Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: kell-e nekünk új behalt anarch szint kis létszámmal?
1: legyen csopi összevonás! 19 50.00%
2: legyen új anarch szintt! 19 50.00%
Voters: 38. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #301  
Old 12-15-2006, 07:04
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szintén
Mondjuk ki nyiltan:a gigaorik megölik a játékot.Nem kell még 1 olyan csoport,mint a mostani D
Sponsored Links
  #302  
Old 12-16-2006, 15:51
Devil Devil is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Z...
kezdjuk.. és előre bocsi a gorombaságért de látom nagyon önző lettél...

1. Senkit nem érdekel OHP. Senkit nem érdekel h 0 hekisen léptette a gazdája. Letojom. Ki mondta neki h 0 hekin lépjen? Ati? nem. Ő határozott így, innentol hibaztathatja magat a hülyeségéért és kész. Megszivta.
2. Kontinens NEM lép sehova. Ha akarod léptetni lebontod. Ha nem akkor vipeled. ennyi. ha nem teccik törölheted is akár. Ez sem érdekel.
3. Hulla kisajatithatna a csopit? valoban vmennyire igen, de ő is 1700 hekin lépne és ott meg van lőve. Léphet sok orival, más is léphet sok orival, majdnemhogy egyenlő esélyek lennének. Már amennyire ananrchban van egyenlő esély.
4. Csak 4 gigaorid van? szegéénykém, kérsz még 1et? egy akkora oriért fizess is csak vipet, én is azt teszem egy nyamvadt 8k-s bankosért is!
5. "Mellesleg szvsz a "gigák" nélkül ugyanúgy nem lenne harc" Így van? nincs. Akkor minek vannak? Értelmetlenül. Sztem ezt megtárgyaltam nélküled.
6. "olcsón adják ki nagy tömegben a nyersit" Ezt énis megteszem Mben, mégsincs 600k hekis orim, csak 17k.
7. "Mert mit érsz el ha felütöd magad 1000-ről 1600 hekire, ha se anyagod se pénzed nem lesz" Mire való a törp a klánban? Alapbol 2948 hekiig 225 katiért fedez. Ok sztem ez megtárgyalva, 2948 felett meg majd elválik, ha vmi gond van, hát hozunk változást, v megoldjuk, mint mindent.
8. "Szerinted pl ha per pill az összes nagy ori amelyik termel egyszerűen leszabizik mi történne? Ott állna egy rakat harcra élezett ori és szép lassan kihalna," Megint csak azt kell mondjam h a kedves nagy dög orijaitok miatt nincs lent senki, mert mki fedezett fel mint 1 őrült. 4k hekin van a legnagyobb orim ami ütéssel ment felfelé Dben. Tudod miért? mert nincs kit ütni, a legközelebbi nem Hulla ori vmi 25 v 30 körös tán Hullát ha beütöm micsinál? eljácca a kisgyereket akinek elvették a játékát és 20 orival ráveti magát 1 orimra, üresre mészárolja és leüti 20,32 v akár 64 sereggel... ezt tudod annyival tudom kommentálni h: LOL
9. "Mellesleg én sokminden vagyok a Hódban, de a hatalomvágyó nem illik rám sztem" Egyetértek, szerintem az értetlen illik a hatalomvágyó helyére, már bocsi.
10. "Én pl a 4 orimból 3-ból teszek ki naponta minden nyersit (össz 40-50 milla mindenből) a negyedik tekiír meg beszélgetős abból néha tekiakciót tartok." 50milla nyersiből 166666 raktárat lehet építeni. Azért raktár mert ahhoz mind a 3 nyersiből uannyi kell. Szerinted kinek van szüksége ennyire? egy gigatermelőnek, kész szvsz.
11. Az ötleteid végig a személyes gondjaidra alapozod (szegény OHP, jajj a drágaszágaim 500k hekiről bontsanak, hüpp hüpp), ezért szerintem majdnem minden ötlet alaptalan az érzelmeiden kívül. Azok pedig nem a jobbá tételt szolgáljak az fix.
12. Csopiösszevonás történjen. D át Hba. Hban kötelező vip küldés 90 nap után. Erre azét van szükség hogy viphiány miatt fellépjenek a H-s termelők. Sztem elég jó indok. D vipmentes, aki akar ugyanugy küld vipet az orijára mint eddig a mostani Dben.
13. A most Hban lévő topos orik ha bekerül a szabály egyből léphetnek, mivel: A, megvan a letöltött 1000körük a lépéshez. B, megvan a topkörük. C, Megvan az 1700hekijük.

Mégegyszer sorry a gorombasagomert Z, de sztem szükséges h meglásd mi is igazából a helyzet...
  #303  
Old 12-16-2006, 16:03
Devil Devil is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ja de volt pozitivumod is persze
a %os dolog jó ötlet
30% sztem is reális, 20k hekis orihoz 14k legyen a legkisebb, igy ha nem is lehetetlen tápolni a kis orit, de legalabb nem 2percbol tart, ki-be klanrakival, hanem piacon szivhatnak vele mint minden mas csopiban
  #304  
Old 12-19-2006, 15:05
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Devil én is előre bocs ha esetleg goromba lennék, de a jelek szerint nem azt olvtad amit írtam, vagy legalábbis nem abban az értelmezésben ahogy kellett volna:

Sztem egytalán nem vagyok önző, de arra tán emlékszel, h nem tudom megjegyez sok orik tulaj ezért említem ugyanazokat ált. Meg nem nagyon láttam, h egy-két emberkén kívül sokan írtak volna akik nagyonis érintve vannak.
Próbálok a "pontjaidra válasz szép sörben:

1. Te pl tudtad akkor amikor a D ltrejött, hogy majd lehet klánolni esetleg? Meg, hogy akkor visszadobnának legszívesebben egy szintet, miután már azt teljesítetted? Mert ha igen akkor miért nem a tiéd ég a világ elvégre a jövőbelátást ijen pontossággal nagyon ki lehetne aknázni. OHP különben is Isha ori tudtommal és a sok "bátor" üresori ütő miatt lett 0 hekis.
2. 2, 4, 6, Nekem nincs akkora fizum, hogy csak úgy vipelgessek. Tudod család meg egyebek átlagalatti fizzel. Szted miért húztam fel amivel csak tudtam D-be? Mellesleg te mi a frásznak tartasz akkor pl 17k hekis orit M-ben?
Jah, meg most Te döntesz arról, ki hova lép, vagy Attis-ék mondják ki a végét? (meg nyomják le a gomb?) Meg amúgy a fordulós határ 100k ugyi per pill. Akkor legyen annyi a fellépési határ. Na?
3. Ez a pontod sztem rendesen keresztbemond neked. Akkor most mi is a bajod a gigaorikkal meg a mikrókkal? Magad is említetted "Anarch" akkor meg miért háborít fel, hogy aki annó időben lépett és fedezett az mot ott tart ahol?
5. Miből gondoltad ezt pl?
7. Szted miért van egy full topic az 1/A-s törpék miatt? Sokat érsz vele, ha minden ellen azokat fogja keresni.
8. Ahogy már említettünk mindketten: Anarch. Menj vissza 90 sereggel. Erről is én tehetek?
9. Érdekes, én ugyanezt akartam mondani már itt sok emberkére. a jelek szerint rád is illik. Pedig állítólag megtanultam írni meg olvasni is. Legalábbis nekünk kellett amikor továbbtanulni mentünk.
10. eszerint a gigatermelők vesznek belőle meg (úgy 80-85%-ban 5-15k-s tételeket) Még véletlenül sem a kicsik veszik fel.
11. Mint már céloztam rá nem tudom felsorolni az összes oritulajt aki 1700 hekin felül van és visszavetné a dolog.
12. Akinek H-ban van a termelője (Mint pl a Te 17-s od) az eddig is vipelt, akkor miért is? D-be sokan azért mentek fel, hogy ne kelljen vip, most direktbe "a szomszéd tehene is..."?
13. Ha H-ba történik az összevonás akor : A most H-ban levő orik, ha bejön a módosítás, minimum 90 napig NE léphessenek.
A: mert aki MOST D-ben van az már mecsinálta a H-t.
B: Aki D-ben van annak bőven megvolt a topköre H-ban és lépett is.
Miért azokkal legyen kiszúrva akik már megcsinálták?

De a minimum az lenne, ha csopiösszevonás, hogy az összes számláló lenullázva. a H- toppos orijé is. Aztán úgy még tán. De ahogy Te mondod az eléggé (most én mondok ilyentet) önmagadért könörgős.


Bocsi de kissé idegileg már kivagyok (nem miattatok, de azért nem tudom kizárni amikor csak kellene, mert nem vagyok még annyira tudathasadásos, hogy most friss legyk.

Ugyhogy bocsi ha kissé durván fogalmaztam néhol, de sztem Te sem látod át 100-ra mi a helyzet.



Amúgy Boldognnepeket meg ijjesmit!
  #305  
Old 12-19-2006, 15:34
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati is megmondta, ha összevonás lesz, akkor a fellépési maximum valószínűleg 1700 heki, ha pedig uj csopi, akkor 2400 heki lenne. Ez így jo, nem kellenek azok a * orik oda...
  #306  
Old 12-25-2006, 22:28
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati,mikor lesz aktuális a téma?
  #307  
Old 12-25-2006, 22:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
Ati,mikor lesz aktuális a téma?
Hónapok múlva.
__________________
Hódító * Queosia
  #308  
Old 12-25-2006, 22:36
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hónapok múlva.
ehh,köszi.
  #309  
Old 12-25-2006, 22:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
ehh,köszi.
Sorry, nem akarok senkit hitegetni, vagy hamis reményeket kelteni. Hullával is eleve így nyitottam a témát. Rengeteg ezt megelőző változás lesz.
__________________
Hódító * Queosia
  #310  
Old 12-25-2006, 23:05
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kár, mert nagyon várjk ezt a változást, nem kevesen.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 16:31
Mi a jó az Anarchista csoportban? robogo Segítség az Anarchista csoporthoz 260 04-10-2007 21:13
Anarchista játék Petya Általános beszélgetés Hódítós témákban 33 10-22-2006 22:17
Anarchista ori azonosítás banyek Segítség az Anarchista csoporthoz 8 10-03-2006 15:54
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 18:45


All times are GMT +1. The time now is 04:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu