Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-14-2006, 20:03
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

En MF elfel jatszottam ezt meg.. avval meg meglehet jol
hat én most 1 éve hodozom éjjel nappal nyomtam minden kárára.. szülők, suli, asszony.. Atinak marhara igaza van mikor azt irja uj ori csinalasnal az oldal hogy:
FIGYELEM!
Az elmúlt évek tapasztalatai alapján fontosnak tartjuk megemlíteni, hogy a játék függőséget okozhat! Kérünk, hogy folyamatosan tartsd szem előtt, hogy ez egy játék, és mindig elegendő időt szánj a játékon kívüli egyéb dolgaidra, soha ne a játék legyen az elsődleges célod!

szal ezt tenyleg tessék komolyan venni.. na amit mondani akarok az az hogy mikor én ilyen emberhianyos torony levevős elfet nyomtam akkor mindig odafigyeltem rá.. és 4-5 körös volt az ori..
Sponsored Links
  #22  
Old 02-14-2006, 20:06
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Frekazoid
En MF elfel jatszottam ezt meg.. avval meg meglehet jol :)
hat én most 1 éve hodozom éjjel nappal nyomtam minden kárára.. szülők, suli, asszony.. Atinak marhara igaza van mikor azt irja uj ori csinalasnal az oldal hogy:
FIGYELEM!
Az elmúlt évek tapasztalatai alapján fontosnak tartjuk megemlíteni, hogy a játék függőséget okozhat! Kérünk, hogy folyamatosan tartsd szem előtt, hogy ez egy játék, és mindig elegendő időt szánj a játékon kívüli egyéb dolgaidra, soha ne a játék legyen az elsődleges célod!
:D szal ezt tenyleg tessék komolyan venni.. na amit mondani akarok az az hogy mikor én ilyen emberhianyos torony levevős elfet nyomtam akkor mindig odafigyeltem rá.. és 4-5 körös volt az ori..
megszállott vagy:) én inkább vagyok lusta, úgyhogy ilyeneket nem csinálok,, vannak más, kevésbé fárasztó módszerek is arra, hogy jó legyél a játékban:)

van itt aki gyűjti a betegséget? és ha igen, akkor hány egység a rekordja? :P
  #23  
Old 02-14-2006, 20:20
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by director
megszállott vagy én inkább vagyok lusta, úgyhogy ilyeneket nem csinálok,, vannak más, kevésbé fárasztó módszerek is arra, hogy jó legyél a játékban
van itt aki gyűjti a betegséget? és ha igen, akkor hány egység a rekordja? :P
En csinaltam mar olyat is hogy beutottem egy hullat es mikor a betegseg elerte a par fot koronkent lebontottam a korhazakat, igy megmaradt a betegseg, és körönkenti minusz par ember, de az egesz napi pusztulast elinteztem 1x emberlopassal egy hullatol.. persze hozzateszem ez csak tolissal vagy varissal jo es persze mf kent.. vagy persze MF elf el
  #24  
Old 02-14-2006, 20:23
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati,

lenne egy kérdésem, mert ezt nagyon nemertem (immaron 1 eve) :

megbetegedés mértéke a földterülettől függ. Minden egyes hektár egy egységnyi megbetegedést jelent. (200 Ha-os ország 200 egységnyi fertőzést "szed össze".) A betegség ellen védekezni nem lehet. Ha megkaptad a betegséget, akkor annak mértéke körönként automatikusan csökken 1 egységet.
A "gyógyulásban" segítenek továbbá a kórházak. Minden működő kórház körönként további 3 egységgel csökkenti a megbetegedés mértékét.

namost ezt te hogyerted hogy 200 egysegnyi fertozes? meg tapasztalataim szerint 1 korhaz nem 3 embert ment meg hanem sokkal de sokkal kevesebbet..
  #25  
Old 02-14-2006, 20:26
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Frekazoid
Ati,
lenne egy kérdésem, mert ezt nagyon nemertem (immaron 1 eve) :) :
megbetegedés mértéke a földterülettől függ. Minden egyes hektár egy egységnyi megbetegedést jelent. (200 Ha-os ország 200 egységnyi fertőzést "szed össze".) A betegség ellen védekezni nem lehet. Ha megkaptad a betegséget, akkor annak mértéke körönként automatikusan csökken 1 egységet.
A "gyógyulásban" segítenek továbbá a kórházak. Minden működő kórház körönként további 3 egységgel csökkenti a megbetegedés mértékét.
namost ezt te hogyerted hogy 200 egysegnyi fertozes? meg tapasztalataim szerint 1 korhaz nem 3 embert ment meg hanem sokkal de sokkal kevesebbet..
és, hol volt a szabályban szó emberekről?:) egységekről van szó.. minél több egység a betegség, annál több ember hal.. azt h hány egység, azt sehol sem látod, de ki lehet számolgatni:)
  #26  
Old 02-14-2006, 20:35
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by director
és, hol volt a szabályban szó emberekről? egységekről van szó.. minél több egység a betegség, annál több ember hal.. azt h hány egység, azt sehol sem látod, de ki lehet számolgatni
aha.. jo hozzaallok mindjar szamolgatni mer ez most elfogott, csak most van kis munkam ami nem tűr halasztást..
  #27  
Old 02-14-2006, 20:49
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Frekazoid
aha.. jo hozzaallok mindjar szamolgatni :D mer ez most elfogott, csak most van kis munkam ami nem tűr halasztást.. :)
:) nem nagy dolog, megnézed hogy hány hekin vagy ütéskor, és körönként kivonod a kórház+alap gyógyulást
  #28  
Old 02-14-2006, 21:01
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by director
nem nagy dolog, megnézed hogy hány hekin vagy ütéskor, és körönként kivonod a kórház+alap gyógyulást
Marmint ugyerted hogy korhaz *3 + 1 koronkent.. ugye?
Magyarul ha 200 hekin utok az 200as fertozes es van mondjuk 20 korhazam akkor az 20*3=60+1=61 , 200/61=3,2.. azaz 4 kör alatt megszünik a betegseg ugyebar?
  #29  
Old 02-14-2006, 21:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Látom már válaszoltak. Valóban nem embert jelent, hanem csak egy olyan érték, ami alapján Te ki tudod számolni, hogy mikor fog elmúlni.
  #30  
Old 02-14-2006, 21:22
Frekazoid
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Látom már válaszoltak. Valóban nem embert jelent, hanem csak egy olyan érték, ami alapján Te ki tudod számolni, hogy mikor fog elmúlni.
Ahaaa... ati adhatok 1 5letet?? Lehet hogy csak en vagyok ennyire sik hülye nem vitatom.. mert igy elsore nem fogtam fel.. egy peldaval lehetne a sugoban ezt szemleltetni kb ugy ahogy azt fenn leirtam (márha jo persze..)
De mindig abbol kell kiindulni hogy mindenki hulye
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szabadság kontra betegség drmotto Segítség 14 11-27-2007 19:31
Március: súgó-project Ati Megvalósult javaslatok 86 04-04-2007 11:51
betegség vs képzés laziga Megvalósult javaslatok 567 02-19-2007 16:58
Betegség banyek Stratégia & Tippek 17 11-17-2006 16:16
Fajok, Összekapcsolás, Betegség Makariosz Segítség 25 02-02-2006 10:23


All times are GMT +1. The time now is 04:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu