Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #311  
Old 06-29-2007, 11:31
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
én az f5+entert jobban szeretem
nincs f5 gombom, mióta egyszer ilyen kapcsán el kezdtem nyomogtani
Reply With Quote
Sponsored Links
  #312  
Old 06-29-2007, 11:33
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
nincs f5 gombom, mióta egyszer ilyen kapcsán el kezdtem nyomogtani
ha firefoxod van akkor a ctrl+f aztán enter nyomogatása is megteszi... vagy használhatod az egér+enter kombinációt is
Reply With Quote
  #313  
Old 06-29-2007, 11:41
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
hmm stratégiai megoldás??? hát persze teleportálom a seregemet oda hozzá amúgy nem hiszem hogy szabályos keretek között te bármilyen stratégiát tudsz, arra hogy szétszedd az alulról 10körröl szorakozó tolist.
ma reggel már két tolvajhordát kapcsolt le az alvilágom. KB. 10 körről próbálkoztak. Még meggömbözni is lusta voltam őket. Minek? Ártózzak? Minek? Hullanak maguktol is. A stratégiám annyi, hogy egyszerűen nem férnek be.
Reply With Quote
  #314  
Old 06-29-2007, 11:52
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Nesze
Úgy látszik újra ki kell fejtenem hamarosan az érveimet, mert ezt a topicot se olvassa végig senki.
Hát én anno végigolvastam, de ez a leütettem magam vhogy nem az igazi, Ott ahol 10körröl lopdoshatnak a tolik, ritkán kisérnek/hiénáznak földre, szal amire oda érek mellé (JKSZ NÉLKÜL!!!) addigra megőszülök... ráadásul ha már azt feltételezzük hogy 10körröl lopkod, akkor ez vonza magával az alacsony hekit is és kis létszámú csopit... ott aztán ha te leföldeled 2x akkor se nagyon vagy bentebb, csak egy kevéssel...angolban nekem 10kör most kemény 3k pont különbség, ha itt még le is földeled 2x akkor lesz mondjuk 5k pont különbség és 14-15kör táv, Hát bevallom tényleg jó megoldás...
Az hogy menjek feljebb, megint megoldás, de nem arra hogy hogy rendezzem le a tolist.
Én per pill 2 megoldást tudok elképzelni erre, de egyik se a leggyorsabb. Szabizok amig felém nem kerül, vagy ha már közel vagyok a lépéshez, akkor lépek és egy új orival eredek a nyomába.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #315  
Old 06-29-2007, 11:53
Lezúziusz Lezúziusz is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Mondtam olyat, hogy tudok rá megoldást? Nem. A tolis sem tud 2 körröl semmit tenni a hadis meg a varis ellenm akkor ő is lehetetlen helyzetben van... De ha bánthatatlan hadisokat akartok létre hozni akkor csak hajrá.
Reply With Quote
  #316  
Old 06-29-2007, 11:53
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Brown View Post
ma reggel már két tolvajhordát kapcsolt le az alvilágom. KB. 10 körről próbálkoztak. Még meggömbözni is lusta voltam őket. Minek? Ártózzak? Minek? Hullanak maguktol is. A stratégiám annyi, hogy egyszerűen nem férnek be.
Hát te biztos kemény varis, vagy hadis vagy akkor
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #317  
Old 06-29-2007, 11:56
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Lezúziusz View Post
Mondtam olyat, hogy tudok rá megoldást? Nem. A tolis sem tud 2 körröl semmit tenni a hadis meg a varis ellenm akkor ő is lehetetlen helyzetben van... De ha bánthatatlan hadisokat akartok létre hozni akkor csak hajrá.
ki mondta hogy 2körre kell??? 4körröl már kevés vagy hozzá hadissal, 8körönként 1sereg, míg ő full készülit 2x ellő ellened, és meg nem emlitve hogy 8körig nincs otthon a sereged így még védtelen is leszel... Ha visszaolvasol látod hogy a szélsőséges ötleteket én se támogattam, de speciel az nekem se teccik ha valaki elérhetetlen távolságból kemény legény...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #318  
Old 06-29-2007, 11:56
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Hát te biztos kemény varis, vagy hadis vagy akkor
lehet talált valami 100%-ot adó lakitekit
Reply With Quote
  #319  
Old 06-29-2007, 13:42
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lezúziusz View Post
Mondtam olyat, hogy tudok rá megoldást? Nem. A tolis sem tud 2 körröl semmit tenni a hadis meg a varis ellenm akkor ő is lehetetlen helyzetben van... De ha bánthatatlan hadisokat akartok létre hozni akkor csak hajrá.

Nekem konkrétan tolissal volt gondom, azért jött az ötlet. Muszáj voltam a fél orimat elbontani, aztán mikor ütögetni kezdtem, leszabizott, , mikor visszaépültem, kijött szabiról és folytatta.
A félreértések elkerülése végett elmondom, hogy nagy létszámú csoportban 200 hekin az a 18 kör távolság alig 2k értékkülönbség, szal egy félelf még kényelmesen lopkod, nem merném kijelenteni, hogy olyan messziről nem tud semmit ártani.

Nem bánthatatlan hadist akarok. Azt akarom, hogy a tolis se legyen bánthatatlan. Egyszerűen nem tetszik, hogy a tolis ekkora előnyt élvez a varissal szemben, akinek a távolság marhára emészti a készülijét... Nekem se kellett volna lebontanom utána, ha a varisomra bízhatom, de szerencsétlennek 0% készülilevitel a varikészülijét hazavágta...
Reply With Quote
  #320  
Old 06-29-2007, 14:06
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Post

Így van. Nem a tolvajokat érintő maluszokra van szükség - mert az a másik fél játékélményén ront, hanem olyan megoldásra ami ellenszert kínál. Mondjuk amíg az országodra térkapu van nyitva, addig - és ez csak egy példa- a felfedést negatív módosítók nélkül rádobhatod a tolira, olyan hatásfokkal, mintha az országa ott álna aTiéd mellet.

Azért a felfedés, mert ez az egyik legemberségesebb tolvaj akciók elleni varázslat. Viszont, hogy ne túlozzuk el a dolgot, 3% alapérték helyett többet fogyasztana a felfedés.

(Azt csak zárójelben említem meg, hogy minden további szabálymódosítás ami a tolik ellen irányúl, még jobban ellehetetleníti a tolvaj elfek játékát. )
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu