Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #311  
Old 01-26-2007, 05:30
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
védelem alol frissen kijött ori, lopja tekiiro társam. nagyjábol nincs semmi egység az orijában. Két napja még ráküldtem volna 3 rengetést, és kapott volna egy zöldet, hogy hagyja abba, mert ráfarag. Most meg nem merek lépni ellene, mert az egy éves 5 szintet végigküzdött orimmal nem merek csinálni semmit, mert amiatt kell agodnom, hogy repülök az anarchba
Nem én eddig az ilyen pofátlanokra 5 sereget alulról de most már hogy nem hódítot játszok ( lassan új neve lesz béke szigete avagy a fairple sötét középkor)
hanem valami nem tudo mit. Má ááááááá hagyjuk is inkább má lassan semmit nem lehet tenni. Eddig lehetett min törni a fejünket számolgatni ütni lopni ha kell egy szövit szétkani ugy hogy egyet lehoztál belőle oszt szabiig törlésig ki milyen tipusu volt most mrg kap 10-20 foglalást oszt remeghetek hogy mi lesz ja ami földszerzés semmit nem is ér a régi szép időkhöz képest
Sponsored Links
  #312  
Old 01-26-2007, 06:00
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Cool

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
( lassan új neve lesz béke szigete avagy a fairple sötét középkor)

Tamagochitó?
  #313  
Old 01-26-2007, 07:18
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Imádom, ahogy túlparázzátok ezt az egészet Most már csak azért nézem ezt a topicot, mert szórakoztat
  #314  
Old 01-26-2007, 07:22
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Megjegyzem rendkívül érdekes hogy az itt író sok ember küzöl egy se arra panszkodott hogy szét kaptaák v kinjában törölte az orit, hanem mindneki 5-10-20-200 sereggel mészárolja másikat és most azon aggódik h mikor fog anarhba kerülni.

Valahogy nem akarom elhinni h mindenki ekkora nagy spiler aki ide ír iylen szépeket h ennya annyi mészár aztán meg még kárenyhítés céljábol lopás meg fosztás
Kicsit oylan a csapat mint sporthorgász, tudjátok, mindegyiknek csal a szeme mikor a halat méri


Nekem már kicsit nevetséges ez az egész
Sztem épp ésszel bárki fel tudja mérni hogy hol lehet a határ. Ameddig lehet és érdemes valakit bántani.
Igazából ebben a hsz-ben minden benne van, ami szórakoztat, és egyben megdöbbent (lásd az utolsó 2 mondatot) ebben a témában.
  #315  
Old 01-26-2007, 08:11
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Imádom, ahogy túlparázzátok ezt az egészet Most már csak azért nézem ezt a topicot, mert szórakoztat
Úgy csinálnak mintha ez lenne a világ vége Pedig ilyen eddig is volt
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #316  
Old 01-26-2007, 08:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
semmit nem is ér a régi szép időkhöz képest

Mert változott valami?
__________________
Hódító * Queosia
  #317  
Old 01-26-2007, 11:37
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csukja View Post
"Az x lelopja az y-on erre ugye mindjárt beindul és elkezdi rengetni lopkodni, mészárolni stb." lehet hogy félre értelmeztem, de ha az x ország lelopja az y országot, akkor az y ország nem tudja visszalopni, mivel hogy az x nek több tolija van, ha meg nincs több, akkor meg x nem tudja lelopni y-t.
hmm
most gunyolodni akarsz??

ha több a toli logikus hogy le van szedve a felesleg)
nem olvastad végig mészárt is irtam.


ne gunyolodj, és se gunyolodom) de ezt elnézted.


A témába nincs több olyan ami nem lett volna kitárgyalva.
  #318  
Old 01-26-2007, 13:26
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

végre végig olvastam az egészet
szerintem elég nagy butaság ez az egész, mi az hogy meg van adva meddig üthetek valakit?
üthessem amíg nekem jól esik, vagy lehetőségem van rá... (és persze mindenki más velem is megtehesse ezt, ha akarja és képes rá)
személy szerint ezt a "jozan ész" dolgot sem értem, mert az még ok, hogy átalában nem ütném amíg él, de nekem ne mondja senki, hogy nincs olyan ország/játékos akit nem ütne addig míg mozog az illető... (természetesen ez egy nagyon kis hányad, de létezik, úgy vélem)
egyébként meg max vállalom hogy áttesznek, mivel van egy játékos, akinek ha megtudom a közelemben melyik az országa, teljesen biztos hogy törlésig ütném, akármit irogatna (mellesleg nem valószínű, hogy irogatna, sőt, lehet én húznám a rövidebbet, mivel a Hódító egyik legjobb játékosa, de akkor is meg fogom próbálni)... nagy ügy, +1 ori anarchban
amúgy nem is értem mi az hogy törlésig ütés? nem tudom elképzelni, hogy valakit 12 kör alatt (az utolsó akciója után 12 körrel már szabizhat) annyira szétszedjenek, hogy törölnie kell ezért magát (ha mégis megteszi, akkor hagyja is ezt a játékot, mert többek között kitartás is kell azért egy csöppet hozzá, ami a jelen esetben neki nem nagyon van )

ui. jöhetnek a "piros"-ak (félév forum használat után rájöttem mi is az ), akkor is ez a véleményem

Last edited by Peter; 01-26-2007 at 13:35..
  #319  
Old 01-26-2007, 13:39
Josh's Avatar
Josh Josh is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Makó
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
végre végig olvastam az egészet
szerintem elég nagy butaság ez az egész, mi az hogy meg van adva meddig üthetek valakit?
nincs megadva ez rád van bízva...

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
üthessem amíg nekem jól esik, vagy lehetőségem van rá... (és persze mindenki más velem is megtehesse ezt, ha akarja és képes rá)
személy szerint ezt a "jozan ész" dolgot sem értem, mert az még ok, hogy átalában nem ütném amíg él, de nekem ne mondja senki, hogy nincs olyan ország/játékos akit nem ütne addig míg mozog az illető... (természetesen ez egy nagyon kis hányad, de létezik, úgy vélem)
sajnos igen, én most is megtapasztaltam..

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
amúgy nem is értem mi az hogy törlésig ütés? nem tudom elképzelni, hogy valakit 12 kör alatt (az utolsó akciója után 12 körrel már szabizhat) annyira szétszedjenek, hogy törölnie kell ezért magát (ha mégis megteszi, akkor hagyja is ezt a játékot, mert többek között kitartás is kell azért egy csöppet hozzá, ami a jelen esetben neki nem nagyon van )
hát, nem tudom, te örülnél-e annak, ha egy ork tábi rád szállna úgy, mint most rám... akárhányszor a közelébe érek annak az orinak, folyton megtalál és elkezd mészárlni, fosztani stb és hiába kísérem, mert helyzeti előnye is van, ugyanis én vagyok feljebb, meg ugyebár az orknál nincs jobb hadi és hiába írok neki...

tényleg, az ilyet hol is kell jelenteni??
  #320  
Old 01-26-2007, 13:42
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Josh View Post
tényleg, az ilyet hol is kell jelenteni??
Sehol. Nem lehet jelenteni, az adminok figyelik. Olvasás, olvasás, olvasás
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14293 08-11-2024 17:40
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 00:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu