Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Szoktál segíteni a kezdőknek?
Amit tudok, arra magamtól jöttem rá, tegyen így más is. 1 2.86%
A szövitagoknak szoktam, egyébként nem. 0 0%
A szövitagoknak szoktam, egyébként ritkán. 2 5.71%
Ha valaki valamit rosszul csinál, nem megyek el mellette. 2 5.71%
Ha úgy adódik, szívesen segítek a kezdőknek. 29 82.86%
Keresem a lehetőséget, akár a jó cserkész. 1 2.86%
Voters: 35. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 08-06-2007, 12:46
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Ém még mielőtt nem tudtam a fórumról, ifjú padawan koromban akkor aki megtámadott azt megkérdeztem hogy segít-e nekem egy kicsikét.Ezzel
elértem azt hogy már mindenből egész jó voltam 6-7 benyelt ütés után.
mindig vártad, hogy üssenek végre
nekem egyszer volt olyan, hogy egy fickó 6 mészárral bejött és mondta, hogy azért tartsak annyi védelmet, hogy 6* ne tudjon már bejönni...utánna kérdeztem szövizünk-e, de természetesen nem lett belőle semmi. aztán egyszercsak eltűnt az egész szövi úgy, ahogy volt. később az akkori vezér visszatért, utánna szövim volt
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 08-06-2007, 19:44
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Anno, mikor abszolút kezdő voltam, jelentkeztem egy szövibe. Későn, mert a helyet betöltötték, de a vezér felkarolt, és segített rengeteget. Ő mondta, hogy 5-dik szinten szívesen segít a kezdőknek, mert ott még nagyon rájuk fér. Fentebb már nem nagylelkűsködik. Azóta 5-ben én is szívesen segítek, bár télleg nem könnyű Nekem a legnagyobb csalódásom az volt, hogy egy több mint 2 hete patronált ori, ami egyre jobban nézett ki, és a tulaj egyre inkább érzett rá a hód lényegére, egy reggel több ország irányítása miatt anarchba repült. Addig az volt a célja, hogy egyszer majd legyőz engem, akkor írtam neki, hogy ezzel azért még várjon egy darab időt Azóta nem hallottam róla. Végülis megeshet, hogy már legyőzött
Reply With Quote
  #23  
Old 08-06-2007, 21:18
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Estét!

Én régebben sokat segítettem, de eléd sokszor kioktatásnak vették, mert nincs egy elnéző stílusom. Így hamar abbahagytam. Nekem van Mesterem mind a mai napig, pedig olyan magaságokban elvileg már nem kellene, de jó pap holtig tanul.
Amikor múltkor segíteni akartam egy szövin- magam ellen- nem fogadták meg a tanácsaim, így esélyük se volt.
Ha kérdeznek válaszolok, de nem igazán szoktak kérdezni.
Üres ország támadása választott fajtól függ, egy fél-elfnek kicsit kisebb a választási lehetősége, mint egy óriásnak. Van egy iratlan hódítós aranyszabály, amit sokan betartanak, de sajna még mindig nem mindenki, és még sokaknak sokszor kell elmondani, hogy végre mindenki értse:
Azért, mert egy ország üthető, még nem biztos, hogy meg kell ütni.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #24  
Old 08-06-2007, 21:37
mennyelhej mennyelhej is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 28
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Mivel en is tanultam egy havertol a jatek alapjait, ezert en is segitek akinek tudok, mondjuk sokat szivtam mar fafejuekkel, de meg nem ment el a kedem tole. Ha valaki dipibe ker segitseget alltalaban annak is segitek, de jo, hogy volt mar olyan is, hogy miutan total leloptam tanacsot kert, hogy mit csinal rosszul, elmondtam meghalgatott, azota is haver. De mar volt olyan is, hogy en sajnaltam meg es ajanlottam fol a segitsegem, mert lattam, hogy maskepp nem kepes vedekezni, ugy meg nincs ertelme a haborunak. Addig nagy szaj volt, most mar szinten haver.
Reply With Quote
  #25  
Old 08-07-2007, 22:00
vonos82 vonos82 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 26
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Nem emlékszem rá, hogy jártam volna úgy, hogy valaki segítséget kért. Arra már sűrűbben, hogy egy-két fosztás után leszálltam az oszágról, és zöldben írtam egy pár sort, hogy mit kellene csinálni.

Volt, amit megköszöntek volt, amit nem, de én megtettem a magamét.

Egy szövi is lett egy segítségből, három szintet éltünk végig.
Reply With Quote
  #26  
Old 08-07-2007, 23:45
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Ha úgy adódik, szívesen segítek a kezdőknek.
Erre tettem a voksom

Én sok dolgra magamtól jöttem rá játék közben ,de aki kéri annak segítek szivessen.
Reply With Quote
  #27  
Old 08-07-2007, 23:49
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én anno kezdő koromban elég sokmindenkitől tanultam...bár mai napig folyamatosan tanulok még mindig
De szívesen segítek kezdőknek, sokaknak felajánlom, de az tölt el büszkeséggel, ha utánna ők is "nagy" játékosok lesznek és persze noormálisan viselkednek a Mesterükkel...ugye Dragi?
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
Reply With Quote
  #28  
Old 08-08-2007, 10:47
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix View Post
Én anno kezdő koromban elég sokmindenkitől tanultam...bár mai napig folyamatosan tanulok még mindig
De szívesen segítek kezdőknek, sokaknak felajánlom, de az tölt el büszkeséggel, ha utánna ők is "nagy" játékosok lesznek és persze noormálisan viselkednek a Mesterükkel...ugye Dragi?
höhö, nagy játékos? meg mester? höhö, és ezzel egy sorban az is hogy Dragi?
itt valami gond van
Reply With Quote
  #29  
Old 08-08-2007, 11:02
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix View Post
Én anno kezdő koromban elég sokmindenkitől tanultam...bár mai napig folyamatosan tanulok még mindig
De szívesen segítek kezdőknek, sokaknak felajánlom, de az tölt el büszkeséggel, ha utánna ők is "nagy" játékosok lesznek és persze noormálisan viselkednek a Mesterükkel...ugye Dragi?
Letagadlak
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #30  
Old 08-08-2007, 12:26
Artúr's Avatar
Artúr Artúr is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Ha tehetem én is segítem a kezdőket. Főleg 5. szinten most épp angolban. Sajnos elég kevés a fogékony kezdő.
Utálom magam ráerőltetni másokra ezért ha nem látom, hogy megfogadja a jótanácsot hanyagolom. A szöviknek pedig trükköket is elmondok ha kezdők végülis valakitől meg kell tanulni.
Ami viszont kiborít: ha valaki próbálkozik mindhárom vonalon, bebukik, küldök neki néhány tippet normális hangnemben, hogy mit kéne; erre leugat mer' mit pofázok bele?
__________________
I am a man who walks alone...

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták kínaiul; mi realisták meg lőni.

Eladó egy kitűnő állapotban lévő II. világháborús francia karabély. Sosem lőtek vele, egyszer leejtették.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Segítség munkahelyről játszóknak joyfulpoison Elvetett javaslatok 21 04-16-2007 17:33
szövetségesi segítség Magnum Segítség 33 01-22-2007 18:58
Segítség új 1/A játékosoknak bpeet Segítség 6 11-24-2006 15:18
Segítség Nola Segítség 27 08-10-2006 18:14
Gyors segítség. Mland Segítség 2 06-25-2006 11:21


All times are GMT +1. The time now is 11:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu