Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 10-14-2007, 01:32
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 7%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Azokon kívül akik itt leírták az álláspontjukat, még több ezren játszanak, hogy a többségnek mi a hozzáállása ehhez, nem tükrözi az itteni 10 hozzászólás .. sosem fogjuk megtudni valójában hogy áll a mérleg.
És ez igaz bármelyik másik szavazásra és vélemény nyilvánításra ami itt a külső fórumon olvasható!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 10-14-2007, 02:31
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
És ez igaz bármelyik másik szavazásra és vélemény nyilvánításra ami itt a külső fórumon olvasható!
Viszont akit komolyan érdekelnek egyes szavazások,azok veszik a fáradtságot és regisztrálnak ide a külső fórúmra is,hogy kinyilvánítság egyet nem-,vagy egyetértésüket.Legjobb példa erre az elf-herélés .. mikor a legvisszahúzódóbb és legcsendesebb játékosok is regeltek és hangot adtak felháborodásuknak.
Tehát akit érdekel a szavazás,az szerintem igenis szavazni fog,még ha ehhez át is kell esnie egy fúrumregisztráción Aki pedig nem teszi,azt feltételezem nem érdekli a téma,tehát neki mindegy,hogy mi lesz a végeredmény ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #23  
Old 10-14-2007, 03:03
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 7%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Viszont akit komolyan érdekelnek egyes szavazások,azok veszik a fáradtságot és regisztrálnak ide a külső fórúmra is,hogy kinyilvánítság egyet nem-,vagy egyetértésüket.Legjobb példa erre az elf-herélés .. mikor a legvisszahúzódóbb és legcsendesebb játékosok is regeltek és hangot adtak felháborodásuknak.
Tehát akit érdekel a szavazás,az szerintem igenis szavazni fog,még ha ehhez át is kell esnie egy fúrumregisztráción Aki pedig nem teszi,azt feltételezem nem érdekli a téma,tehát neki mindegy,hogy mi lesz a végeredmény ..
Nekem 2 éve még nem volt gépem pedig régen is hódoztam.Volt egy időszak ,hogy nem tudtam csak néha-néha belépni innen-onnan és nem volt lehetőségem arra,hogy órákat dekkoljak a gép mellett.Szóval akkor is szerettem a játékot és most is.Valójában a hódnak köszönhetem ,hogy vettem gépet
Végül regeltem külsőre is,"mert baromi sok időm van" most és ráérek olvasgatni.
Akinek csak egy orija van amivel mondjuk lassúban játszik és heti három alkalommal lép be az lehet nem regel külsőre csak pl. vendégként olvasgat,de az illető tagot is érinthet minden fontos kérdés

Tagok: 975
Kíváncsi lennék mennyi az aktív játékos ehez képest
Reply With Quote
  #24  
Old 10-14-2007, 03:07
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha van ertelme az utesnek (foldszerzes, fosztas), akkor beutnem a kitiltottat, ha nincs akkor nem. nalam nyilvan a kitiltas amellett szolna, hogy gyerunk szabad preda, nem fog visszautni. tehat nyom a latba. de csak brahibol tuti nem megyek ra, kiveve ha amiert ki lett tiltva, az ellenem iranyulo megnyilvanulas volt.
Reply With Quote
  #25  
Old 10-14-2007, 06:42
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem vadászok a kitiltottakra különösebben, de ha valakit a környékemen ér ilyen "szerencsétlenség", akkor szívbaj nélkül elhozok tőle mindent amit bírok. És a magam részéről nem értem ezt a "műerkölcsöt" amit itt többektől látok, de lehet bennem van a hiba.

És egy talán idevágó érdekes adalék: egyszer voltam kitiltva életembe. Illetve kétszer, ugyanazon beszélgetés két leveléért kaptam 5 és 12 kört. a 12 körös kitlitás végére mikor vissza tudtam jönni, 9 kapu volt rám nyitva, némelyik egészen messziről, hogy pl lopni már alig lett volna érdemes. Úgyhogy én is azt hiszem, hogy az ebben a topicban leírtak nem tükrözik egész pontosan a játékosok többségének hozzáállást a témához, csak valamiért a többség szégyelli, hogy sokakkal ellentétben ő megüt valakit a kitiltás ellenére is.
Viszont ahogy Laci, és Xeper is kérdezte, mitől lesz büntetés a 168 kör, ha közben mi csoportszinten összefogunk és megvédjük a "szegény áldozatot"?
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #26  
Old 10-14-2007, 09:14
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Soha nem szoktam külön rákeresni a kitiltott országokra, mert nem nagyon érdekelnek.
De már a másik topicban is kérdeztem, hogy ha végül senki (vagy alig valaki) kezdi ki a 168 órára kitiltottakat, akkor tulajdonképpen miért számít komoly büntetésnek, amit (elvileg) komoly szabálytalanságra adnak? Természetesen nem a hiperfüggőkről beszélek, hanem a normális életvitelű emberekről, akiknek ha azt mondják, hogy egy hétig ilyen-olyan okból kifolyólag nem Hódítózhatnak, nem támadnak elvonási tüneteik.
Jelentem hiperfüggő vagyok, mert nekem a szabitól is néha elvonási tüneteim vannak
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #27  
Old 10-14-2007, 09:20
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Azokon kívül akik itt leírták az álláspontjukat, még több ezren játszanak, hogy a többségnek mi a hozzáállása ehhez, nem tükrözi az itteni 10 hozzászólás .. sosem fogjuk megtudni valójában hogy áll a mérleg.
Ennek semmi köze ehhez, nem állt szándékomban felmérni a játékban játszó erkölcsös és nem erkölcsös egyének mérlegét.
Mellesleg téged mindig megkérdeztek ebben az országban, amikor a tévében azt mondták, hogy közvélemény kutatás??? Mert engem nem. Na látod, ennek pont ez a lényege
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #28  
Old 10-14-2007, 09:27
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nem vadászok a kitiltottakra különösebben, de ha valakit a környékemen ér ilyen "szerencsétlenség", akkor szívbaj nélkül elhozok tőle mindent amit bírok. És a magam részéről nem értem ezt a "műerkölcsöt" amit itt többektől látok, de lehet bennem van a hiba.

És egy talán idevágó érdekes adalék: egyszer voltam kitiltva életembe. Illetve kétszer, ugyanazon beszélgetés két leveléért kaptam 5 és 12 kört. a 12 körös kitlitás végére mikor vissza tudtam jönni, 9 kapu volt rám nyitva, némelyik egészen messziről, hogy pl lopni már alig lett volna érdemes. Úgyhogy én is azt hiszem, hogy az ebben a topicban leírtak nem tükrözik egész pontosan a játékosok többségének hozzáállást a témához, csak valamiért a többség szégyelli, hogy sokakkal ellentétben ő megüt valakit a kitiltás ellenére is.
Viszont ahogy Laci, és Xeper is kérdezte, mitől lesz büntetés a 168 kör, ha közben mi csoportszinten összefogunk és megvédjük a "szegény áldozatot"?
Azért azt magyarázd már meg kérlek, hogy eddig melyik hsz-ben olvastál olyat, hogy békehadjáratot indítana bárki is a kitiltottakért
Ez csupán egy egyszerű beszélgetős topic lenne, amiben ezt kidumáljuk azokkal, akik idejönnek

Már miért lenne ez műerkölcs? Egy másik embernek más jellegű hozzáállása dolgokhoz miért műerkölcs? Az én meglátásomban az erkölcsösség ebben az esetben egy sokadlagos dolog...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #29  
Old 10-14-2007, 09:33
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
Ennek semmi köze ehhez, nem állt szándékomban felmérni a játékban játszó erkölcsös és nem erkölcsös egyének mérlegét.
Mellesleg téged mindig megkérdeztek ebben az országban, amikor a tévében azt mondták, hogy közvélemény kutatás??? Mert engem nem. Na látod, ennek pont ez a lényege


Tudom, hogy nem állt szándékodban, nem is azért írtam, valakinek akartam írni, csak nem idéztem be, már nem tudom kinek.
Reply With Quote
  #30  
Old 10-14-2007, 11:36
merlin merlin is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 138
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

(csak az 1 oldalt olcastam végig)

Ez a játék az ütésről szól. Ha valaki le van égve, s könnyű préda kell, mehet.
Ha ez a dilije, mehet. Ha csak ilyen kedve van, mehet. Ha megsértették az oriját, mehet.

A legjobb tudomásom szerint, még nem tettem ilyet, de minden gond nélkül megtenném.

Pár hete felnyomtam egy ori nekem szóló kedves üzenetét. 1,5 nap volt mig kitiltották, így volt ideje beszabizni. Ha nem lett volna, akkor valószínűleg sóval hintem be.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
ország lefagyasztása, amíg ország másik megelőzi NorB Megvalósult javaslatok 284 07-25-2008 17:33
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 22:06
Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve aúú Elvetett javaslatok 7 08-08-2006 00:25
Több ország összekapcsolása MiKoR Segítség 10 02-01-2006 00:18


All times are GMT +1. The time now is 20:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu