Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-01-2008, 12:35
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Na szépen haladjunk sorjában. A fegyverek tulajdonsága nem összeadódik, hanem minta hódban, szorzódik.

Tehát ha 30% evasiont ad a butter, akkor az úgy néz ki, hogy az első megadja a teljeset, tehát 30 evasion effect, a második meg a maradék 70% 30%-át, tehát csak 21%-ot.

Tehát a 2 butter nem 60, hanem 51% evasiont ad.

(Különben 4 butterrel sebezhetetlen lennél...)

Továbbá:
Kulimáz = Assault Cuirass
A többi asszem egyértelmű.

Battle fury értékes. Elmondom miért. A területi sebzése miatt. Egy ilyen yurneró akármilyen tömeget leb.sz 2 ütésből, egy 3. szintű torony meg mondjuk 5-6 ütés...

Ja és még valami: nincs ward.... csak 22. szinttől van ward. Előtte stat point van.

Ekkora agival iszonyat nagyott pattan az utli. A válasz igen. De teljesen mindegy, hiszen az STR-es hősök kivételével mindenki elpusztul az ultid elején ilyen builddel... Tehát nem nagyon lesz olyan hero amin végigmegy.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 01-01-2008, 12:45
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Bracer jó az elején.. adja az agit is kicsit meg tápolja a hpdat, én is rakok neki párat.. de amint kell a hely bf-nek, azonnal eladom. Jó befektetés, mert akkor már nem kell az a 6 str.

Nemm ondtam hyog menny proba... Bár azt gonodltam. Egyébként kinek mi a pro...

Én pl majdnem 2 hónapig nem játszottam. Egyáltalán. Mult héten nyomtam 2 meccset, akkora lag mellett, hogy volt amiko 4-5 másodpercet késett (szó szerint, tehát elszámoltam magamban 5-ig, mire megmozdult) Aztán mégis rongyá aláztunk mindnekit... Pedig hasonszőrűekkel voltam, mint én, tehát akik régen tolták, most meg már nem..

Az IIl-kkel nyomtam. Ap pro skilled izé nevű gémek voltak, aztán akkora konub sz.rok voltak bent, hogy majdnem elrepedt a rekeszizmom a röhögéstől... Olyanokat csináltak, hogy azt egy '-apem lamanuub' nevű szerverről is úgy kivágnám, hogy a lába nem éri a földet.
2 meccs alatt 7 BL....

Ennyit a mostani 'pro'-król... Szánalmasan nevetségesek...
A normál prok nem nagyon tolják... A klánok szétestek, meg vizsgaidőszak is van...

Hol van a ToG? Vagy akár a dcn? Vagy a bG? Vagy akár a saját nC klánom? Sehol senki, senki nem jár fel... A gimiseknek van ideje játszani, nekünk már nem annyira... Ha választanom kell a Dota meg a meló között, akkor dolgozom. Ha a dota meg a süli között, akkor sulizom. Ha a dota meg a bnő között, akkor a bnő...
Kinek van ideje játszani? Nekem már nincs. FUN-ból tolok pár meccset, de a kani színvonala annyira lecsökkent, hogy az ilyen atomgagyi f.sok pro-nak hívhatják magukat, mert akiből 5 másodperc késéssel kiverek egy 0-9 statot, az NEM pro. De még a kezdők között is a tehetségtelenebb fajta....

Na most ezek a prok a kanin.. Néha van egy két jó player, azokkal meg ventrin vagyok, és jót dumálunk meccs közben... akkor is ha ellenségbe van...

De elkalandoztam. Mindegy. A lényeg, hogy s&y szerintem nem kell neki.

Akkor már inkább butter meg basher. Butter mindenképpen kell neki.
Akár premium tápot építesz, akár nem. Az alapfegyver. ()Bár szerintem a BF is, de azt az itemet ugye a kanin lehurrogják... fogalmam nincs miért, atomdurva... Mindegy. Ők a pro-k. )

Szóval a lényeg, hogy most megyek és tolok egy dotát. DDDDDD Megjött a kedvem.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #23  
Old 01-01-2008, 12:50
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A lényeg, hogy messze nem vagyok pro... És mégis alázunk a pro meccsekben. úgyhogy akár nyugodtan be is mehetsz. max akkor dobnak ki, ha valami tényleg régi durva arc a host... Mert oda régi nick kell, hogy beléphess.

Szóval csak az mehet be, akinek 40k alatti a 'sorszáma', nincs BL-en egyetlen másik bent lévő játékosnál sem, és a host legalább egyszer látta játszani...
Oda valóban nehéz bejutni. Mondjuk azoknak a meccseknek értelme is van, mert senki nem lép ki, és senki nem k..anyázik 2 órán keresztül...

Még egy dolog: Nem kell -em mód ahhoz, hogy gyorsan legyen vége...
sima ap próba 17 perc az nC rekord. Csak toronybontó hősök kellenek... Meg melléjük 2 olyan hős, ami távol tartja az ellenséget...

Pl a két fantomlovas igen durva párosítás. Azt a golyót meg a villámot akár a folyó túloldalára is át lehet dobni, nem ngyon lesz creepje az enemynek....
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #24  
Old 01-01-2008, 14:24
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nagyon sokan fikázzák a kanit, hogy ilyen-olyan noobok játszanak ott. Van netán valami normális szerver, ami akár még magyar is?
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #25  
Old 01-01-2008, 16:25
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Az nC klánnak volt saját szervere, elméletileg még mindig van... Darmadeus-t keresd ezügyben, ő futtatja.

Egyébként meg eredeti. Mi is átszoktunk szépen lassan oda.

Játszható magyar törtszervert nem nagyon tudok. Talán a Nitro, de az olyan Kani2... Szóval én nem ajánlom. Nem is tudom, hogy megy-e még.


Hozzáteszem ez az 1.111 -dik hozzászólásom.... DDDD
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #26  
Old 01-01-2008, 19:26
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Az nC klánnak volt saját szervere, elméletileg még mindig van... Darmadeus-t keresd ezügyben, ő futtatja.

Egyébként meg eredeti. Mi is átszoktunk szépen lassan oda.

Játszható magyar törtszervert nem nagyon tudok. Talán a Nitro, de az olyan Kani2... Szóval én nem ajánlom. Nem is tudom, hogy megy-e még.


Hozzáteszem ez az 1.111 -dik hozzászólásom.... DDDD
Nem azt mondtad, hogy a ti szerveretek csak akkor megy, ha a kani nem? Az eredeti meg kizárva, mert nem akarok játékra költeni, márpedig ha jól sejtem, ahhoz meg kéne vennem a Warcraft 3-at. Viszont ha gondolod, valamikor játszhatnánk egy-két meccset, ezen a héten úgyis itthon vagyok.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #27  
Old 01-01-2008, 19:29
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

remek. holnaptól ráérek délutánonként.

Hát elméletileg csak akkor ment, de aztán a vége felé összevissza, amikor éppen Darmadeusnak volt kedve bekapcsolni...

Igen, meg kéne venni, de már elég nevetséges. Leárazáskor 1999-ért láttam valahol (talán media markt??) warcraft 3-at The Frozen Throne kiegészítővel együtt, tudod, ilyen összecsomagolt verzióban...

Szóval 2k-ért mehetnénk eredetire. Mindegy. Holnaptól egy kis dota nekem sem ártana meg Kanin, vissza kéne rázódni, nagyon kijöttem a gyakorlatból....

Meg majd újra telepítem a gépet, hogy ne lagoljak. (Vicces, hogy 8 megás korlátlan netem van, és olyan delayom van, mint még soha DD Asszem vírusos még mindig a gépem... Majd egy format rendbe teszi. )
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #28  
Old 01-01-2008, 23:17
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Defense of the Ancients

Sokan hülyeségnek tartják, de szoktam neki venni a deso után egy soul boostert is. Ezzel lesz hp-nk és manánk is. Persze az öreg Penya erre már mondaná, hogy ez egy fél itembuild maximum, de általában em-t játszok és mire ezek a dolgok összejönnek, kb. be is fejeztük a meccset.
Heh csak most látom a topicod Méhi. Minek a soul? Ha skadinak megy akkor asszem a 2 orb a desoval üti egymást. Szval tényleg nem jó. Meg minek skadi? Van 5 sec disabled, nem kell lassitas. Rakj inkább Heartot.

Ja és ha jól akar játszani bárki akkor az emet hanyagolja. Nem véletlen EASY mode. : )
Reply With Quote
  #29  
Old 01-02-2008, 07:48
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

én eddig azt hittem, hogy nem csak szeretem a W3-at, hanem ismerem is.. de ezt a topicot olvasva el kell mondjam, hogy lövésem sincs miről beszéltek
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #30  
Old 01-02-2008, 11:00
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Heh csak most látom a topicod Méhi. Minek a soul? Ha skadinak megy akkor asszem a 2 orb a desoval üti egymást. Szval tényleg nem jó. Meg minek skadi? Van 5 sec disabled, nem kell lassitas. Rakj inkább Heartot.

Ja és ha jól akar játszani bárki akkor az emet hanyagolja. Nem véletlen EASY mode. : )
Skadit soul boosterből elég nehéz összerakni. Abból max aghanimot, de mivel a furion ulti nem sok mindenre jó(talán creepelésre, vagy last hitre, de még mindig jobb, mint az eredeti ultija), ezért azt nem rakok eki. Viszont a soul ad 450 hp-t és 400 manát és csak 3300 aranyba kerül. Ez után meg mehet az mkb. Az újnak úgyis jobbak a hozzávalói.

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
én eddig azt hittem, hogy nem csak szeretem a W3-at, hanem ismerem is.. de ezt a topicot olvasva el kell mondjam, hogy lövésem sincs miről beszéltek
Ez egy w3 map. Van két csapat(sentinel és scourge), amelyek 5-5 főből állnak. Minden játékos kap/választ gy hőst(összesen valami 90 hős van, mindnek más-más tulajdonságai vannak.) és megy a gyilok. 3 vonal van a játékban, ezen mennek npc-k, az ún creepek. Mindkét táborból bizonyos időközönként indulnak ilyenek és ahol találkoznak, összeverik egymást. Lényeg, hogy egészen a másik csapat fő tornyáig kell jutni és azt lerombolni.

Bővebben olvashatsz róla itt.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu