Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3801  
Old 09-11-2010, 08:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
legrosszabb esetben azt is vállalom, hogy felmegyek pestre, és a saját telefonköltségemen felhívjuk Daimont Angliában, és leegyeztetjük az összes olyan adatot, amit csak ő tudhat... mittudomén.. külső fórumos belép kódok, vagy akármi.
én ezt is bevállalom. utazási költséggel, mindennel együtt.
Ettől nem lesz a játékon belül nyoma a tranzakciónak. Ezzel semmit nem tudok kezdeni.

Nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy AZ ORSZÁGÁTADÁSRA VAN LEHETŐSÉG A JÁTÉKON BELÜL! HA NEM AZT HASZNÁLOD, ÉS ÁTVÁGNAK, AKKOR ÍGY JÁRTÁL. Nem poénból vannak a játék funkciói!

Holnaptól e-mailt fogsz nekem küldözgetni, hogy építsek neked X országban barakkot, mert nem akarod használni az építés menüpontot sem?!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #3802  
Old 09-11-2010, 08:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
ha megkapod a két országot, tartozol Atinak két rekesz sörrel
Erre nem sok esélyt látok.

Adott az egyik oldalról valaki, aki cselekedetei alapján nem szándékozik az országot átadni, és adott a másik oldalon valaki, aki azt állítja, hogy megvette az országot, igaz erre semmi játékon belüli bizonyíték nincs.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3803  
Old 09-11-2010, 08:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
ez marhaság. a kp befizetés rögtön megjelenik a bankszámlán és a bankon belüli átutalások is kb. 5-10 perc alatt

legalábbis a kh-nál igen, de szerintem az otp sem tér el ettől, rég volt már ott számlám
CIB-nél is a bankon belüli utalás azonnal megtörténik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3804  
Old 09-11-2010, 08:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
De igazából nem sörért szeretném megkapni az országokat, hanem mert az eladó fél igazolja az állításaimat.
Az eladó fél egyelőre annyit tett, hogy egyértelműen jelezte, hogy töröltetni kívánja az országot.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3805  
Old 09-11-2010, 08:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
utálom, mikor szóbeli mnt-snél bukik valaki tolikkal megtévesztéssel, és én vagyok a szar szemét szaralak...
Mi az, hogy szóbeli mnt? Most vagy van mnt (a játékon belül), vagy nincs.

Ez most divat lett, hogy direkt nem használjátok a játék funkcióit? Van olyan funkció, hogy mnt. Ha használni akarod, használd.

Lassan tényleg ott tartunk, hogy az építés menüpontot se akarjátok használni... Indítsak valami emeltdíjas telefonszámot, ahova be lehet diktálni, hogy kinek mit építsek?!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3806  
Old 09-11-2010, 09:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Indítsak valami emeltdíjas telefonszámot, ahova be lehet diktálni, hogy kinek mit építsek?!
Aha. Nekem egy luxusvillat szaunaval, biliardteremmel es uszomedencevel legyszives.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3807  
Old 09-11-2010, 10:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Aha. Nekem egy luxusvillat szaunaval, biliardteremmel es uszomedencevel legyszives.
Ehhez NAGYON hosszan kell elbeszélgetnünk azon az emeltdíjas telefonszámon...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #3808  
Old 09-11-2010, 12:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
De mindegy, épp úgyis shortban van az életem, és úgy néz ki, hogy a 3-as hullám ment shortba, a 4-es hullám meg flatline lesz, és jó hosszú...
Márcsak ezért se tudom, hogy hogy kezeljem ezt az egész esetet... Nagyon sokadszor hallani ezt, hogy ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretnéd, akkor most jó hosszú időre abbahagyod a játékot. Néha azért, mert a kb egy hónappal előre bejelentett időpontok csak a Te kedvedért nincsenek meghosszabbítva stb. Lásd valamelyik sorszámárverés, amikor szintén nagy hévvel beharangoztad, hogy 50-60ezret költesz majd egy sorszámra, aztán amikor vége lett az árverésnek, akkor még én voltam a gonosz, hogy nem vártalak meg. Bár azt hiszem akkor is csak az a része volt "publikus", hogy húúú mennyit fogsz most költeni, aztán az már nem volt az, hogy végül nem tetted.

Ilyen kirohanások mellett nemcsak az eladási, de a vételi szándék komolyságát is erősen meg kell, hogy kérdőjelezzem. :-/
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3809  
Old 09-11-2010, 12:09
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Amennyiben messzemenő következtetéseket vonsz le abból, hogy embereknek nem esik jól, ha nem szólnak nekik valamiről, akkor nem tudok veled mit kezdeni.
Ugyanis nem az a gond, hogy pl a buli zártkörű volt (bár ahogy látom nem volt az), hanem az, hogy senki se vette a fáradtságot, hogy írjon egy nyamvadt sort, hogy "te hülye, ne készüjjé".
Írtam olyat, hogy abbahagyom a játékot? Nem. Akkor ezt honnan szedted? Nem tudom. 2x abbahagytam már. Egyszer 3 évre, egyszer 9 hónapra. Szó se volt ilyenről mostanában.
A kirohanásaimnak meg néha van alapja. Csak úgy én se leszek ideges, a semmitől.
Amit meg beidéztél, azt jelenti, hogy nincs szerencsés fázisban az életem, az utóbbi hetekben összejött minden. Munkahelyváltás, veszekedés, meg 3 tonna balszerencse. Ezt nem tudom összeegyeztetni "kirohanásokkal".
Az pl nem tetszik, hogy minden, amit mondok/teszek, el van túlozva.
Pl ha azt írom, hogy valami maitt szomorú vagyok, akkor az számodra kirohanás, ámokfutás, őrjöngés, stb.
Ha pedig azt írom, hogy valami nem tetszik, akkor gusztustalan ember vagyok.

Maradjunk annyiban, ha azt mondom, nem tetszik, akkor az nem van tetszve. Ha pedig nem esik jól valami, akkor az nem van jólesve. Nem rohangálok ki.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 09-11-2010 at 12:16..
Reply With Quote
  #3810  
Old 09-11-2010, 12:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Az pl nem tetszik, hogy minden, amit mondok/teszek, el van túlozva.
Honnan kellene azt tudni, hogy a drámaiság miatt emlegetett öngyilkossági terved nem komoly? Én ezzel nem viccelődnék... Azt se tartom szerencsésnek, hogy másokban próbálsz ilyen kijelentésekkel bűntudatot kelteni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu