Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 06-26-2007, 12:26
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

így van. ha ott van 8 tábim akkor megtehetem hogy kimegyek. és ha szólok a szövimnek, hogy esetleg egybenmaradjunk, vagy hogy ők is részesüljenek a jóból. ez a hód velejárója. ha hibázik elkapom.
Sponsored Links
  #22  
Old 06-26-2007, 12:31
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Egyszeru, egyvkinek kell inditani egy bazi nagyot, ami mindenkit fordit, a tobbieknek meg sok kicsit....
Remy ezzel csak az a baj, hogy nem inditás szerint csatáznak így is előfordulhat, hogy azon az egyen kivül mindet visszaforditják
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #23  
Old 06-26-2007, 12:37
nyolcvan nyolcvan is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 131
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Ha egy gyenge lelkületű játékos töröl egy támadás miatt, akkor az még nem törlésig ütés
Én ha elveszteném az ország területének a felét, nem azért törölnék, mert meglátom a sok piros eseményt, hanem mert úgy sokkal lasabban haladnék.
Szerintem télleg hamarabb utolérné az alatta lévő csoportban lévő orim, és ha nem törölném, akkor még az sem tudna még fellépni egy csomó ideig. Egyszerűen csak józan ész kérdése.
Vagy pedig ami még egyszerűbb, csak újráznék. (Szerintem a terület felezésével lejebb kerülne, mint amit az újrázáskor visszakapnék területet)

De mint irtátok, úgysem visznek annyi hekit hanem sokkal kevesebbet (Hál' istennek ) , úgyhogy az egész tárgytalan
  #24  
Old 06-26-2007, 12:42
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by nyolcvan View Post
Én ha elveszteném az ország területének a felét, nem azért törölnék, mert meglátom a sok piros eseményt, hanem mert úgy sokkal lasabban haladnék.
Szerintem télleg hamarabb utolérné az alatta lévő csoportban lévő orim, és ha nem törölném, akkor még az sem tudna még fellépni egy csomó ideig. Egyszerűen csak józan ész kérdése.
Vagy pedig ami még egyszerűbb, csak újráznék. (Szerintem a terület felezésével lejebb kerülne, mint amit az újrázáskor visszakapnék területet)

De mint irtátok, úgysem visznek annyi hekit hanem sokkal kevesebbet (Hál' istennek ) , úgyhogy az egész tárgytalan
Annyival sokkal kevesebbet azért nem de aki ennire lüke, hogy védelem nélkül hagyja magát, az meg is érdemli, főleg ha ezt napközben követi el

Amúgy meg ha kedves az ori akkor úgyse törli az ember, inkább vesztegel lejjebb csak hogy helyrehozza
Spec újrázni csak akkor ha már télleg annyira gázos a szitu hogy erőteljesen konvergál a lehetetlenhez az újjáépités hogy leverték rólam az ország felét??? ez van, attól még nem újrázok
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #25  
Old 06-26-2007, 12:57
nyolcvan nyolcvan is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 131
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
de aki ennire lüke, hogy védelem nélkül hagyja magát, az meg is érdemli, főleg ha ezt napközben követi el
Télleg egyáltalán minek hagyná védelem nélkül valaki az orit újrázáson kivül?
Kivéve ha 24 órás távolozás van, vagy pedig olyan országa van mint Kutyuleee 30% varis 30% tolis elfje
  #26  
Old 06-26-2007, 12:59
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by nyolcvan View Post
Télleg egyáltalán minek hagyná védelem nélkül valaki az orit újrázáson kivül?
Kivéve ha 24 órás távolozás van, vagy pedig olyan országa van mint Kutyuleee 30% varis 30% tolis elfje
már változott az éplista legfrissebb érték 26%templom, 39% kocsma

Nem sok ártót kapok így se, ha jól számolom 31,6% óriás templom kell hogy ártozzon azonos morálon és értéken
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 06-26-2007 at 13:32..
  #27  
Old 06-26-2007, 13:18
nyolcvan nyolcvan is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 131
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
már változott az éplista legfrissebb érték 26%templom, 39% kocsma

Nem sok ártót kapok így se, ha jól számolom 37,5% óriás templom kell hogy ártozzon azonos morálon és értéken
Ez egy kicsit sántít:
26*1,3*1,4*1,2*1,2 = 68,14
68,14/1,4/1,4/1,1 = 31.6
vagyis 31,6%nyi óriás templom kellene

(szerintem a mágikuspajzsot 30%-nak vetted, és kifelejtetted az óriás varijai 10%-al erősebbek , de az is lehet hogy én is elszámoltam )

de nyílván télleg nem kapsz sok ártót, mert biztosan nem fog egyezni a katonai morálotok. (szerintem egy 30%feletti varis óriásnak nincs magasan a katmorálja, nálad az elfnél meg 95% körül lehet)
  #28  
Old 06-26-2007, 13:26
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

mint mondtam a srác az országának 100%-át lebontotta. csak területi védelme volt.
  #29  
Old 06-26-2007, 13:32
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by nyolcvan View Post
Ez egy kicsit sántít:
26*1,3*1,4*1,2*1,2 = 68,14
68,14/1,4/1,4/1,1 = 31.6
vagyis 31,6%nyi óriás templom kellene

(szerintem a mágikuspajzsot 30%-nak vetted, és kifelejtetted az óriás varijai 10%-al erősebbek , de az is lehet hogy én is elszámoltam )

de nyílván télleg nem kapsz sok ártót, mert biztosan nem fog egyezni a katonai morálotok. (szerintem egy 30%feletti varis óriásnak nincs magasan a katmorálja, nálad az elfnél meg 95% körül lehet)
jogos, 31,5-öt akartam irni, nem 37-et de a moráltól általában több is mert az óriás varis erősen 75%on pihen addig 95-97 között szinte mindig (javitottam a hsz-t)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #30  
Old 06-26-2007, 15:31
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Krónika: megnézztük éjjsel csatázott topban összesen vaolt tőlünk 3-5 óri 2 körre.... ugyhogy adott volt meggömböztük: üres ori...
nme érdekel mennyit veszít...
és az sem érdekel hogy minért bont valki 2500 hekit le egy oriban és mit talál ki..
2500-hekis ori volt összesen 9 bankja és volt és 2500 üres terület... innentől kezdve B topjában nem tulzottan nagy a választék ütnivaló országokból....
hár rámentünk rendesen....
ebben za a vicces h én ma reggel csak 1 körrel csúsztam le róla, a B legeslegalján(1.2k-1.3k heki között)
de az nem igaz h mindent lebontott mert ott még volt az 1.7k hekijén 5 bank
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Csata, Győzelem, Meglepetés User123 Segítség 41 04-15-2007 13:56
Csata előtti bontás joyfulpoison Stratégia & Tippek 21 04-14-2007 18:20
Csata után? Nola Segítség 13 10-11-2006 05:26


All times are GMT +1. The time now is 01:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu