Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #291  
Old 02-04-2007, 19:36
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ez viszont nagyon okos meglátás! Ha ez megy a 2B-ben akkor nincs is min csodálkozni! Ebben az esetben a 2B topja inkább hibás, mint az 1A-é!
Ez így van... Nem elf mf-nek lehetetlen szinte feljutni a B topjába... Én is kb 5-6 ütést kaptam 20-25 körről... Aztán szövire léptem, és sikerült együtt bevédni a támadásokat... De addig kb 2-3 naponta kaptam egy ütést.. .És amit 1 heti termeléssel kitermeltem magamnak katonát, hogy fedezni tudjak, azt szépen elvették ütéssel

De nem panaszkodom, mert 2k köröm volt rá, hogy felérjek a top-ba, tehát nem nyomasztott.. De akinek az az első köre a játékban, annak elég gyorsan elmenne a kedve az egésztől
Reply With Quote
Sponsored Links
  #292  
Old 02-04-2007, 19:41
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Egy másik topicból Kisbér két gyöngyszeme. Az elsőt idézték már páran, holott a második szerintem fontosabb. Én úgy értelmezem, hogy aki hajlandó vipelni a klánjuk egypár oriját, hogy az ingyen tovább trónolhasson ott, azt engedik fordulni.
Azért lássuk be, röhejes amivel terelni próbálták a szót, hogy ez azt jelenti, hogy aki hajlandó fenn termelni nekik fordulásig, és aztán kiárul, azt felengedik. Ebben semmi tárgyalás nincs, ez a legtermészetesebb dolog mindenhol, ráadásul van egy olyan gyanúm, hogy nem rövid idő lenne csak a bekerülési költséget visszatermelni...
Drága Synkel.. Nem tudom miért fikázol?! Talán mert elvertelek valahol?! Vagy miért? Vagy mert nincs kedved hónapokon keresztül termelni, hogy esetleg közelbe érj?!

Leírtam az igazságot... Azokat a hozzászólásokat most is vállalom, de akkor azért még más volt a helyzet.

És ha nem haragszol, kérlek másold be azt is, hogy ez a hozzászólás mikor volt... Mert kiderülne, hogy még a régi felfedezős 157 katonás (elf) időben?!
Akkor nem volt nagy humbukk felhúzni valakit...
Mint kiszámoltam pár 10 hozzászólással ezelőtt most felhúzni egy elf-et 170 mrd-ba kerülne!!!! Gondolkozz már kicsit!!! Ez pontosan a 10x-e a régi felfedezős rendszerhez képest!

Soha nem kértünk VIP-et senkitől! Ezt kikérem magamnak...
Sőt, inkább én supportáltam tőlünk nagyon sok embert...

És továbbra is fenntartom, hogy aki meg sem próbálja, az ne kapjon (2)-est!
Reply With Quote
  #293  
Old 02-04-2007, 19:49
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Drága Synkel.. Nem tudom miért fikázol?! Talán mert elvertelek valahol?! Vagy miért? Vagy mert nincs kedved hónapokon keresztül termelni, hogy esetleg közelbe érj?!

Leírtam az igazságot... Azokat a hozzászólásokat most is vállalom, de akkor azért még más volt a helyzet.

És ha nem haragszol, kérlek másold be azt is, hogy ez a hozzászólás mikor volt... Mert kiderülne, hogy még a régi felfedezős 157 katonás (elf) időben?!
Akkor nem volt nagy humbukk felhúzni valakit...
Mint kiszámoltam pár 10 hozzászólással ezelőtt most felhúzni egy elf-et 170 mrd-ba kerülne!!!! Gondolkozz már kicsit!!! Ez pontosan a 10x-e a régi felfedezős rendszerhez képest!

Soha nem kértünk VIP-et senkitől! Ezt kikérem magamnak...
Sőt, inkább én supportáltam tőlünk nagyon sok embert...

És továbbra is fenntartom, hogy aki meg sem próbálja, az ne kapjon (2)-est!


Ez nem sokkal a fedezés nehezítése után hangzott el.
Mint mondtam, engem alapból nem érint, mert nem játszok angolban.
A veled kapcsolatos ellenszenvem meg más gyökerekből táplálkozik, ugyanakkor asszem engem nem nagyon érhet a vád, hogy nem vagyok hajlandó hónapokig dolgozni az eredményért... Ahol játszok, ott asszem bebizonyítottam, és bizonyítom folyamatosan.
Reply With Quote
  #294  
Old 02-04-2007, 20:38
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah attol valóban előbre lesz a topic hogy ki hol és mit bizonyított.
Srácok ne kezdjünk ebbe bele.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #295  
Old 02-04-2007, 20:43
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Nos, részemről lezárom ezt a topicot!
Sok sikert, és további jó siránkozást!
Reply With Quote
  #296  
Old 02-04-2007, 22:30
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A B nem azért nem halad mert fentről csapdossák.Nézzetek meg cassandra hozzászólásait és a B táplázatot: a B azért nem halad mert az orik 3/4-e szabin van.És a szabadság legfőbb oka pedig az hogy nincs tovább-legalábbis akikkel én beszéltem ezt írták.

ha nincs jó megoldás akkor is kell megoldás.Radikális és nem jó, de konkrét példa:
2 éve kértem egy moderátori vélemyényezést egy anarchra felvázolt eseményre:néhányan megállunk pár száz orival 200 heki környékén és nem engedünk senkit feljebb csak havert.Akkor errre azt mondták, hogy ez még anarchban is tilos,mert magát a játékot rontja.(pedig ott más is annyi orival jön ránk amennyivel akar,ha jó akkor feljebb mehet, ill máshol minket is megszívathatott volna a többi játékos...) Érdekes hogy ez a dolog nem alakalmazható egyszerűen angol A-ban? Nem lehet beállni,mert a játékot rontja és pont...

Ezt csak arra mondom, hogy bár konkrét szabály nem volt rá mégis tilosnak minősült egy dolog,nem pedig azért mert hasonló drasztikusat szeretnék.
Reply With Quote
  #297  
Old 02-05-2007, 06:16
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ez így van... Nem elf mf-nek lehetetlen szinte feljutni a B topjába... Én is kb 5-6 ütést kaptam 20-25 körről... Aztán szövire léptem, és sikerült együtt bevédni a támadásokat... De addig kb 2-3 naponta kaptam egy ütést.. .És amit 1 heti termeléssel kitermeltem magamnak katonát, hogy fedezni tudjak, azt szépen elvették ütéssel

De nem panaszkodom, mert 2k köröm volt rá, hogy felérjek a top-ba, tehát nem nyomasztott.. De akinek az az első köre a játékban, annak elég gyorsan elmenne a kedve az egésztől
akik most ott vannak a 2B topjában, azok jó része nincs fent 1500 köre sem (a sorszámokból ez látható), egy részüknek van orija fent az A-ban. a maradék egy-két oriról nem tudok semmit biztosan, de úgy rémlik ők sem túl régen vannak ebben a pozícióban. de mindenesetre kétlem hogy ők felelősek lehetnének a kialakult helyzetért....
Reply With Quote
  #298  
Old 02-05-2007, 07:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
akik most ott vannak a 2B topjában, azok jó része nincs fent 1500 köre sem (a sorszámokból ez látható), egy részüknek van orija fent az A-ban. a maradék egy-két oriról nem tudok semmit biztosan, de úgy rémlik ők sem túl régen vannak ebben a pozícióban. de mindenesetre kétlem hogy ők felelősek lehetnének a kialakult helyzetért....
Egy uj otlet: topban levo szabisokat kivagni a pontlistabol 2 het utan, minden esetben?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #299  
Old 02-05-2007, 11:39
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezen érdemes gondolkodni.
De van néhány buktatója, pl mi történne egy szövivel ha a vezetője kerülne ki? Az Aban hely szabadulna a klánban?
Reply With Quote
  #300  
Old 02-05-2007, 11:45
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
Ezen érdemes gondolkodni.
De van néhány buktatója, pl mi történne egy szövivel ha a vezetője kerülne ki? Az Aban hely szabadulna a klánban?
Semmi nem tortenne, egyszeruen nem lennenek a pontlistaban... klanban, szoviben ugyanugy benne lennenek....
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 04:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu