Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #321  
Old 10-28-2007, 15:29
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iris View Post
Arwyl igert 1 dolgot es mast cselekedett...igaz vehetem ugy hogy 1 taktikai igeret volt....ez is beletartozik a haboruba.....

Bemásolok 3 szót abból az üziből amit írtam neked:
"Ha ez beüt"

Beütött? Nem! A következő beütött, és nem is mentünk rátok többször. Még -az akkori - top2-t be akartam verni, de kimentek szkra inkább.
Ezek után vissza is tértünk.

Mint korábban írtam, ha akartok visszajöhettek SZK-ról, fél évig tuti nem alakítunk még 1 ilyen klánt.

Írta valaki (most nem keresem már vissza ki), hogy mindent felszedünk. Tudod miért? Mert olyan kevés cuccot tesztek ki hogy megtehetjük (mármint a többi klán összesen). Ezért mondom, hogy csak úgy lesz esélyetek, ha elkezd nőni a csopi létszáma, elkezdtek termelni sokan, és olyan tartalékokat képezni a piacra amit már nem tudunk felszedni. Más lehetőség nincs véleményem szerint.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #322  
Old 10-28-2007, 18:51
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Szerintem ha azt akarjatok hogy ujra aktiv legyen az A akkor forduljatok az A-s orikkal....mindenki azert jon fel A-ban hogy tudjon fordulni....viszont keves esellyel a jelenlegi korulmenyek kozott...esetleg Atti csinalhatna valamit a roman A-val...hogy konnyitse meg valamikeppen...maskepp lassan kifog halni...miotta ujra elkezdtem jatszani szemelyesen hoztam legalabb 10 uj jatekost....a romanba...elvezik a jatekot...de ha elernek fel akkor vagy pihizni teszik az orit vagy torolnek...ez igy nem jo sajnos...ezzel nem azt akarom mondani hogy a ti hibatok....hanem valamit valtoztatni kell amig nem keso....viszont nem tudom mennyire fontos Atti-nak a roman valtozat...
Reply With Quote
  #323  
Old 10-28-2007, 19:09
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Iris View Post
Szerintem ha azt akarjatok hogy ujra aktiv legyen az A akkor forduljatok az A-s orikkal....mindenki azert jon fel A-ban hogy tudjon fordulni....viszont keves esellyel a jelenlegi korulmenyek kozott...esetleg Atti csinalhatna valamit a roman A-val...hogy konnyitse meg valamikeppen...maskepp lassan kifog halni...miotta ujra elkezdtem jatszani szemelyesen hoztam legalabb 10 uj jatekost....a romanba...elvezik a jatekot...de ha elernek fel akkor vagy pihizni teszik az orit vagy torolnek...ez igy nem jo sajnos...ezzel nem azt akarom mondani hogy a ti hibatok....hanem valamit valtoztatni kell amig nem keso....viszont nem tudom mennyire fontos Atti-nak a roman valtozat...
Nem fordulunk az A-s orikkal, kár reménykedni. Lesz 40 aktív ori A-ban akkor az első 12 tud fordulni. Nem sopánkodni kell hanem játszani.
Reply With Quote
  #324  
Old 10-28-2007, 19:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Iris View Post
viszont nem tudom mennyire fontos Atti-nak a roman valtozat...

Azt gondolom, hogy ezzel kapcsolatban elég egyértelműen kifejtettem a véleményemet. Had ne nekem kelljen naponta többször leírni, tessék visszaolvasni kicsit.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #325  
Old 10-28-2007, 19:48
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Nem fordulunk az A-s orikkal, kár reménykedni. Lesz 40 aktív ori A-ban akkor az első 12 tud fordulni. Nem sopánkodni kell hanem játszani.
Megnyugodhatsz mindadig nem lesz 40 aktiv ori az Á-ban,amig igy gondolkoztok.
Reply With Quote
  #326  
Old 10-28-2007, 19:50
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Megnyugodhatsz mindadig nem lesz 40 aktiv ori az Á-ban,amig igy gondolkoztok.
Engem az sem érdekel ha csak 10en fogunk játszani. Ha nem aakrtok küzdeni akkor nem játszotok.
Reply With Quote
  #327  
Old 10-28-2007, 19:55
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Robin belefásultok majd a semmittevésbe elöbb,vagy utobb.

Ati tudom leirtad hogy mi a véleményed a román A-val.De azt megtudhatnám-e hogy van-e remény a véleményed megváltozására?
Reply With Quote
  #328  
Old 10-28-2007, 19:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Ati tudom leirtad hogy mi a véleményed a román A-val.De azt megtudhatnám-e hogy van-e remény a véleményed megváltozására?
Szeretnéd, ha más lenne a véleményem? Öööö, biztos jól emlékszel, hogy mit írtam ezügyben utoljára?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #329  
Old 10-28-2007, 19:59
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Robin belefásultok majd a semmittevésbe elöbb,vagy utobb.
Nem ismersz minket. Vannak céljaink még akkoris amikor már elértünk mindent. Nem megyünk szabira, nem fordulunk és nem megyünk SZK-ra. Ez a helyzet
Fél év eltelt a legutolsó klántámadás óta és megint min fél év múlva lesz a következő, ha lesz értelme.

Amúgy ha nem tűnt volna fel, Mia kb 5000 kör óta szabin van, és nem azért mert nekünk kell egy szabis ori, hanem hogy lejjebb essen a top határa...
Reply With Quote
  #330  
Old 10-28-2007, 20:04
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szeretnéd, ha más lenne a véleményem? Öööö, biztos jól emlékszel, hogy mit írtam ezügyben utoljára?
Hát persze hogy szeretnémÉs persze emlékszem rá mit irtál.De én azt kérdeztem hogy van-e remény.Mert én azt hallottam hogy a remény hal meg utoljára.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu