Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Tesztelés
Register Stats Members List Today's Posts

Tesztelés Külön fórum a tesztelőknek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #381  
Old 05-06-2009, 20:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Igen, ezt értem. De ha az első egy körrel hamarabb volt mint a második, akkor a második és a harmadik volt egy körben...Ezt próbáltam meg elmondani
Az elsővel még elkapta egy csatakör végét, még varázsolhatott a végén. Majd a következp már a csatakör elején jött, és onnantól mindegyik a csatakör elején ment. Nincs több varázslat, mint ahány csatakör volt.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #382  
Old 05-06-2009, 20:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Köszi mindenkinek a tesztet. Aki feláldozta a karakterét a nemes cél érdekében, annak különösen. Aki többször is, annak pláne.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 3 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #383  
Old 05-06-2009, 20:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Lehet továbbra is ezt tesztelni. Normál játékmenetben igen ritka lesz az ilyen csata, de most nyúzhatjuk szépen. A banditák egy kicsit megfogyatkoztak szerintem, de hamarosan regenerálódnak.

Ami még tesztfeladat mostanra:

dupla varázslatok

Konkrétan: tudsz-e egy csatakörben 2x varázsolni.

Ehhez figyelni kell, hogy ha még nem volt akciód, vagy nem varázsoltál a csata közben (pl kikerested a varázslatot, és már ment le kör), akkor lehet, hogy még egy csatakör végét pont elkapod a varázslattal, egy pillanat múlva pedig új kör kezdődik, és megint varázsolhatsz. Ezért úgy kellene ezt megismételni, hogy folymaatos varázslás mellett. Ha egyszer már varázsoltál, onnantól kezdve nézni a duplázást.

Ha sikerül, akkor légyszi az egész csataeseményt másold be.

Ehhez célszerű szólkó ellenfeleket keresni. Az 50 banditás csapat eseményeit nem fogod tudni kimásolni. Pedig ez aztán mehetne a nagy csaták topicba.

Köszi.
__________________
Hódító * Queosia
  #384  
Old 05-06-2009, 20:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Toto View Post
1. Nem egymás után írta a százalékot, hogy 16% és utána megint 16%, hanem lefutott az építés 1-100%-ig, aztán megint újrakezdte 1-100%-ig
Mekkora hajó, hány segéddel? Meg tudod ismételni? Hogyan?
__________________
Hódító * Queosia
  #385  
Old 05-06-2009, 20:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Toto View Post
2. Éppen ezzel a hajókás kalanddal foglakoztam amikor észrevettem a mólón állva, hogy az ERŐ 50 a mögötte lévő zárójeles rész (150). Ami ugye azt jelentené, mintha megpakoltam volna magam, aztán eldobtam a kocsit, ami ugye nem lehetséges. De a kézikocsi nálam volt, sőt csak úton tudtam menni, azonban árú nem volt nálam. Ez végül úgy oldódott meg, hogy eldobtam a kézikocsit, majd ismét felvettem. Így már 150 lett az erőm, és (18) a rakomány (kard, páncél kékital)
Tehát a kiírás szerint "50 (150)" volt, de TUDTÁL menni? Ilyen adatokkal nem tudsz menni. Ha tudtál, akkor csak a kiírás volt rossz. (Ennek is utána kell nézni, de le kell szűkíteni, hogy mi is lehet a baj.) Mit csináltál, mielőtt ez a helyzet előállt?
__________________
Hódító * Queosia
  #386  
Old 05-06-2009, 21:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Rékérdezek néhány régi, függő dologra:

  1. Szakadás. Mennyire jellemző ez mostanában? Ha neted száll el, vissza tudsz-e jönni reális időn belül?
  2. Más eseményei a csata közben. Tapasztalta-e valaki az utóbbi napokban, hogy csatázott, de valaki más eseményei jelentek meg neki, nem a sajátja? Esetleg a sajátján felül valaki másé. Vagy olyan ember is részt vett a csatában a csataesemények szerint, aki ott se volt?
  3. Dus írt a klánadó problémáról itt: http://forum.hodito.hu/showpost.php?...&postcount=300 Tapasztalta-e ezt valaki, illetve Dus, meg tudod-e ismételni? Nekem nem sikerült azóta se.
Köszi.
__________________
Hódító * Queosia
  #387  
Old 05-06-2009, 21:40
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Rékérdezek néhány régi, függő dologra:

  1. Szakadás. Mennyire jellemző ez mostanában? Ha neted száll el, vissza tudsz-e jönni reális időn belül?
  2. Más eseményei a csata közben. Tapasztalta-e valaki az utóbbi napokban, hogy csatázott, de valaki más eseményei jelentek meg neki, nem a sajátja? Esetleg a sajátján felül valaki másé. Vagy olyan ember is részt vett a csatában a csataesemények szerint, aki ott se volt?
  3. Dus írt a klánadó problémáról itt: http://forum.hodito.hu/showpost.php?...&postcount=300 Tapasztalta-e ezt valaki, illetve Dus, meg tudod-e ismételni? Nekem nem sikerült azóta se.
Köszi.
1.-re nem tudok semmit sem mondani...
2.-ra: Nem találkoztam ilyennel, pedig elég sokat harcoltam...
3.-ra: Azzal sem találkozta azóta...
  #388  
Old 05-06-2009, 21:51
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Ati, Burningnak volt egy klánja, egy szép nagy várossal. A klán feloszlott, a városa megmaradt (ez így ok??), de nem is ez a probléma, hanem:
- Egy bandita, már több mint 36 órája próbálja lebontani az egyik őrtornyot, de még mindig nem sikerült Neki...Lehet, hogy nem is azzal van a gond, hogy lassúak, hanem, hogy valamiért mégsem bontják le?? (és azért nem vesztett még senki sem épületet...)
  #389  
Old 05-06-2009, 22:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ati, Burningnak volt egy klánja, egy szép nagy várossal. A klán feloszlott, a városa megmaradt (ez így ok??), de nem is ez a probléma, hanem:
- Egy bandita, már több mint 36 órája próbálja lebontani az egyik őrtornyot, de még mindig nem sikerült Neki...Lehet, hogy nem is azzal van a gond, hogy lassúak, hanem, hogy valamiért mégsem bontják le?? (és azért nem vesztett még senki sem épületet...)
Csak akkor kezdik bontani, ha minimum 2 bandita együtt van.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #390  
Old 05-06-2009, 22:38
Toto's Avatar
Toto Toto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Alföld
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mekkora hajó, hány segéddel? Meg tudod ismételni? Hogyan?
1-es hajó tegnap egy segéddel, ma meg segéd nélkül. Ugyanis a mai már az ismétlés volt, és újra produkálta. Csináltam is egy print screent a fordulóról ahol újraindult (látható volt még a 100% de már ott volt az 1 és a 2% is) de azt mondta egy illető nem nevezem meg (Pho ) hogy fölösleges, nem kell az
__________________
na most akkor höhö, vagy nem höhö
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hatodik teszt melletti egyéb tapasztalatok Ati Tesztelés 40 04-28-2009 16:43
Ötödik teszt melletti egyéb tapasztalatok Ati Tesztelés 306 04-27-2009 16:43
Negyedik teszt melletti egyéb tapasztalatok Ati Tesztelés 20 04-22-2009 13:48
teszt teszt hátán:) KPeti999 Teszt 9 05-07-2008 19:59
25.07. Hetedik napi teendők Ati Hódító Kézikönyv 6 02-28-2008 18:03


All times are GMT +1. The time now is 00:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu