Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Tábornok VS Tudós ?
Szerintem a tudós hulla a jobb! 14 50.00%
Szerintem a tábornok hulla a jobb! 2 7.14%
Szerintem egyáltalán nem jó a hulla! 9 32.14%
Szerintem engem állatira nem érdekel melyik a jobb! 3 10.71%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 09-11-2007, 10:47
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Atyagatya, miért pikkelnék én rád??? Azért, mert egy vitában nem értettünk egyet? Ennél nekem több kell, hogy valakire "pikkeljek"

Ja, és hol "fikáztalak"??? Ne kezdjél már el összevissza vagdalkozni...

Ettől függetlenül nem hinném, hogy a fórum etikettje megengedi az ilyen beírásokat, bármilyen okból írod is le.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 09-11-2007, 10:48
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ja, és a végére még beírja, hogy "jó, miután elcsesztem a topicot, és miután baromságokat írok, elolvasom a súgót... 20 másodperc szünet... elolvastam a súgót, még midnig nem értem... 20 msáodperc szünet... ok, már értem. elgondolkodok rajta..."

MIN kell elgondolkodni? Ott vannak a számok! Én főleg az élőhalott tábornokok meggyőzőerejű, értelmes, és a játékhoz kapcsolódó hozzászólásait vártam, valamint azokét az értelmes játékosokét, akik már játszottak valaha élőhalottal, vagy legalább hadi országgal, de legalábbis értenek a számokhoz.

Csofika EGYIK kategóriába SEM sorolható.

MIT keres itt??


/tudom, 'erős' vagyok..../
Reply With Quote
  #33  
Old 09-11-2007, 10:49
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Szerintem lépjetek túl az irányomba tanusított hangnemen. Nem vagyok sértődős.

Inkább a témával foglalkozzatok. Az valóban nem egyértelmű a súgó alapján, hogy a tudós személyiség érvényesül a hullánál, de mindegy, most már ezt is tudom.
Reply With Quote
  #34  
Old 09-11-2007, 10:54
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Inkább a témával foglalkozzatok.

No... Mivel itt sokan túlságosan lágylelkűek, töröltem minden negatív megnyilvánulásomat.

De most akkor ezután amondatod után szépen, csöndben, és hideg fejjel megkérlek, hogy ne érj a billentyűzetedhez, amíg ez a topic nyitva van a monitorodon....

Ugyanis itt, rajtad kívül, minden más fórumozó a témával foglalkozott. Az egyetlen hozzászóló, aki csak és kizárólag kártékony mondatokat írt le, az te vagy. Senki más.

Tehát te itt ne szólítgass fel sem engem, sem semelyik másik normális hozzászólót arra, hogy a témával foglalkozzon. Egyszerűen nincs hozzá jogalapod.

És inenntől kezdve itt csak olvass.
Reply With Quote
  #35  
Old 09-11-2007, 10:58
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Nem érdekel, hogy eddig mit csinált csofika és mit nem. Engem idegesít, azt tudom, de kultúráltabban is meg lehetett volna oldani a dolgot. Csupán erre hívtam fel szíves figyelmedet.
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #36  
Old 09-11-2007, 11:01
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Szerintem lépjetek túl az irányomba tanusított hangnemen. Nem vagyok sértődős.

Inkább a témával foglalkozzatok. Az valóban nem egyértelmű a súgó alapján, hogy a tudós személyiség érvényesül a hullánál, de mindegy, most már ezt is tudom.
Mindegyik fajnál úgy van megírva a súgó, hogy 'az elérhető maximum X%'. Hogyhogy a többi fajnál nem merül fel, hogy a tudós személyiség megemeli ezt a korlátot?
Mellesleg ha már mindenképpen hullát kellene indítanom (akkor inkább nem játszanék ), akkor a tudós éri meg legjobban. Szinte csak 200 hekin lehet 5-8 sereges ütéseket indítani, később örülhetsz ha az 1 hulla sereged befér valahova.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 09-11-2007 at 11:05..
Reply With Quote
  #37  
Old 09-11-2007, 11:07
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

No.

Én kipróbáltam a tudós hullát, az túlélő hullát, a kereskedő hullát, és a tábornok hullát is.

Igazából úgy vettem észre, hogy a hulla tabinál ha szöviben vannak, biztonságosabb a túlélő is.
Poénból regeltem egy hulla szövit, 200 hekin fejenként 6000 elittel.
Sok mindenkihez befértek vakon is, viszafelé viszont kevesen.
Akik befértek, semmi vagyont nem tudtak elvinni a leprán kívül.
Tulajdonképpen semmilyen ártalmas dolgot nem tudtak velük kezdeni a heki leverésén kívül.

Azt viszont nagyon gyorsan visszakalapálta magára, nagyjából az ütés után azonnal.

Az élőhalott tábornoknak akkor láttam értelmét, amikor sok lufi ország között kellett lavíroznom, mivel 3-3 tabit küldhettem 2 külön ori ellen, így pont ugyanakkorát vertem oda mindkettőnek, szóval egyenlően messzire kerültek tőlem.
Illetve a már topic elején is felhozott érv igen előnyös volt, amikor ugyanoda 6x fértem be.

+ egy érv a tudós mellett: Ha meglátják, hgoy van tekid, tekit fognak lopni. Ez hullánál 200 tekinél valóban max 10 alatt mozog, tehát szinte semmi a veszteség.
Viszont passzív módon nyersz azzal, hogy amíg rájön, hgoy nem éri meg a tekidet lopni, addig sem lopta az embereidet.

Last edited by Pax Hungaricum; 09-11-2007 at 11:58..
Reply With Quote
  #38  
Old 09-11-2007, 11:16
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
Nem érdekel, hogy eddig mit csinált csofika és mit nem. Engem idegesít, azt tudom, de kultúráltabban is meg lehetett volna oldani a dolgot. Csupán erre hívtam fel szíves figyelmedet.
Hozzászólásom törölve lett idő közben. És visszatértem a témához.
Lépjünk tovább, és beszélgessünk a hullákról.

Hozzáteszem, nekem is az orijaim közül a legritkábban választott faj. Viszont lehet vele haladni rendesen.

Nem is olyan régen pl a lassú csoproton zúgott végig egy hulla szövi. kellemetlen volt, mert az ebmer ha nem arra van rágyúrva, hogy kórházat tart, akkor nem szívesen üti viszont.

Pl az óriás varimat 300 heki alatt beverték párszor, és nem nagyon volt kedvem hazakísérni őket.
és a 4 túlélővel, mint óriás vari semmit nem tudtam kezdeni. Amíg túl nem haladtak rajtam, néha megkeresítették az életem.

De anarcban is működik, nem igazán pattantam 200 hekin 6k hulla elittel... Ha valakiről mégis, behúztam a szövisegítséget, és 15000 elittel már csak befértem... (6k+3k+3k+3k)
Szóval szerintem azért eléggé meg lehet csapkodni valakit kis hekin.

Nagy ehkin nyilván nem választanám a hullát, hiszen ott a betoníjas orik miatt és a tekercsek maitt nem fér be sehova.
Hozzá viszont minden hadi befér, akik ott már rákészültek pár kórházzal. (Pl orkjaimban midnig tartok 15-20 kórházat, óriásaimban is 10-15-öt)

Orkkal szívesen verek hullát, mert nem kell tartanom utána, hogy agyonlopkod.

Szóval szerintem 5. szinten induló orinak nagyon is használható. Tudósként meg szerintem nem is gyenge. (5. szinten!)
Reply With Quote
  #39  
Old 09-11-2007, 11:29
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Szóval szerintem 5. szinten induló orinak nagyon is használható. Tudósként meg szerintem nem is gyenge. (5. szinten!)
ha úgy vesszük, akkor minden faj nagyon jó, ha nem tudnak komolyabb károkat okozni neki, és vannak támadható célpontok.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #40  
Old 09-11-2007, 11:40
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Pax Hungaricum meg tudod mondani, hogy az élőhalott hulla az milyen? Látom írtad, hogy te olyannal is játszottál.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
09.05. Tábornok Ati Hódító Kézikönyv 2 07-27-2007 07:13


All times are GMT +1. The time now is 18:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu