Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-18-2007, 13:25
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szyriusz View Post
Azt hiszem nem ártana a programot ezen a téren átírni, hogy csak a már aktívált országok esetében helyezze át az országokat az anarchiába, mulasztás esetén.
Továbbá javaslom, hogy az 5. szinten is legyen lehetőség újraindulni és ennek linkjét az adatok vagy beállítások menübe helyezni.
Nagyon sokan értelmezik rosszul a pirossal kiírt szöveget, hogy: "FONTOS! Ha már van országod a játékban, akkor az előző oldalon elfogadott szabályok értelmében köteles vagy a most létrehozott országot azzal összekapcsolni. ..."
Hogy ez miért van így, mi az oka, nem tudom. Túl gyakran fordul ez elő ahhoz, hogy ennyi embert én hanyagnak, nemtörődömnek, vagy tudomisén minek véljek.
Ha egy szövim bejelenti boldogan, hogy új orit alapít mert nagyon tetszik neki a játék stb, miért kell nekem fogvacogva várni a holnapot, és idegbajosként kérni/figyelmeztetni, hogy de ugye összekapcsolod a mostanival?!
Valóban üdvözítő lenne, ha az első azonosításig nem volna ez kötelező; a supportnak is kevesebb lenne a dolga így.
Ha a beszélgetés alapján ez életképes javaslatnak tűnik, sztm jó lenne felvetni a megbeszéléseknél.

Az újrázási lehetőséget én mindig egyfajta jutalomnak éreztem, hogy bravo, sikerült ezt a szintet is teljesíteni. Akkor ez a regisztrálásnál kapott újrázás lefordítható úgy, hogy bravo, eddig sikerült betartani a szabályokat.
Egyébként a plusz újrázással növekedne a pénzt ilyen módon szaporítók száma..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 02-18-2007, 14:45
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Orit össze kell kötni azonnal, és kész. Milliószor fel van hívva a figyelem rá regisztráláskor, ráadásul aki az A-ig eljut ennyit igazán illenék tudnia, mert minden reggel piroslik a fórum az össze nem kötött orik miatt.

Másik: Újraindulás 5-dik szintre felesleges. Alapvetően nem a tőke sokszorosítása a célja, hanem az, hogy ha annyira tönkrevertek, hogy onnan már nem tudod folytatni a játékot, akkor újrázol, és kapsz még egy esélyt- szintenként- a bizonyításra. Hogy ne B-ben kelljen törölj egy balsikerű szöviháború végén.
5-dik szinten azért is kétséges a hasznossága, mert ott mindenképp egy 200 hekis alap orit kapnál vissza, azaz ezzel az erővel törölhetsz is, és regizhetsz újat, esetleg zéróstarttal visszamehetsz 200 hekire.
Ha 5-ben is lenne újraindulás az csak a tőkehalmozást segítené elő, mert mindenki kapna plusz egy lehetőséget a duplázásra.

Aki meg már nagyon sokszor bizonyított- értsd kék számmal játszik- az tönkreverés esetén újrázhat 5-dik szinten is, ahogy ezt fentebb már leírták.
Reply With Quote
  #23  
Old 02-18-2007, 16:20
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Milliószor fel van hívva a figyelem rá regisztráláskor...
Tőlem billiószor is le lehet írva, az nem vígasztal mikor úgy áll a dolog hogy a harmadik társam vesztem el emiatt a teljességgel fölösleges szabálykodás miatt. :C Van még 5000 másik játékos, keressek újat, mi? Kösz szépen.

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ha 5-ben is lenne újraindulás az csak a tőkehalmozást segítené elő, mert mindenki kapna plusz egy lehetőséget a duplázásra.
Hát nem ugyanezt mondtam? Még szerencse hogy egy jó dal kicsit oszlatta a keserűségem, különben elküldöm az előző, gúnnyal teli piszkozatot a kioktatásodra válaszképpen.
Reply With Quote
  #24  
Old 02-18-2007, 16:25
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Az első hozzászólásra válaszolva: Valezius szerintem eddig szerencséd volt, mert nem kötöttél bele olyanba akibe nem kellett volna, és még nem talált meg egy szövi sem.

kis módosítás:
A játékélményedre pedig tudok ajánlani egy full hadis oriás szövit, olyat is látni L-ben.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)

Last edited by tdomo; 02-18-2007 at 16:28..
Reply With Quote
  #25  
Old 02-18-2007, 16:34
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Tőlem billiószor is le lehet írva, az nem vígasztal mikor úgy áll a dolog hogy a harmadik társam vesztem el emiatt a teljességgel fölösleges szabálykodás miatt. :C Van még 5000 másik játékos, keressek újat, mi? Kösz szépen.
5000 másik játékos megtudja csinálni a te szöviseid miért nem ????
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #26  
Old 02-18-2007, 16:38
Szyriusz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Azt elimertem, hogy hibáztam, hogy nem kötöttem azonnal össze de 72 óra folyamatos háboruskodás után hajnal félháromkor nem ez volt az első dolgom.
Ugyanarról a címről regiztem, ugyanazzal a nick névvel és jelszóval, amiből látható a szándék és 3 óra múlva mindkét ori az anarchba. Ne haragudj de ez
szerintem túl erős. Biztos vagyok, hogy ez nem csak velem történt meg hanem már másokkal is. Szerintem az orik összekötése a csalások elkerülése miatt lett bevezetve, amivel egyetértek. Ebben az esetben viszont csalásról szó sem lehetett mivel a friss ori még aktiválva sincs. Viszont elbuktam egy olyan orit amivel már a 1/A-ban játszhattam, amiben rengeteg pénzt és energiát fektettem. Ez biztos, hogy így nem jó.
Reply With Quote
  #27  
Old 02-18-2007, 16:43
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szyriusz View Post
Azt elimertem, hogy hibáztam, hogy nem kötöttem azonnal össze de 72 óra folyamatos háboruskodás után hajnal félháromkor nem ez volt az első dolgom.
Ugyanarról a címről regiztem, ugyanazzal a nick névvel és jelszóval, amiből látható a szándék és 3 óra múlva mindkét ori az anarchba. Ne haragudj de ez
szerintem túl erős. Biztos vagyok, hogy ez nem csak velem történt meg hanem már másokkal is. Szerintem az orik összekötése a csalások elkerülése miatt lett bevezetve, amivel egyetértek. Ebben az esetben viszont csalásról szó sem lehetett mivel a friss ori még aktiválva sincs. Viszont elbuktam egy olyan orit amivel már a 1/A-ban játszhattam, amiben rengeteg pénzt és energiát fektettem. Ez biztos, hogy így nem jó.
És ezt akárki hogy szűrje ki már megbocsáss ? se a szűrő sem pedig Ati nem lát a fejedbe hogy te azt most direkt nem kötötted össze mert csalni akarsz vagy elfelejtetted. Majd legközelebb az lesz hogy Ati mindenkit személyszerint megkérdez miért is regelte az orit és összekívánja-e kötni a fenti szinten levő orijával vagy mehet anarchba! Hibáztál, következménye lett fogadd el .... Legközelebb majd jobban odafigyelsz
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #28  
Old 02-18-2007, 16:59
Szyriusz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem kell ehhez szürő!Elég annyi, hogy csak az aktivált országokat figyelje a rendszer! Azon egyszerű oknál fogva is, hogy egy inaktív országgal még semilyen kárt , csalást nem lehet elkövetni. Tudom kibicnek semmi sem drága!
De mondok egy olyan példát amikor esetleg ön hibámon kívül kerülhettem volna ilyen helyzetbe (ez bármikor megtörténhet akár veled is).
Leregizek hasonló szituban egy orit, ezután megszakad a netkapcsolatom belépni már nem tudok és háromóramúlva pedig az összes összekapcsolt orim az anarchiában van. Szerintem ennek a lehetőségét is ki kell zárni. A 72 órás
türelmi idő (vagy aktíválásig) kiküszöbölné a hasonló helyzeteket.
Reply With Quote
  #29  
Old 02-18-2007, 17:05
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Szyriusz:
sztem írj a szupportra az A-s orid visszatétele miatt, a többit pedig felejtsd el...
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
Reply With Quote
  #30  
Old 02-18-2007, 17:25
Szyriusz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Croissant View Post
Szyriusz:
sztem írj a szupportra az A-s orid visszatétele miatt, a többit pedig felejtsd el...
Ezt már reggel megtettem és leszabiztam az orit. A probléma attól még nem fog megoldódni és könnyen kerülhet bárki ilyen helyzetbe, mint ahogy előző hozzászólásomban is jeleztem.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
újraindulás -Fegya- Megbeszélések 130 06-02-2007 14:33
Ujraindulás Hunor a sirály Elvetett javaslatok 3 12-11-2006 14:24
Ujraindulás új email cimmel Netelek Segítség 3 11-26-2006 09:10
újraindulás 5. szinten kedvenc hóhérod Megvalósult javaslatok 675 10-02-2006 11:09
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01


All times are GMT +1. The time now is 09:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu