Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 12-04-2006, 13:48
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Nem rajtunk, hanem azokon múlott, akik nem jöttek... legközelebb majd mindenkit megfenyegetünk, hogy jöjjön, mert beverjük az oriját
Xeper, és olyant nem lehet csinálni, hogy Atis azt mondja, hogy sorry srácok, de ez a 6db!!!! szavazat túl kevés ahhoz, hogy több ezer ember játékát módosítsam, mégha egyértelműen változtatni is kell rajta, mert ami most van, az egyértelműen nem jó!
Próbáljátok meg körizben szólni a srácoknak, hogy jöjjenek, és ötöljenek, és a változás bekerül!

Hm?!
Sponsored Links
  #22  
Old 12-04-2006, 13:49
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Xeper, és olyant nem lehet csinálni, hogy Atis azt mondja, hogy sorry srácok, de ez a 6db!!!! szavazat túl kevés ahhoz, hogy több ezer ember játékát módosítsam, mégha egyértelműen változtatni is kell rajta, mert ami most van, az egyértelműen nem jó!
Próbáljátok meg körizben szólni a srácoknak, hogy jöjjenek, és ötöljenek, és a változás bekerül!

Hm?!
Csináld meg Hajrá szép és jó amit itt leírsz de mint már mondták páran kint volt a főoldalon és Ati be is írta közös fórumra nem 1* szal csak az nem tudott róla aki NEM akart tudni........
  #23  
Old 12-04-2006, 13:50
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
A topposok 9k katonából fedeznek durván...
Szerinted melyik megeröltetőbb?
30k hektáron 9k katona, vagy 8k hektáron 1500?

pont ezért lett bevezetve ez a módosítás, hogy ne a fedezős játék legyen a topp elérése, hanem az ütés...

Monrónak sok jó javaslata van ehhez, hogy lehetne a támadásokat népszerűbbé tenni,kivitelezhetőbbé, ajánlom ezek olvasgatását is, aki a toppba akar kerülni, nem csak a fedezésel foglalkozni ...

és egyik topp klán sem maradt ott örökre, és a mostani sem fog...


bár eltértünk a témától nem tudom hogy függ ez össze a szavazatok számával
  #24  
Old 12-04-2006, 13:52
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
pont ezért lett bevezetve ez a módosítás, hogy ne a fedezős játék legyen a topp elérése, hanem az ütés...

Monrónak sok jó javaslata van ehhez, hogy lehetne a támadásokat népszerűbbé tenni,kivitelezhetőbbé, ajánlom ezek olvasgatását is, aki a toppba akar kerülni, nem csak a fedezésel foglalkozni ...

és egyik topp klán sem maradt ott örökre, és a mostani sem fog...


bár eltértünk a témától nem tudom hogy függ ez össze a szavazatok számával
Ákos, Téged nem zavar, hogy 6 db szavazat döntött arról, hogy melyik változás került be?!?!
Vagy csak én látom hülyén a helyzetet?!
  #25  
Old 12-04-2006, 13:53
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Csináld meg Hajrá szép és jó amit itt leírsz de mint már mondták páran kint volt a főoldalon és Ati be is írta közös fórumra nem 1* szal csak az nem tudott róla aki NEM akart tudni........
Akkor is lehet olyant mondtani Atinak, hogy bocs, de ennyi nekem kevés...

-szerintem-
  #26  
Old 12-04-2006, 13:54
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ákos, Téged nem zavar, hogy 6 db szavazat döntött arról, hogy melyik változás került be?!?!
Vagy csak én látom hülyén a helyzetet?!
Figyu télleg nem tudom mit izélsz Többször lett szólva hogy mi folyik itt külső fórumon!!!! Ezután mindenki vessen magára
  #27  
Old 12-04-2006, 13:55
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ákos, Téged nem zavar, hogy 6 db szavazat döntött arról, hogy melyik változás került be?!?!
Vagy csak én látom hülyén a helyzetet?!
az sem zavart volna ha csak Xepi szavazata lett volna ott...



( OFF:angolban lesz az első orim amit leújrázok... és az első helyről fogom... )
  #28  
Old 12-04-2006, 14:00
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Figyu télleg nem tudom mit izélsz Többször lett szólva hogy mi folyik itt külső fórumon!!!! Ezután mindenki vessen magára
Komolyan mondom, nem értem, hogy miért nem lehet felfogni, hogy mit szeretnék...

Akkor leírom még1x!

Azt szeretném, ha a jövőben változtatásra van szükség, és emiatt kiír Atis egy szavazást, akkor azt 3 szavazattal ne lehessen eldönteni, de még 6-al sem.
Akkor inkább legyen érvénytelen a szavazás, és ne kerüljön be ez a változás. Aki szorgalmazta, hogy legyen, az szerezzen támogatást.
Egy minimális támogatottság kelljen új fejlesztések élesbe rakásához.


Ezt szeretném elérni, nem anyázni a mostani változásokat!
Ezzel szemben mindenki azzal jön, hogy miért nem voltam itt, és hogy több hónapig volt, bárki jöhetett...
Stb, stb, holott nem erről szól a téma...

A fenti szavazás képét csak illusztrációként vetettem fel, hogy akár 6 szavazat is dönthet arról, amit lehetséges, hogy az emberek 95%-a nem szeretne, stb...
  #29  
Old 12-04-2006, 14:02
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ákos, Téged nem zavar, hogy 6 db szavazat döntött arról, hogy melyik változás került be?!?!
Vagy csak én látom hülyén a helyzetet?!
Szerintem egyrészt csakugyan kevés volt a szavazat, másrészt meg te is érdekesen látod a helyzetet.
Abban elég tisztességes megyegyezés volt, hogy nehezítsük a fedezést, mégpedig drasztikusan. Ettől csak az anarchosok zárkóztak el, illetve ha jól emlékszem, a normálosok közül egyedül Serg.
A szavazás tehát nem a nehezítésről szólt, hanem arról, hogy mennyire, és milyen képlet szerint legyen nehezítve a fedezés. Szal az ott 18 szavazat egy oldalon, csak az egyes utak közt volt eltérés.
  #30  
Old 12-04-2006, 14:06
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

[quote=Kisbér;50393]

Azt szeretném, ha a jövőben változtatásra van szükség, és emiatt kiír Atis egy szavazást, akkor azt 3 szavazattal ne lehessen eldönteni, de még 6-al sem.
Akkor inkább legyen érvénytelen a szavazás, és ne kerüljön be ez a változás. Aki szorgalmazta, hogy legyen, az szerezzen támogatást.
Egy minimális támogatottság kelljen új fejlesztések élesbe rakásához.

QUOTE]

Értem !

végre még egy lelkes tag aki elfogadja , a már bevezetet módosításokat, és a jövőre gondol...

csak kicsit félreérthető irányba ment el a topic !

akkor a fő témája,hogy hány minimális szavazat kell egy változás bevezetéséhez...

A JÖVŐBEN... ??
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu