt persze szövim 1 óriás 1 elf(hadisok)és még 1 óriás(varis)
Hát ellenünk aztcsinálták, hogy az elfet lerengették nekem a varisuk
(megjegyzem mindegyik eléggé jólállt varik és tolik terén is) leírtotta napi 2-3k tolimat így egy időután már nemfértem be hozzájuk tolikkal, illetve egy másikuk meg lekészüzött eléggé rendesen
a varisunkat bepusztították egy nap alatt 3x a maradék szegény hadis utána már nemnagyon tudott ellenük mittenni..
Hozzá kell tenni a szövetségem nemnagyon volt felkészült, sőt.... tőlem pedig elfosztottak 1x 300millát, mert valaki megbolygatta apijacot és 4kért berakott tekiket is megvették (4. szinten)
Hát azóta "szeretem" én az óriást
  #35  
Old 02-01-2006, 16:07
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by MiKoR
én nem alaptalanul ynitottan ezt a topikot és kérdezősködöm, ugyanis találkoztam már only óriás szövivel (kiélezett félelf orimmal)
nekem is volt persze szövim 1 óriás 1 elf(hadisok)és még 1 óriás(varis)
Hát ellenünk aztcsinálták, hogy az elfet lerengették nekem a varisuk
(megjegyzem mindegyik eléggé jólállt varik és tolik terén is) leírtotta napi 2-3k tolimat így egy időután már nemfértem be hozzájuk tolikkal, illetve egy másikuk meg lekészüzött eléggé rendesen
a varisunkat bepusztították egy nap alatt 3x a maradék szegény hadis utána már nemnagyon tudott ellenük mittenni..
Hozzá kell tenni a szövetségem nemnagyon volt felkészült, sőt.... tőlem pedig elfosztottak 1x 300millát, mert valaki megbolygatta apijacot és 4kért berakott tekiket is megvették (4. szinten)
Hát azóta "szeretem" én az óriást :)
a leírásod alapján nem az a gond, hogy az óriások túl erősek, hanem a szövitek volt túl gyenge a kritikus pillanatban:)
  #36  
Old 02-01-2006, 20:58
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

directornál az igazság..bár full óriás szövi télleg nagyon durva..3 hadis és egy varis hadis..hmmm..csodákra képes.szövifelmérésekkel van kicsit gond..
  #37  
Old 02-01-2006, 22:14
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Most nem azert de egy lenti csopibe eleg furca ha egy orias at varizza ez elfet.A pajzsot meg a bonuszat is ...Es egy varis gnommal se tudnak mit csinalni csak nezegetni.Mert a gömb meg menni fog de a pajzson mar nem mennek at.
Ugyhogy szerintem is ti voltatok kicsi gyengek hozzajuk.

Amugy az orias-ra szerintem telleg igaz hoyg kcisi hekin marha eros de magas hekin mar gyengul.Pl a hazgyujtas a vegen mar soakt visz nala is...
  #38  
Old 02-02-2006, 08:58
Kaluka Kaluka is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by MiKoR
Üdv!
Én láttam már sokféle óriást és próbálkozom magam is vele, de igazából 5leteket várok ide illetve taktikákat, hogy hogyan lehet egy óriást kicsinálni, mert volt, hogy nemsikerült
Szia!
A probléma a szövijeiddel voltak,mivel semmit nem tettek,annak érdekében,hogy védjenek,így könnyebb dolgunk volt.Egyébként elég fair voltam,amikor azt mondtam nektek,hogy az egyenlőtlen harc miatt,inkább fejezzük be,meg így izgalom sem volt benne..Amíg nincs rendes szövid,addig mindegy,hogy az ellen óriás,vagy vmi egyéb.
  #39  
Old 02-02-2006, 09:01
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

merthogy te lettél ovlna az egyikük
Az a probléma, hogy mindamellett, hogy gyengék voltak a szövijeim ahhozképest nagy egoval rendelkeztek én ugyan nem voltam vezér, de nemhalottam ilyen üzenetet!
  #40  
Old 02-02-2006, 10:14
Kaluka Kaluka is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen,én lennék az egyik...
Nem hallottál erről?Kérdezd meg a varist...
Egyébként meg nem rendelkeztünk nagy egoval, csak felháborodtál azon, hogy megtámadtalak, erre annyit tudok mondani,hogy nem kell 500millát benn tartani.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
Legjobb hadis számokban Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 42 09-16-2007 14:32
4 óriás 1 szöviben? Jimmy Segítség 121 08-27-2007 21:40
Óriás túlélő személyiséggel? Baaangg Segítség 31 01-01-2007 21:26
Ember vs. Óriás .Magyar Egyesült Államok. Stratégia & Tippek 56 06-24-2006 11:02


All times are GMT +1. The time now is 21:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu