Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #371  
Old 09-08-2010, 22:56
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Gondoltam
Nem szeretek kérdezősködni, a GPS ház elé visz Azt mondtad adsz pontos címet, erre mégsem? Már megint csak púúloztál??
Szted egy 1500 fős faluban nem tudja megmondani bárki, merre lakom?
Ide azért csak nem írom ki...
Szombaton gyere, akkor közfalazunk, segíthetsz
Reply With Quote
Sponsored Links
  #372  
Old 09-08-2010, 22:59
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Nem is értem, hogy nem vagy még a Pokerstars igazolt profija?


Én viszont értem, hogy miért nem érted Mert fogalmad sincs, hogyan működik és miért. Az első és eddig egyetlen starhoz igazolt profi Tóth Ricsi, aki mellesleg jó barátom, és kb. havonta összeülünk/összetalálkozunk legalább egy élő versenyen.
Attól hogy supernova rangom van starson, nem leszek leigazolt profi, és nem leszek címlapon sem Bátran kérdezz még, amit nem értesz, válaszolok szívesen.
Mellesleg nem akartam publikussá tenni a rangom, de talán nem értik miért mr.supernovázol folyton
Szóval várok kérdéseket, esetleg általad tényként beállított dolgokat, amit megcáfolhatok.
Reply With Quote
  #373  
Old 09-08-2010, 23:04
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Én viszont értem, hogy miért nem érted Mert fogalmad sincs, hogyan működik és miért. Az első és eddig egyetlen starhoz igazolt profi Tóth Ricsi, aki mellesleg jó barátom, és kb. havonta összeülünk/összetalálkozunk legalább egy élő versenyen.
Attól hogy supernova rangom van starson, nem leszek leigazolt profi, és nem leszek címlapon sem Bátran kérdezz még, amit nem értesz, válaszolok szívesen.
Mellesleg nem akartam publikussá tenni a rangom, de talán nem értik miért mr.supernovázol folyton
Szóval várok kérdéseket, esetleg általad tényként beállított dolgokat, amit megcáfolhatok.
Jó Neked, hogy ilyen barátaid vannak, nekem meg Józsi bácsi, a harangozó, Juci néni a boltos és Pista bácsi az erdőkerülő jut csupán
Nincs több kérdésem, leülhecc, jegyet most nem adok, de figyelembe veszem a következő feleletednél...
Reply With Quote
  #374  
Old 09-08-2010, 23:04
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Az első és eddig egyetlen starhoz igazolt profi Tóth Ricsi, aki mellesleg jó barátom, és kb. havonta összeülünk/összetalálkozunk legalább egy élő versenyen.
Na akkor ha mar a netes jatekaid bemasoltad, elo versenyen mi a legjobb helyezesed, nyeremenyed? Vagy a legjobb 3?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #375  
Old 09-08-2010, 23:05
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Na akkor ha mar a netes jatekaid bemasoltad, elo versenyen mi a legjobb helyezesed, nyeremenyed? Vagy a legjobb 3?
Én a múltkor 3 kisfröccsöt nyertem kugliban...
Reply With Quote
  #376  
Old 09-08-2010, 23:13
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Én a múltkor 3 kisfröccsöt nyertem kugliban...
En csak haveroktol nyertem 500-as beugro alapon ilyen 3-4e ftokat, ezert is tudom ertekelni azt, aki ilyen elo-versenyeken nyerni tud. Na meg a neteseket is epp, de az teljesen mas teszta. Na de akinek a Toth Ricsi a haverja az biztos tuti jatekos.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #377  
Old 09-08-2010, 23:15
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En csak haveroktol nyertem 500-as beugro alapon ilyen 3-4e ftokat, ezert is tudom ertekelni azt, aki ilyen elo-versenyeken nyerni tud. Na meg a neteseket is epp, de az teljesen mas teszta. Na de akinek a Toth Ricsi a haverja az biztos tuti jatekos.
Lehet épp a haverja, mert Ricsi is miskolci...
Talán eccer nekem is lesz ilyen híres barátom...
Na, de tényleg fexem, jócak!

De engem is érdekelnek az élő eredmények, hogy gratulálhassak...

Last edited by Pool; 09-08-2010 at 23:19..
Reply With Quote
  #378  
Old 09-08-2010, 23:20
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Na akkor ha mar a netes jatekaid bemasoltad, elo versenyen mi a legjobb helyezesed, nyeremenyed? Vagy a legjobb 3?
Az, hogy bármelyik freezout alatt megiszom egy liter jagert teljesen egyedül
Itt nem rólam van szó, és egyáltalán nem szeretnék a pénzügyi helyzetemről beszélni a továbbiakban. Pont annyira nem szeretnék, mint amennyire Púúl a pókerezési szokásairól sem fog soha többet valószínűleg

Azért a magyarázatára tényleg kiváncsi lennék, mivel eteti a népet az igazát bizonygatva, és mégjobban kiváncsi lennék rá, ki az aki be is nyeli ezt

Egyébként Remy legalább mostmár van halvány sejtésed arról, hogy miért ajánlottam fel a múltkor privátban azt, hogy küldök 100$ Neked, amit 1óra visszanyerek ha leülsz játszani egy cash gamet velem
Reply With Quote
  #379  
Old 09-08-2010, 23:23
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En csak haveroktol nyertem 500-as beugro alapon ilyen 3-4e ftokat, ezert is tudom ertekelni azt, aki ilyen elo-versenyeken nyerni tud. Na meg a neteseket is epp, de az teljesen mas teszta. Na de akinek a Toth Ricsi a haverja az biztos tuti jatekos.
Attól, hogy valaki Ricsi haverja nem lesz jó játékos. Főleg nem nyerő.
A haverság a pókerasztalnál kezdődött nálunk jópár éve, és nem igen találkozunk csak kocsmákban, meg az asztalnál
Sokat jártunk kassára versenyezni, de miskolcon is rengeteg mini torna van, meg még rengeteg helyen...
Reply With Quote
  #380  
Old 09-08-2010, 23:24
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Egyébként Remy legalább mostmár van halvány sejtésed arról, hogy miért ajánlottam fel a múltkor privátban azt, hogy küldök 100$ Neked, amit 1óra visszanyerek ha leülsz játszani egy cash gamet velem
Tudod mit, akkor ezt majd megejtjuk egyszer, nincs vesztenivalom. Ha veletlen 1 ora mulva tobb lesz nalam mint 100, megtarthatom a maradekot?

Igazabol nem a penzugyi helyzeted erdekel, hanem a kiugro eredmenyek.

En teljesen hobbi jatekosnak tartom magam, a neten kb 3 havonta jatszom egy freerollt (bar most hogy dumaltatok mar ket Lamborghini freerollt is jatszottam 0 sikerrel), eddigi legjobb eredmenyem a bwinen egy 3000 emberes freerollbol a masodik hely.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 18:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu