Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-12-2007, 11:20
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Na, de jól elkanyarodtunk az eredeti témától... Tehát a téma onnan indult, hogy semmilyen indokból ne lehessen belépni egy másik országba. Ha mégis megtetted, még ha nem is csináltál semmit, legyen bünti!
Sponsored Links
  #22  
Old 02-12-2007, 11:24
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Na, de jól elkanyarodtunk az eredeti témától... Tehát a téma onnan indult, hogy semmilyen indokból ne lehessen belépni egy másik országba. Ha mégis megtetted, még ha nem is csináltál semmit, legyen bünti!
Jah. Én mondjuk ezt a politikát támogatom, bár tisztában vagyok vele, hogy teljes mértékben lehetetlenség betartatni... azaz nem lehetetlen, csupán hatalmas áldozatokkal járna.
  #23  
Old 02-12-2007, 11:24
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Na, de jól elkanyarodtunk az eredeti témától... Tehát a téma onnan indult, hogy semmilyen indokból ne lehessen belépni egy másik országba. Ha mégis megtetted, még ha nem is csináltál semmit, legyen bünti!
Én támogatnám ezt a javaslatot, de szerintem ezt nem lehet rendesen bevezetni. Ha már meg van engedve, hogy egy összejövetelen megnézd az országodat a szövid gépéről, akkor ezt sehogyan sem lehet szűrni.
  #24  
Old 02-12-2007, 11:25
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Na, de jól elkanyarodtunk az eredeti témától... Tehát a téma onnan indult, hogy semmilyen indokból ne lehessen belépni egy másik országba. Ha mégis megtetted, még ha nem is csináltál semmit, legyen bünti!
Valahogy úgy van a dolog, hogy Kisbérrel szinte soha nem birok egyetérteni... de kivételesen most 100%-ig igen.
  #25  
Old 02-12-2007, 11:27
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Én támogatnám ezt a javaslatot, de szerintem ezt nem lehet rendesen bevezetni. Ha már meg van engedve, hogy egy összejövetelen megnézd az országodat a szövid gépéről, akkor ezt sehogyan sem lehet szűrni.
Miért kéne megengedni? A szövetségi státusz alatt látsz mindent... Akkor meg mi az, amit meg akarsz még ezen kívül nézni?
  #26  
Old 02-12-2007, 11:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ezt tudom Ati, de jogsértő lenne? Segíteni őket vip-hez jutáshoz?
Nem vállalom be azt a negatív hangulatot, amit egy ilyen lehetőslg bevezetése okozna (Ie: sms-sel 2x annyiba kerüljön a VIP tagság, mint másoknak), ezért nem lesz ilyen lehetőség.
__________________
Hódító * Queosia
  #27  
Old 02-12-2007, 11:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Valahogy úgy van a dolog, hogy Kisbérrel szinte soha nem birok egyetérteni... de kivételesen most 100%-ig igen.
Ha a szövimnél vagyok, és látom, hogy megtámadtak, akkor ne léphessek be a gépéről íjászt venni, hanem végig kelljen néznem, ahogy beütnek.

Legyünk azért ennél reálisabbak.
__________________
Hódító * Queosia
  #28  
Old 02-12-2007, 11:31
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Miért kéne megengedni? A szövetségi státusz alatt látsz mindent... Akkor meg mi az, amit meg akarsz még ezen kívül nézni?
Most meg van engedve. Persze, meg lehet tiltani.
Én személy szerint támogatom a javaslatodat, mert ellene vagyok az egymáshoz való belépkedésnek.
  #29  
Old 02-12-2007, 11:31
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szóval a legtisztább dolog: soha senki ne léphessen be más országába, kivétel nincs, ha összeül a szövetség, akkor egyetlen ország szövilistájából nézegessék egymás országát és slussz. Igy nem lesz félreértés, és nem lesz olyan, hogy "jaj, én azt hittem, azt még szabad, amiért büntetést kaptam".
  #30  
Old 02-12-2007, 11:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Szóval a legtisztább dolog: soha senki ne léphessen be más országába, kivétel nincs, ha összeül a szövetség, akkor egyetlen ország szövilistájából nézegessék egymás országát és slussz. Igy nem lesz félreértés, és nem lesz olyan, hogy "jaj, én azt hittem, azt még szabad, amiért büntetést kaptam".
Nincs olyan, hogy beülök egy netkávézóba, és elintézem az országomat, nincs olyan, hogy melóhelyről is játszom, nincs olyan, hogy otthonról esetleg ketten is játsszunk.

Legyünk már reálisabbak ennél.

Ennek a javaslatnak nincs semmi alapja. Jó kis utópisztikus elképzelés, de azt hiszem Kisbér tudja a legjobban, hogy ez megvalósíthatatlan, úgyhogy nem értem eleve miért hozta fel.

Csak a kötözködés a célja?
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu