Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-11-2008, 16:56
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
nem értem. ha egy talán csaló lecsalózik egy csalót akkor a csaló már nem is lesz csaló? nem értem az összefüggést ati
köszi Hüpi azért még én fennakadnék azon 1 dbig h hozzájuk hasonlítanak...
és várom azt az eseményt...
Mivel az 1 HSz-ben még 8 sereg ment ...
A 2. HSZben már kiderült h nem eccerre ment a 8 sereg + a szövim...
kiderül a töbi részlet is remélem... főleg ha kapnék eseményeket mert akkor tudok nyilatkozni még bővebben
__________________
LotR
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 01-11-2008, 16:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Sajnálom ha nem tudc eseményt bemásolni...
Mer így elég viccesnek tünik a hasonlítás ehez az esethez.. Mivel tök más...
Persze, hogy tök más, hiszen nem te vagy benne, hanem másvalaki. Egyből csúnya gonosz csalók. Amikor te csináltad, akkor természetesen szó sem volt csalásról.

Oh, bocs, hogy nem látom, hogy tük különböző dolgokról van szó.

No részemről ez is befejezve, majd mulatni járok ide jókat legfeljebb, mert az ilyen, hogy "ha én csinálom, akkor az nem csalás, ha más ugyanazt csinálja, akkor ki velük", hát ez elég vicces mentalitás.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #33  
Old 01-11-2008, 17:00
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

csak egyet tudok érteni Grabival...ők csalók és ha tegyük fel Lotr az akkor egyből arra megy a téma, hogy ő csaló, és a többiek el vannak felejtve?
nem igazán értem miért nem akarod látni a dolgot, de hát mindegy
érdekes, hogy miért jár anarch és miért nem
Reply With Quote
  #34  
Old 01-11-2008, 17:02
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Persze, hogy tök más, hiszen nem te vagy benne, hanem másvalaki. Egyből csúnya gonosz csalók. Amikor te csináltad, akkor természetesen szó sem volt csalásról.

Oh, bocs, hogy nem látom, hogy tük különböző dolgokról van szó.

No részemről ez is befejezve, majd mulatni járok ide jókat legfeljebb, mert az ilyen, hogy "ha én csinálom, akkor az nem csalás, ha más ugyanazt csinálja, akkor ki velük", hát ez elég vicces mentalitás.
Ati köszi a sárdobálást , mert ez csak az volt
Se esemény se semmi amit felmutattál, valószínűleg rosszul emléxel és összekeversz...
Szal kérnélek addig,ne hasonlítgas másokhoz... Pláne és én sosem írtam h bárki csaló lenne!!!
Hóhér kérésére csináltam a topicot mer elegem volt h ilyen kíváncsi és állandóa nyavajog

Röhögni meg gyere ide nyugodtan, régen nem így ismertelek, de mindenki vátozik...
Persze régen még beszéltünk, sok mindenre válaszoltál is...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #35  
Old 01-11-2008, 17:16
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati, most ez hogy van? Te mint admin végignézted a szövid csalását, és azóta az ilyen csalásokat elnézed hallgatólagosan, kivéve ha tíz személyiségem van? Mert végigolvasva a topicokat nekem kívülállóként ez jön le. Egyszer végre a sarkadra állhatnál és vmi mindenki által elfogadható állásponttal állhatnál elő, mert ez a mentegetősdi meg sárdóbálósdi a régi szövidre...
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #36  
Old 01-11-2008, 18:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Persze, hogy tök más, hiszen nem te vagy benne, hanem másvalaki. Egyből csúnya gonosz csalók. Amikor te csináltad, akkor természetesen szó sem volt csalásról.

Oh, bocs, hogy nem látom, hogy tük különböző dolgokról van szó.

No részemről ez is befejezve, majd mulatni járok ide jókat legfeljebb, mert az ilyen, hogy "ha én csinálom, akkor az nem csalás, ha más ugyanazt csinálja, akkor ki velük", hát ez elég vicces mentalitás.

Ati, bocs, hogy ezt mondom, de nem hittem volna, hogy ennek a bandának a kedvéért odáig süllyedsz, hogy akárkire (nem kizárólag volt szövidre) sarat kezdj dobálni.

A továbbiakban megpróbálok kimaradni a témából( márha nem bannolsz), mert most már asszem mindenki számára világos, hogy eredmény ebből sose lesz. Sajna ezeknek nincs kis tizesük, akkor biztos repülnének...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #37  
Old 01-11-2008, 18:44
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Ati!
Azért megjegyezném csak úgy mellékesen:Lotr egyszer talát ilyen országot cirka 6 év alatt az itt felemlegetett illetők meg 3 hét alatt nyolc ilyet találtak ami rögtön töröl ha más is megtámadja azon a nyolc orin kivül illetve amint elindult rájuk a 35-37 sereg beszabiztak.
Csak úgy statisztika képpen a 8 nagy toppos oriból 2 esett be pontszámban mindenki számára elérhetően, 2 törölt amikor kis malőrként más is indított sereget rájuk,4 pedig most is szabin van
Reply With Quote
  #38  
Old 01-11-2008, 18:52
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én az egészben azt nem értem,hogy miért jó ott gubbasztani az 5. csoport tetején , és nézni lefelé. Még az,hogy valaki az A-ban ezt teszi,azt megértem, elvégre, ő ott fenn "mindenkitől jobb" neki van a legnagyobb országa. De mi a jó az 5ös szinten? Szerintem az egész csak illúziója annak, hogy ő az aki az élen van. Pedig nem, messziről sem! Én alig várom,hogy elhúzzal onnan, mert ott szerintem az egész játék gyenge.(mondjuk nem a top 30 helyről beszélek)Éjjel nappal olyanokba botlassz, akinek van 500támadója meg ezer védője. Az ilyeneket nem kihívás szétverni. Én amint tudom, otthagyom az 5ös szintet, szerintem az igazi játék a B-ben kezdődik.
Bocsi ha offoltam, de ezt nem értem. Ha valaki tudja miért jó ott ,akkor szívesen meghallgatom!
Reply With Quote
  #39  
Old 01-11-2008, 18:56
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Valaki privátban elküldhetné az x-topját, mert most már kiváncsi vagyok, hogy kik ülnek ott
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #40  
Old 01-11-2008, 19:23
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Én az egészben azt nem értem,hogy miért jó ott gubbasztani az 5. csoport tetején , és nézni lefelé.
Szvsz azért, hogy másik oriknak (haver, saját nem összekötött ori) pénzt utaljanak, és sereget gyártsanak, ha szükségük van rá, vagy kiszedjék a piacról a kaját, vagy nyerset, egyszóval jkszt gerjesztenek.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 16:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu