Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #301  
Old 03-06-2009, 18:39
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az viszont szerintem kifejezetten rossz egy vitában, hogy valótlan dolgokkal akarod a magad igazát alátámasztani... Innentől részemről nincs miről beszélni.
Ez igaz!
Viszont volt a FAQba egy mondat arról, hogy az MSN log nem bizonyíték, és ez alapján nem lehet átrakni valakit.
Ergo ha nem jár érte büntetés....
Ezt már leírtam
Viszont már nem látom ott ezt a mondatot, de ettől még ott volt, és mások is látták :P
Reply With Quote
Sponsored Links
  #302  
Old 03-06-2009, 18:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Ez igaz!
Viszont volt a FAQba egy mondat arról, hogy az MSN log nem bizonyíték, és ez alapján nem lehet átrakni valakit.
Ergo ha nem jár érte büntetés....
Ezt már leírtam
Viszont már nem látom ott ezt a mondatot, de ettől még ott volt, és mások is látták :P
Ez spec szerintem még most is benne van. De senki nem mondta, hogy csakis írásos vallomás számít bizonyítéknak. Ez a legegyszerűbb, ez tény, de általában nem ez alapján történnek az áthelyezések.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #303  
Old 03-06-2009, 20:08
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Ez igaz!
Viszont volt a FAQba egy mondat arról, hogy az MSN log nem bizonyíték, és ez alapján nem lehet átrakni valakit.
Ergo ha nem jár érte büntetés....
Ezt már leírtam
Viszont már nem látom ott ezt a mondatot, de ettől még ott volt, és mások is látták :P
Tehát úgy próbálod meg kiforgatni a súgót, hogy ezen mondat alapján azt állítod, hogy msn-en lehet másról infót kiadni?
Reply With Quote
  #304  
Old 03-07-2009, 22:37
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Tehát úgy próbálod meg kiforgatni a súgót, hogy ezen mondat alapján azt állítod, hogy msn-en lehet másról infót kiadni?
Nem kiforgatom, csak egyfajta értelmezést adok neki.
De lényegtelen, hogy forgatom vagy nem. Ez folyamatosan megtörténik, és mint Ati mondta, nem ez alapján helyeznek át valakit
De mivel le van írva hogy ezért nem jár büntetés, elég sokan ki is használják, és menne a különféle cset programokra
Reply With Quote
  #305  
Old 03-07-2009, 22:44
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Nem kiforgatom, csak egyfajta értelmezést adok neki.
De lényegtelen, hogy forgatom vagy nem. Ez folyamatosan megtörténik, és mint Ati mondta, nem ez alapján helyeznek át valakit
De mivel le van írva hogy ezért nem jár büntetés, elég sokan ki is használják, és menne a különféle cset programokra
Valami ilyesfajta válaszra vártam.
Bár még mindig azon tűnődöm, hogy vajon bárgyú ostobaságból vagy merő gerinctelenségből mondod ezt.

Elnézést a kissé maró hangnemért, de ez a hozzáállás minden jóérzésű emberben hányingert kelthet - vagy csak én teszem magasra a mércét?
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Andrew For This Useful Post:
  #306  
Old 03-08-2009, 00:20
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Elnézést a kissé maró hangnemért, de ez a hozzáállás minden jóérzésű emberben hányingert kelthet - vagy csak én teszem magasra a mércét?
Milyen hozzá állásra gondolsz?
Arra hogy kifogásolom, le van írva, és ezt mások kihasználják?
Reply With Quote
  #307  
Old 03-08-2009, 09:11
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Milyen hozzá állásra gondolsz?
Arra hogy kifogásolom, le van írva, és ezt mások kihasználják?
Az van leírva, hogy msn log nem bizonyíték arra, hogy valaki mondjuk pénzt vagy egyéb szabálytalanságot követel tőled.
De itt is (ahogy mindenhol máshol) TILOS információt kiadni egy másik országról, és ha ez valahogy kiderül, akkor bizony repülsz anarchba - mert CSALTÁL. Viszont, hogy ez utóbbi példánál maradjak, ha valaki bemásolja az msn naplózottját, hogy neki bizony gömböket küldtek, akkor valószínűleg nem semmi büntetés, mert bárki meghamisíthatta.

Egy kifejezéssel tudnám csak jellemezni: Persona non grata.
Nem hiszem, hogy itt szükség lenne az ilyen köpönyegforgató alakokra.

Utána néztem, csak neked:
Nem csak linkelek, be is másolom, hogy egyértelmű legyen...
Játékon kívüli szövetségek használata tilos
A játékon belül lehetőséged van másokkal szövetségre lépni. Ha többen szeretnétek együtt játszani, akkor ezt a lehetőséget használjátok. Ha nem vagytok szövetségesek, ne támadjátok ugyanazt a célpontot egyszerre, valamint ne cseréljetek információt sem! Mindenki saját maga szerezze mag a szükséges információkat, csak a szövetségesek segíthetik egymást.
...
Minden játékon kívüli szövetség, akár még védelmi céllal is, TILOS, és az ország anarchista csoportba helyezését kockáztató cselekmény.

Országod javait (beleértve a földterületet is) nem szövetséges országnak felajánlani és/vagy ilyen felajánlást elfogadni tilos.

...

Bármilyen játékbeli információ megosztása olyan országgal, amely nem szövetségesed, tilos.

Bármilyen játékbeli információ felhasználása, amit olyan országtól kaptál, amely nem szövetségesed, tilos.


Remélem világos, hogy TILOS információt megosztani, ez alól felmentés NINCS.
Amúgy a regisztrációs szabályok között olvasható, a részletek gombra kattintva.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Andrew For This Useful Post:
  #308  
Old 03-08-2009, 12:07
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Köszi Andrew!
Ezt mint tudom, és nem is azt mondtam, hogy ez jó dolog, ha végig olvasod amit írtam, látható is, de nem erőlteted túl magad ezek szerint. :-)

De akkor most én is kiragadok egy apró részt.

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
nah... amikor még Vityu is volt arénában és a szövink bemásolt rólad egy gömböt, akkor ő volt a legjobban kibukva, a szabálytalanságon és abba is akarta hagyni az egészet. persze ezt Te sem tudhattad,h nem azért nem mentünk az orkodra, mert lámák vunk, hanem mert nem volt "tiszta" az info...
Részlet a szabálykönyvből.
"...Ha egy ilyen szövetségről tudomásod van, és azt nem jelzed felénk, abban az esetben nem tudjuk garatntálni, hogy országod nem kerül áthelyezésre az anarchista csoportba...."
Ezek alapján Elfinek, és Vityunak, és csabinak tudomása volt ilyenről, és nem jelentették! Ergo bármikor anarchba helyezhetők!
Reply With Quote
  #309  
Old 03-08-2009, 12:28
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Csabi, ha már beléptél, nem raksz ki egy pont listát?
Reply With Quote
  #310  
Old 03-08-2009, 12:45
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Részlet a szabálykönyvből.
"...Ha egy ilyen szövetségről tudomásod van, és azt nem jelzed felénk, abban az esetben nem tudjuk garatntálni, hogy országod nem kerül áthelyezésre az anarchista csoportba...."
Ezek alapján Elfinek, és Vityunak, és csabinak tudomása volt ilyenről, és nem jelentették! Ergo bármikor anarchba helyezhetők!
Természetesen olyan dolgokról beszélsz, amit nem tudsz hogy történt.

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
lám-lám.. az emberi találékonyság.. megy a háború ezerrel, szövifórumon kérek gömböt, pár perc és be is van másolva... kv után már nem a szövifórumost szeretném megnézni, hanem a szövetség kristálygömbjei között.. de nincs ott a friss gömb.. ez baromi szomorú.. a szövim, aki 2*annyi varissal rendelkezik mint az ellen, ennyit mondott: "húha... hát... az úgy van, hogy kaptam. "

ienkor mit csináljak?
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most mondanám, hogy jelezd supportnak, de tudom, hogy nem szívesen tesz ilyet az ember. Úgyhogy inkább azt mondom, hogy nézz körbe, hogy van-e esetleg más jelölt a szövi posztra. Tapasztalat, hogy sokakat a szövik visznek bele olyan helyzetbe, aminek viszont már anarch a vége.
Ati sem mondta, hogy mindenképpen jelentsük.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Aréna szabadság Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 03-15-2007 06:05
Aréna Nikol Segítség 19 03-02-2007 15:44
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
1/A aréna -Fegya- Elvetett javaslatok 32 08-15-2006 14:56


All times are GMT +1. The time now is 20:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu