Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #301  
Old 07-06-2008, 21:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Gera beszámolt új helyéről:

Túl vagyok az első héten, és azt kell mondjam, nem volt annyira kemény a dolog, mint számítottam. Napi kettőket edzettünk, és sok „száraz” futás volt, azaz labdát nem nagyon láttunk, de ki lehetett bírni, pedig én labda nélkül tényleg olyan vagyok, mint a hal víz nélkül.
Sok furcsa és szokatlan dolog volt azért, legalábbis számomra.

Amin leginkább meglepődtem, hogy semmiféle teszt, vagy felmérés nem volt, ami pedig a világon mindenhol szokásos, különösen Angliában. Annyira nem volt, hogy még a súlyunkat sem mérték meg. Úgy tűnik az sem érdekes, hogy hány kiló vagyok. Mondjuk, ha valaki rám néz, akkor nem ír elő diétát, úgyhogy az én esetemben tényleg nem lett volna olyan fontos a mérlegelés. A másik furcsa dolog a masszírozás volt.

Van a csapat mellett egy ázsiai fizikoterapeuta, aki olyan masszázst mutatott be tegnap, amilyenben még nem volt részem. A kézfejemet, a lábujjaimat is megmasszírozta, és nagyon hosszasan dolgozott rajtam. Számomra újszerű volt a dolog, de nagyon jót tett, mert felfrissültem. A hétvége most szabad lesz, a jövő héten meg megyünk edzőtáborba. Addig a feleségemet és a babát visszaviszem Birminghamba, mert egyelőre nem sikerült még lakást találnunk, és nekik jobb a régi lakásban, mint itt egy szállodában.

Naponta nézünk lakásokat, de eddig az ingatlanosok csupa olyat mutattak, ami túl nagy. Mondtam nekik, hogy beérem öt szobásnál kisebbel is, és nem muszáj kastélynak lennie, mert az nem az én stílusom, de ezt erőltették. Azt hiszem, lassan azért szót értünk majd és meg tudok nézni pár olyat is, amit testhez állóbb, és talán az edzőtábor után meg lesz az új otthon is.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #302  
Old 07-07-2008, 11:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A napokban szerződtette a korábban Gera Zoltánt foglalkoztató West Bromwich Albion a holland futball egyik legnagyobb tehetségének tartott Gianni Zuiverloont. A 21 éves védő az előző szezonban a Heerenveen együttesében brillírozott, és mint kiderült, Birminghambe szerződése előtt kikérte jó barátja, a Liverpoolban játszó Ryan Babel véleményét is.

A fiatal bekk 3,2 millió fontért igazolt a WBA-hoz, korábban pedig a holland bajnokságban többször is játszhatott egyik legjobb barátja, Ryan Babel ellen. Zuiverloon az Albion honlapján elmondta, mielőtt rábólintott volna Gera Zoltán korábbi klubjának ajánlatára, megkérdezte Babelt is.

- Sokat beszélgettem Ryannel és ő azt mondta, hogy ez egy óriási lépés a karrieremben és jól döntöttem. A holland bajnokságban sokat játszottunk egymás ellen és miután Liverpoolba szerződött, sokat mondtam neki, hogy egyszer majd a Premier League-ben is találkozunk a pályán. most végre itt vagyok és ez egy óriási esély számomra - mondta boldogan Zuiverloon a WBA honlapján.

Babel és Zuiverloon egyébként játszott a 2007-es U21-es Európa-bajnokság döntőjében is, ahol a hollandok épp Angliát verték maratoni büntetőpárbaj végén, a győztes gólt pedig épp a Heerenveent otthagyó védő szerezte.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #303  
Old 07-07-2008, 11:14
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Mint már hallani lehetett, a Skót Premier League-ben szereplő Hearts együttese a korábban a Ferencvárost irányító László Csabát szemelte ki a csapat kispadjára. A szakember jelenleg az ugandai válogatottnál dolgozik, és a helyzetet bonyolítja, hogy az afrikaiak csak kártérítés fejében hajlandóak lemondani róla, ennek mértéke azonban európai mércével nevetségesen kicsi.

A Fradi ex-edzője korábban kijelentette, szívesen maradna Uganda nemzeti csapatának kispadján, bár természetesen hízelgőnek tartja az ajánlatot. Úgy fest, az afrikai ország futballvezetése nem szívesen mondana le a helyiek által csak „Csodatévőnek” becézett mesterről, viszont egy ottani viszonyok között nagyobbnak számító pénzösszeg fejében hajlandó lenne megtenni mindezt. – Csabának érvényes szerződése van, és ha el akar menni, azt csak pénz ellenében teheti meg – nyilatkozta Richard Barigye, az ugandai szövetség alelnöke az egyik skót lapnak.

A szövetségi kapitány szerződése 2010-ig szól, évente 48 ezer fontnak megfelelő összeget keres, ehhez igazodna a kártérítés mértéke is: az afrikaiak 120 ezer font ellenében készek elengedni. – 4000 fontot kap havonta, és vannak egyéb tételek, mint az ingyenes orvosi ellátás és az iskolai költségek, amiket figyelembe kell venni – indokolta a summa nagyságát Barigye.

Ez az összeg európai mércével mérve szinte jelentéktelennek számít, pláne nem okoz gondot a gárda dúsgazdag tulajdonosának, Vlagyimir Romanovnak, így ha a skótok valóban akarják a magyar trénert, a zsebükbe nyúlnak majd. Ha erre sor kerül, a skót újságok is vélhetően megtanulják majd az edző vezetéknevét, akit ma még csak „Csabaként” emlegetnek.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #304  
Old 07-09-2008, 21:36
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A korábbi tervekkel ellentétben nem szerdán, hanem csütörtökön kerül sor idei első edzőmeccsünkre.

Véglegessé vált, hogy a Szigetszentmiklós elleni találkozó 11 órakor kezdődik az Albert-stadion centerpályáján. Mint ismert, a Sheffield ellen hétfőn játszunk, az a találkozó 19 órakor kezdődik. Jövő szombaton a Pénzügyőrt fogadjuk 11 órakor szintén az Üllői úton.

Július 25-én (péntek) 18 órakor játszunk a bolgár Levszkivel az ausztriai Lindabrunnban, majd négy nappal később, kedden az ESMTK-val meccselünk (időpont és helyszín egyeztetés alatt).
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #305  
Old 07-09-2008, 21:37
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Az NB II Keleti és Nyugati csoportjának menetrendjét csütörtökön 13 órakor sorsolják az MLSZ székházának konferenciatermében.

Amennyiben csapatunknak bármilyen kérése van ezzel kapcsolatosan, a többi együtteshez hasonlóan szerdán 16 óráig tudathatjuk mindezt az MLSZ-el.


A mezőny teljes, az élvonalból a télen kizárt Sopron - amely a másodosztályban sem indulhat - és az NB II-ben való szereplést nem vállaló Szentlőrinc helyett az erősorrend alapján a Győr második csapata, valamint a Baja vesz részt a bajnokságában. (mlsz.hu)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #306  
Old 07-09-2008, 21:38
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Az NB II Keleti és Nyugati csoportjának menetrendjét csütörtökön 13 órakor sorsolják az MLSZ székházának konferenciatermében.

Amennyiben csapatunknak bármilyen kérése van ezzel kapcsolatosan, a többi együtteshez hasonlóan szerdán 16 óráig tudathatjuk mindezt az MLSZ-el.


A mezőny teljes, az élvonalból a télen kizárt Sopron - amely a másodosztályban sem indulhat - és az NB II-ben való szereplést nem vállaló Szentlőrinc helyett az erősorrend alapján a Győr második csapata, valamint a Baja vesz részt a bajnokságában. (mlsz.hu)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #307  
Old 07-09-2008, 21:41
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A harmadik NB II-es szezonjára készülő Ferencváros egyik legígéretesebb szerzeménye lehet a Szomáliában született csatár, Liban Abdi, aki márciusban a Sheffield United színeiben gólt szerzett a zöld-fehérek ellen. Abdi a 100% Fradinak nyilatkozva elmondta: nagy részben a szurkolók győzték meg arról, hogy érdemes a IX. kerületbe igazolnia.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #308  
Old 07-09-2008, 21:43
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Paksi csatárral, ráadásul korábbi NB I-es gólkirállyal erősíthet a Ferencváros, de mégsem Tököli Attila tér vissza az Üllői útra. Úgy tudjuk immár csak formalitás, hogy a korábbi NB II-es gólkirály, Márkus Tibor az Üllői útra költözzön. A játékost az elmúlt héten megnézte felkészülési mérkőzésen Bobby Davison vezetőedző, és Berki Krisztián klubigazgató is, majd azt követően felgyorsultak a tárgyalások a felek között.
árkus érvényes szerződéssel rendelkezik a Paksnál, így ki kell vásárolni őt, valamint nyilván meg kell egyezni a labdarúgó fizetését illetően is, de úgy tudjuk immár nagyon közel áll a felek álláspontja. Korábban úgy hírlett, hogy a Haladás, és a Pécs is vevő lenne Márkusra, és különösen utóbbi klub volt kitartó a tárgyalások során.
A jelek szerint azonban a versenyfutást végül a Fradi nyeri. Márkusnak az elmúlt két éve borzasztóan sikerült, hogy ciprusi légióskodása is balul sült el, majd Pakson is csak epizódszerep jutott neki, korábban azonban félelmetes mutatói voltak. 2006-ban a Tatabánya játékosaként 18 góllal második helyen végzett az NB I-es góllövőlistán Rajczi Péter mögött, míg 2005-ben 37 góllal volt gólkirály az NB I B-ben.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #309  
Old 07-09-2008, 21:43
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Paksi csatárral, ráadásul korábbi NB I-es gólkirállyal erősíthet a Ferencváros, de mégsem Tököli Attila tér vissza az Üllői útra. Úgy tudjuk immár csak formalitás, hogy a korábbi NB II-es gólkirály, Márkus Tibor az Üllői útra költözzön. A játékost az elmúlt héten megnézte felkészülési mérkőzésen Bobby Davison vezetőedző, és Berki Krisztián klubigazgató is, majd azt követően felgyorsultak a tárgyalások a felek között.
árkus érvényes szerződéssel rendelkezik a Paksnál, így ki kell vásárolni őt, valamint nyilván meg kell egyezni a labdarúgó fizetését illetően is, de úgy tudjuk immár nagyon közel áll a felek álláspontja. Korábban úgy hírlett, hogy a Haladás, és a Pécs is vevő lenne Márkusra, és különösen utóbbi klub volt kitartó a tárgyalások során.
A jelek szerint azonban a versenyfutást végül a Fradi nyeri. Márkusnak az elmúlt két éve borzasztóan sikerült, hogy ciprusi légióskodása is balul sült el, majd Pakson is csak epizódszerep jutott neki, korábban azonban félelmetes mutatói voltak. 2006-ban a Tatabánya játékosaként 18 góllal második helyen végzett az NB I-es góllövőlistán Rajczi Péter mögött, míg 2005-ben 37 góllal volt gólkirály az NB I B-ben.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #310  
Old 07-10-2008, 11:15
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Meg sem fordul Lipcsei Péter (36) fejében, hogy otthagyja a Ferencváros labdarúgócsapatát. A zöld-fehérek csapatkapitánya ugyanúgy nem tud a Fradi nélkül élni, ahogy nélküle is nehezen képzelhető el az FTC összeállítása. A rutinos játékos harmadik NB II-es szezonjára készül a Fradival, s mindent megtesz azért, hogy végre sikerüljön a feljutás.

- Nem tudom elképzelni az életemet a Fradi nélkül - jelentette ki Lipcsei, s ezzel véget vetett a vele kapcsolatos találgatásoknak. Az FTC csapatkapitánya a mai napig baráti viszonyban van korábbi edzőjével, Gellei Imrével, aki nem titkolja, hogy szívesen látná a középpályást az élvonalbeli Paks együttesében.

- Nem kaptam ajánlatot a paksiaktól. Annyi történt, hogy Gellei Imre nemrég az Üllői úton járt, s azt mondta, hogy még mindig NB I-es futballistának tart, akár játszhatnék is a csapatában. Ez nagyon jólesett, de Imre bácsi is tudja s megérti, hogy nekem a Fradi a mindenem - mondta Lipcsei.

Amikor az FTC vezetősége megvált öt idősebb játékosától, Vincze Ottótól (33), Vasas Zoltántól (30), Lisztes Krisztiántól (32), Mátyus Jánostól (33) és Bojan Lazicstól (33), Lipcsei leült beszélgetni Berki Krisztián vezérigazgatóval, hogy megtudja, rá számítanak-e. Berki biztosította arról, hogy vele elégedettek.

- Most úgy érzem, még legalább két évem van. Amikor 2006 nyarán kizárták a csapatot az NB I-ből, azt mondtam, úgy szeretnék visszavonulni, hogy nyerjek még a Fradival aranyérmet az élvonalban. Nagyon bízom benne, hogy a vezetők minőségi játékosokat igazolnak, s végre sikerül az NB I-be kerülni. Szeretnék még a Fradival az élvonalban focizni, de ez nem csak rajtam múlik majd - közölte Lipcsei.

Márkus a Fradival tárgyal

Lipcsei nem megy Paksra, de elképzelhető, hogy egy paksi játékos hamarosan csatlakozik a Fradihoz. A korábbi NB II-es gólkirály Márkus Tibor (29), aki a ferencvárosiaknál nevelkedett, egyre közelebb van ahhoz, hogy visszatérjen az Üllői útra.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
köszöntő versek Steve Kreatív sarok :) 6 10-09-2006 20:26


All times are GMT +1. The time now is 05:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu