Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #291  
Old 12-05-2007, 13:59
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Te is, én is, Dragi is, Ati is Lehet h a magas vérnyomást a hódító okozza?

Megyek regelek egy orit most és ha a regisztrációnál nem olvasom, hogy magas vérnyomást eredményez a játék akkor már hívom is az ügyvédemet
a konzekvencia amit közölni akartam... hát Gyula megelőzött
__________________
LotR
Reply With Quote
Sponsored Links
  #292  
Old 12-05-2007, 14:03
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Red: lehet sablon amit írok, de a barát zónából a legnehezebb kivergődni... szinte lehetetlen, szal ha egy lány így áll hozzád azt lányt meghódítani = 0-val...
Persze ha bíztatni szeretnélek, akkor azt mondom ,h barátságból szerelem, de ez nagyon ritka!!!
Találsz majd olyat aki viszont szeret és nemcsak kihasználja h te szereted és húz

Kutyulee: azaz illető az akit a pókerezés előtt láttam veled?
__________________
LotR
Reply With Quote
  #293  
Old 12-05-2007, 14:10
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Red: lehet sablon amit írok, de a barát zónából a legnehezebb kivergődni... szinte lehetetlen, szal ha egy lány így áll hozzád azt lányt meghódítani = 0-val...
Persze ha bíztatni szeretnélek, akkor azt mondom ,h barátságból szerelem, de ez nagyon ritka!!!
Találsz majd olyat aki viszont szeret és nemcsak kihasználja h te szereted és húz

Kutyulee: azaz illető az akit a pókerezés előtt láttam veled?
viszont van szerelemből barátság és az fontos
de egyet kell értsek veled, barátságból ritkán lesz szerelem
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #294  
Old 12-05-2007, 14:22
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
viszont van szerelemből barátság és az fontos
Nemtom, en meg soha nem lattam olyat. De biztos van...
De nehez elkepzelni...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #295  
Old 12-05-2007, 14:24
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nemtom, en meg soha nem lattam olyat. De biztos van...
De nehez elkepzelni...
tényleg nem egyszerű, de előferdül
amikor az elhagyott fél szeret annyira, hogy képes legyen a másiknak megbocsátani, és szeret annyira, hogy azt mondja: "Inkább legyünk barátok, mint hogy ne beszéljünk többé!"
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #296  
Old 12-05-2007, 19:00
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
tényleg nem egyszerű, de előferdül
amikor az elhagyott fél szeret annyira, hogy képes legyen a másiknak megbocsátani, és szeret annyira, hogy azt mondja: "Inkább legyünk barátok, mint hogy ne beszéljünk többé!"
háát igen ezt hívják mazohizmusnak egyik oldalról , másik oldalról meg kihasználásnak... és még sorolhatnám rá a jelzőket...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #297  
Old 12-05-2007, 19:38
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
tényleg nem egyszerű, de előferdül
amikor az elhagyott fél szeret annyira, hogy képes legyen a másiknak megbocsátani, és szeret annyira, hogy azt mondja: "Inkább legyünk barátok, mint hogy ne beszéljünk többé!"
Quote:
Originally Posted by LotR View Post
háát igen ezt hívják mazohizmusnak egyik oldalról , másik oldalról meg kihasználásnak... és még sorolhatnám rá a jelzőket...
LotR-nek adok igazat. Ha én valakit szeretek és Ő is szeretett engem akkor csak a saját szívemjet fájdítom, ha szakítás után ugyan úgy napi kapcsolatban maradunk. Csak félreérteném a kedvességét és azt hinném megint mehet minden.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #298  
Old 12-05-2007, 19:46
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Senki nem mondta, hogy napi kapcsolat
Sajnos én az az "elfoglalt" ember vagyok, aki nem teheti meg, hogy minden barátjával napi kapcsolatban legyen

De én például igen, idővel képes voltam rá, hogy a nagy szerelemmel is jót beszélgessek, és azóta is bármikor
Azért mondom barátomnak, mert bármit el lehet neki mondani, talán méginkább, mint "csak" egy barátnak, ő azért mégis közelebb állt hozzám, mint bárki más
De persze, ez ÉN vagyok
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #299  
Old 12-05-2007, 20:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ez szerintem párkapcsolat függő. A legtöbb volt párommal nem beszélek. De van 2 leányzó, akikkel hihhhetetlenül jóban vagyok azóta is, és olyan jó barátok vagyunk, hogy arra a barátság nem jó szó már. Nincs köztünk semmi, évek óta nem fordult meg a fejöünkben, hogy legyen valami közöttünk ismét. De sok időt töltünk egymásnál feljön hozzám, vagy épp felmegyek hozzá, dumálunk, együtt főzünk, sütünk, filmezünk, esetleg itt alszik nálam, vagy én ott. De nem történik semmi, és nem is akarunk semmi olyasmit. Nagyon sajnálom, hogy kevés ilyen ember van az életemben, de még így is szerencsésnek mondhatom, mert legalább 2 van, akire mindenképpen számíthatok, bárhol, bármikor. És ő is rám. Van, akinek ennyi barát sem jut. Úgyhogy nem sajnálkozom, inkább megbecsülöm ezeket a kapcsolatokat. Ők ketten az igazi barátaim. És mindkettő lány. Az egyikkel sose volt semmi, a másikkal jártam 2003-ban. És ők azok, akiknek szeretnék 80 évesen is lasagna-t sütni, és akikhez felmennék kávézgatni esős szombat délutánokon. Nekem ez az igazi barátság.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #300  
Old 12-06-2007, 00:43
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Lotr, igen az akit láttál
Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
Senki nem mondta, hogy napi kapcsolat
Sajnos én az az "elfoglalt" ember vagyok, aki nem teheti meg, hogy minden barátjával napi kapcsolatban legyen

De én például igen, idővel képes voltam rá, hogy a nagy szerelemmel is jót beszélgessek, és azóta is bármikor
Azért mondom barátomnak, mert bármit el lehet neki mondani, talán méginkább, mint "csak" egy barátnak, ő azért mégis közelebb állt hozzám, mint bárki más
De persze, ez ÉN vagyok
És nem vagy egyedül.
Én pl ma találkoztam 10hónap után újra egy régi nagy szerelmemmel, elég hülye dolgok miatt mentünk szét, de ez most lényegtelen. 4órán át beszélgettem vele, a mostani problémámról, és utána az azóta történt dolgokról, és egy nagyon bensőséges kis csevej alakult ki, és tényleg nagyon sok mindenről szó eset a végére és mind2en jól éreztük magunk (ami elég meglepő volt). 10hónapja még úgy találkoztunk, hogy mind2en görcsöt kaptunk egy "szija mi van veled" után is, elötte pedig 2évig szóba se állt velem. azóta 2x beszéltünk telefonon. Most felhívtam,hogy nem-e ér rá, mert eléggé ki voltam bukva.
Hiába van 1-2 nagyon nagyon közeli barátom, de úgy éreztem hogy ezt nem velük kell kibeszélnem, mert igazán nem éreznék át a dolgot. És úgy érzem jól döntöttem, mert egy olyan emberrel beszéltem aki tényleg 200%osan ismer,talán jobban mint én saját magam, és úgy érzem emellett sikerült visszaszereznem egy számomra nagyon fontos embert.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Baja közeli hódosok:) Bug Ismerkedés 0 09-29-2006 20:11


All times are GMT +1. The time now is 00:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu