Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #381  
Old 02-22-2010, 05:37
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Turul apa lett!
GRATULÁLOK!!!!
Gratula neki!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Sponsored Links
  #382  
Old 02-22-2010, 07:50
Pacsi's Avatar
Pacsi Pacsi is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Turul apa lett!
GRATULÁLOK!!!!
Gratulálok Fiú, lány? Hogy hívják?
  #383  
Old 02-22-2010, 11:36
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 14%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
A piszkálódáson kívül képes vagy velem kapcsolatban írni? Mert ha nem, akkor ne szólj hozzám, és ne írj rólam másoknak sem. Burkolt formában sem. Képes vagy ennyit megtenni nekem, és megköszönhetem előre, vagy meg se köszönjem, mert már erre a hozzászólásra is valami hasonló, építő jellegű hozzászólást fogsz közzétenni.


A "bepöccenés"-ről annyit, hogy kb 70-es a vérnyomásom, tökéletesen nyugodt vagyok. Pusztán értetlenül állok az előtt, hogy olyan emberek szórakoznak rajtam, akiktől a lehető legeslegkevésbbé vártam.
Ezt is megéltem. Ne örüljetek, nem leszek öngyilkos.
Még ne köszönd, maradnék az építő jellegű hozzászólásoknál.

Az én véleményem az, hogy nem a külső fórum változott meg, hanem Te. Elhiszem, hogy irgum burgum megkomolyodtál ésezésaz, de ha esetleg hasmenést okoznak neked az általános humor bonbonok, akkor vagy ne gyere a fórumra vagy értékeld át magad és aztán próbáld meg a dolgot.

A cél egyébként nem a bepöccentés volt, csak próbáltam neked időt megspórolni azzal, hogy lebeszéllek a neved miatti feszültséghalmozásról. Nem sikerált, oszt látod hogy a dühöngőbe kell írkálnod..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #384  
Old 02-22-2010, 12:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A vicc, és szúrkálódás között óriási különbség van.
Az, hogy te viccnek fogod fel a lejáratást, sajátos elképzelés.
Az még sajátosabb, hogy ha az ember -az új supporttal kapcsolatos tájékozatlanságát nyíltan bevallva- segítséget kér, akkor nem kap, inkább kiröhögik, hogy milyen szánalmas már, hogy ilyesmit kérdez....

Ha el szeretnék menni korizni, és megkérdezem, hogy Budapesten hol van korikölcsönző, akkor válasznak valami olyasmit várnék, hogy "nem tudom, nem korizom", vagy "X.Y utca végén", vagy " az X.Y. tér mellett", jobb esetben "ha már Pesten jársz, megmutatom, én is koriznék egyet, rég voltam..." vagy ilyesmi...
Amit nem várnék, az valami ilyesmi: "szánalmas dolog korizni, mekkora nyomi vagy...", vagy "menj inkább pizzázni", vagy "de sokat röhögtem tegnap egy újságcikken..."

Lehet, hogy én változtam meg, és nem várt válaszokat már nem tartom viccesnek, attól függetlenül elgondolkodtató az a dolog, hogy a sok-sok emberből szám szerint 1 ember vette a fáradtságot, hogy tényleg valami építő jellegűt tegyen hozzá.
A "menj inkább pizzázni" nem minősül építő jellegűnek.

Tudom, álomvilágban élek, de az egész sztorit úgy képzeltem el, hogy megkérdem mi ilyenkor a teendő, valaki elmondja, megteszem amit kell, a support eldönti mi van, aztán téma vége.

Ehelyett egészen más lett a vége, már miközben a kérdést tettem fel, elkezdték a mondandómat valamint engem kifigurázni, tehát mire a lényeghez értünk, az egész téma el volt bagatelizálva.
Hálás köszönet annak a 6-8 embernek.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #385  
Old 02-22-2010, 12:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A vicc, és szúrkálódás között óriási különbség van.
Az, hogy te viccnek fogod fel a lejáratást, sajátos elképzelés.
Az még sajátosabb, hogy ha az ember -az új supporttal kapcsolatos tájékozatlanságát nyíltan bevallva- segítséget kér, akkor nem kap, inkább kiröhögik, hogy milyen szánalmas már, hogy ilyesmit kérdez....

Ha el szeretnék menni korizni, és megkérdezem, hogy Budapesten hol van korikölcsönző, akkor válasznak valami olyasmit várnék, hogy "nem tudom, nem korizom", vagy "X.Y utca végén", vagy " az X.Y. tér mellett", jobb esetben "ha már Pesten jársz, megmutatom, én is koriznék egyet, rég voltam..." vagy ilyesmi...
Amit nem várnék, az valami ilyesmi: "szánalmas dolog korizni, mekkora nyomi vagy...", vagy "menj inkább pizzázni", vagy "de sokat röhögtem tegnap egy újságcikken..."

Lehet, hogy én változtam meg, és nem várt válaszokat már nem tartom viccesnek, attól függetlenül elgondolkodtató az a dolog, hogy a sok-sok emberből szám szerint 1 ember vette a fáradtságot, hogy tényleg valami építő jellegűt tegyen hozzá.
A "menj inkább pizzázni" nem minősül építő jellegűnek.

Tudom, álomvilágban élek, de az egész sztorit úgy képzeltem el, hogy megkérdem mi ilyenkor a teendő, valaki elmondja, megteszem amit kell, a support eldönti mi van, aztán téma vége.

Ehelyett egészen más lett a vége, már miközben a kérdést tettem fel, elkezdték a mondandómat valamint engem kifigurázni, tehát mire a lényeghez értünk, az egész téma el volt bagatelizálva.
Hálás köszönet annak a 6-8 embernek.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #386  
Old 02-22-2010, 12:29
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

ne haragudj, nem mindenkinek olyan fontos ez a téma, sok hasonló nevű ország van.
megbántani nem akart senki szerintem.
  #387  
Old 02-22-2010, 12:36
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Nekem nem a hasonlósággal, hanem az ugyanolyansággal volt a gondom.
Jeleztem a megfelelő helyen, az adminisztrátor úgy döntött, hogy nincs semmi gond, a döntés el lett fogadva, téma le lett zárva.

Én egészen másról beszélek már. Arról, hogy nem értem meg, miért nem lehet egy kérdésre válaszolni, miért kell ebből egy -szerintem egyáltalán nem vicces- poénhalmazt gyártani, ráadásul úgy, hogy a kérdés megoldásához ez egyáltalán nem visz közelebb?!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #388  
Old 02-22-2010, 12:38
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 5%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pacsi View Post
Gratulálok Fiú, lány? Hogy hívják?
Jány és Turul Dalma
  #389  
Old 02-22-2010, 12:42
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 14%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
A vicc, és szúrkálódás között óriási különbség van.
Az, hogy te viccnek fogod fel a lejáratást, sajátos elképzelés.
Az még sajátosabb, hogy ha az ember -az új supporttal kapcsolatos tájékozatlanságát nyíltan bevallva- segítséget kér, akkor nem kap, inkább kiröhögik, hogy milyen szánalmas már, hogy ilyesmit kérdez....

Ha el szeretnék menni korizni, és megkérdezem, hogy Budapesten hol van korikölcsönző, akkor válasznak valami olyasmit várnék, hogy "nem tudom, nem korizom", vagy "X.Y utca végén", vagy " az X.Y. tér mellett", jobb esetben "ha már Pesten jársz, megmutatom, én is koriznék egyet, rég voltam..." vagy ilyesmi...
Amit nem várnék, az valami ilyesmi: "szánalmas dolog korizni, mekkora nyomi vagy...", vagy "menj inkább pizzázni", vagy "de sokat röhögtem tegnap egy újságcikken..."

Lehet, hogy én változtam meg, és nem várt válaszokat már nem tartom viccesnek, attól függetlenül elgondolkodtató az a dolog, hogy a sok-sok emberből szám szerint 1 ember vette a fáradtságot, hogy tényleg valami építő jellegűt tegyen hozzá.
A "menj inkább pizzázni" nem minősül építő jellegűnek.

Tudom, álomvilágban élek, de az egész sztorit úgy képzeltem el, hogy megkérdem mi ilyenkor a teendő, valaki elmondja, megteszem amit kell, a support eldönti mi van, aztán téma vége.

Ehelyett egészen más lett a vége, már miközben a kérdést tettem fel, elkezdték a mondandómat valamint engem kifigurázni, tehát mire a lényeghez értünk, az egész téma el volt bagatelizálva.
Hálás köszönet annak a 6-8 embernek.
Feltételezem ez megint olyan szintű halu nálad, mint mikor azt mondtad bele a nagyvilágba, hogy mi szidjuk a pártodat. Ott sem volt ezt alátámasztó fórumbeírás, emlékeim szerint itt sincs. Beszélgessünk még róla, hogy a saját agymenésed negatív visszhangját rákenhesd 6-8 másik, totál ártatlan fórumozóra vagy hagyjuk inkább?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #390  
Old 02-22-2010, 12:43
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem abbahagyhatnátok, sokkal fontosabb dolog történt egy új élet születésével, ti emg arra nem veszitek a fáradtságot hogy gratuláljatok! én a helyetekbe szégyelném magam.
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
The Following 2 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu