Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #331  
Old 10-28-2007, 20:48
Sikoly Sikoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
"Arwylnak csak annyit, nem ohajtok ellen hadakozni, nem tartom Ot melto ellenfelnek!"

Miért?
Én ha valakit nem tartok méltó ellenfélnek, azt azért teszem, mert tudásban sokkal alacsonyabb nálam, és esélytelen.

"2: amúgy ki vagy te, hogy "ellened" kelljen bárhol bármit is bebizonyítani?"

Jelenleg én irányítom a legnagyobb klánt románban (Robinnal közösen, hogy teljes legyen az igazság ). És emiatt kell(ene) ellenem, pontosabban a mi klánunk ellen kell bizonyítani.

Ha nem mi lennénk az elsők, más ellen kellene...

Méltó nemsokmindenre vagy sajnos.Mióta kiütöttek magyar A-ból megy a sírás meg a sértegetés.Románban elsők között léptél fel A-ba és "barátian" úgy felmentetek 6-8-an hogy a következő 1400 hekis fellépő orik azt látták hogy 4k hekin vagytok...
Próbáltak klánt építgetni a semmiből(üres piacon a pénzével sem megy semmire ha gyűjtött is.És jöttek a kiválások a meg az éjjeli klántámadások...
Bőven elfoglaljátok az össze top helyet és aki nem a ti klánotokban van az valszín sohasem fog feljutni odáig(mire lenne serege tartaléka klánnal leveritek).
Hajrá van egy saját csopotod ahol úgy unhatod szét a fejed az elején ahogy csak akarod
Ha már magyarban nem sikerült legalább van egy csoport ahonnan arcoskodhatsz hogy milyen ügyes vagy
Visszatérve arra nem vagy szavahihető.Nem Hege az első akinél nem tartottad be amit ígértél.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #332  
Old 10-28-2007, 21:03
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Román A: nem érdekel hogy ki játszik és ki nem! Nem érdekel hogy 10 ori marad és csak 1 klán! Meg kell mutatni itt ellenem, hogy tudtok korlátlan tartalék nélkül játszani! Nehéz mi?
nagyon fair küzdelem. meg kell mutatni, hogy mit tudnak a játékosok korlátlan mennyiségű tartalék nélkül (pontosabban gyakorlatilag tartalék nélkül) ellened, akinek a klánod jóvoltából korlátlan mennyiségű tartalék áll rendelkezésedre.
elég sokat játszottam már az A-ban ahhoz, hogy kijelenthessem, hogy tartalék nélkül sz*rt sem érsz. és ezzel a sz*rral játszasz egy tapasztalt játékos ellen. hallottál már a sziszifuszi munkáról?

még1* mondom, hogy sztem az a baj, hogy túl sok pénz van a játékban. nagyon durva, hogy nagyobb problémát jelent az, hogy 200.000 pacit (!) elvesztesz, mint az, hogy túlcsorgatnak 10 mrd-dal. és az is nagyon durva, hogy 10 mrd "kimegy" a játékból, de a piacon nem nagyon változik semmi.
egy 30-40 fős csoportban! 10 mrd az országonként 250-330 millió!
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #333  
Old 10-28-2007, 21:14
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ennyi sírást, csak nevetni tudok
Pláne azon hogy azok mondják meg hogy hogyan volt az elején akik ott se voltak

Ha valaki nem játszik akkor az ne prédikáljon itt össze-vissza.
Mostmár megkérdezem hogy mégis milyennek kéne lennie a játéknak szerintetek?
Reply With Quote
  #334  
Old 10-28-2007, 21:18
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nos nem mondom hogy az elején ott voltam,de az elsö hullámban benne voltam.Tehát fejtsd ki hogyan is volt az elején.
Reply With Quote
  #335  
Old 10-28-2007, 22:10
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Nos nem mondom hogy az elején ott voltam,de az elsö hullámban benne voltam.Tehát fejtsd ki hogyan is volt az elején.
Ha érdekelne hogy ki mit gondol, akkor kifejteném. De mivel hidegenhagy ezért nincs kedvem a múlton rágódni.
A helyzeten nem változtat úgyse, én pl akkor jöttem fe lamikor 7-8 ori volt A-ban. És most mégis 3x annyi hekin vagyok mint mikor feljöttem, tuti azért mert
nagyon bénák vagyunk és mert lepaktáltunk mindenkivel, na meg a rengeteg MNt miatt

A helyzeten semmi nem változtat, már megbocsáss te is Eke, de nyitottam nagyon régen egy fórumot az A könnyítésére és senki nem foglalkozott vele. (se akkor se most ne mvagyok abban a helyzetben hogy neke mkéne könnyítés) Most meg azok gyalázkodnak itt akik inkább SZK-ra menekültek, meg csak a sírás megy és semmi gondolat.
Már megbocsássatok de amíg nem fogtok értelmes gondolattal előállni, csak azzal hogy nektek milyen rossz mert a gonosz klán mindent ellehetetlenít, addíg tőlem ne várjatok semmilyen együttérzésre.

Ne siránkozzatok már, hanem álljatok elő értelmes gondolattal a megoldásra!

De jó, akkor íme tőlem egy ötlet: 100 oriszám alatt, talán el lehetne érni hogy ne a top30% legyen a fordulási határ, hanem az átlagterület nagysága.
Nincs sok kedvem ezt jobban kifejteni mert álmos is vagyok, de jó lenne ha minden érintett elgondolkodna rajta, hogy hogyan is lehetne valami értelmes dolgot kihozni a dologból...

És ha kellő egyetértés lenne az érintettek között, akkor talán Ati is elgondolkodna azon hogy némi ideiglenes változtatást megérne a dolog...
Reply With Quote
  #336  
Old 10-29-2007, 17:03
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
De jó, akkor íme tőlem egy ötlet: 100 oriszám alatt, talán el lehetne érni hogy ne a top30% legyen a fordulási határ, hanem az átlagterület nagysága.
Nincs sok kedvem ezt jobban kifejteni mert álmos is vagyok, de jó lenne ha minden érintett elgondolkodna rajta, hogy hogyan is lehetne valami értelmes dolgot kihozni a dologból...
ez még önmagában nem fog megoldást jelenteni arra, hogy ne a topklán kezében legyen az egész piac...
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #337  
Old 10-29-2007, 18:20
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
ez még önmagában nem fog megoldást jelenteni arra, hogy ne a topklán kezében legyen az egész piac...
Ha az összes többi ori nem tud annyit a piacratenni hogy ne tudjuk felvenni akkor úgy jártak

Na ne röhögtess hogy az is baj hogy elköltjük a pénzt :P

De ez a baj előállok egy ötlettel aminek hatására nem 7000 hekire kéne feljönni hanem mondjuk 5000-re és máris az jön hogy: na de...

Ennyit rólatok...
Reply With Quote
  #338  
Old 10-29-2007, 19:02
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Ha az összes többi ori nem tud annyit a piacratenni hogy ne tudjuk felvenni akkor úgy jártak

Na ne röhögtess hogy az is baj hogy elköltjük a pénzt :P

De ez a baj előállok egy ötlettel aminek hatására nem 7000 hekire kéne feljönni hanem mondjuk 5000-re és máris az jön hogy: na de...

Ennyit rólatok...
Bogár nincs is románA-ban :d szal ő nem azért ellenkezik
Reply With Quote
  #339  
Old 10-29-2007, 19:03
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Ha az összes többi ori nem tud annyit a piacratenni hogy ne tudjuk felvenni akkor úgy jártak

Na ne röhögtess hogy az is baj hogy elköltjük a pénzt :P
örvendek, hogy elolvastad az előző hsz-eimet is.

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
De ez a baj előállok egy ötlettel aminek hatására nem 7000 hekire kéne feljönni hanem mondjuk 5000-re és máris az jön hogy: na de...

Ennyit rólatok...
az ötlet jó. azok számára, akik kizárólag le akarnak fordulni. viszont több embert is ismerek, akik játszani is szeretnének. legalábbis játszani szerettek volna... az a kérdésem, hogy miért nem vesztek be még 2 kereskedőt? úgy talán még 80-as létszámnál is a ti kezetekben lehetne a piac.
majdnem biztos vagyok benne, ha a magyarban hasonló játékba csöppentem volna bele, akkor nem játszottam volna tovább. egy játékban alap elvárás, hogy amennyire csak lehet, legyen igazságos. ha az egyik klán bír tartalékolni, akkor a többi is tudjon.
amúgy a kereskedő termelését felső határhoz kötném. max 10% bank.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #340  
Old 10-29-2007, 19:10
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Bogár nincs is románA-ban :d szal ő nem azért ellenkezik
azért szólok hozzá, mert valamikor majd én is szeretnék egy orit ott, és nem tetszenek a jelenlegi állapotok.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu