Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Mennyit hódítózol?
0-1 órát 1 3.03%
1-2 órát 1 3.03%
2-4 órát 6 18.18%
4-6órát 9 27.27%
6-10órát 5 15.15%
10 óra felett 10 30.30%
Hétköznap nem olyan sokat te hétvégén 5óránál többet 1 3.03%
Hétköznap nem olyan sokat te hétvégén 8óránál többet 0 0%
Hétköznap nem olyan sokat te hétvégén 10óránál többet 0 0%
Hétköznap nem olyan sokat te hétvégén 15óránál többet 0 0%
Voters: 33. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-13-2006, 23:22
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

mert te függő vagy..én szüneteimet barátnőmeml töltöm
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 02-14-2006, 07:50
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry

Quote:
Originally Posted by Lepidus
mert te függő vagy..én szüneteimet barátnőmeml töltöm
áááááááááááá... ezt annyian mondták, és egytől egyik mindnek úgy beverném az arcát (csak ez az a játék ahol nem a játékost kell bántani, hanem annál inkább az országát...)... emellett a barátnőmre is bőven jut időm, bár lehet hogy csak én használok pl 10-16 böngészőablakot egysszerre, beszélek vagy 8 emberrel programot meg különböző időkre emellett kaját csinálok, KVzok cigizek egyszerre és még emellett barátnőmre is jut időm... szóval csak én pörgök és csinálok sokmindent egyszerre?
szóval ez az "én meg a nőmmel töltöm az időm" szöveg annyire fel tud idegelni... ez olyan kicsinyes kibúvó az alól hogy nem akar több időd rászánni a játékra... Legalább vallana be, hogy attól fél, hogy függő lesz vagy hogy nem akar rá több időt áldozni, vagy nem tud. És nem ezzel a gagyi indokkal játtsza el a sértettet mert nem hajlandó hajnali kettőkor megnézni hogy tényleg szétzúzom az országát....
Mellesleg ha a barátnőm miatt esetleg nem tudok játtszani akkor szabizok ott ahol a helyzet megengedi avagy megköveteli.... Csak persze erről csak az tud akivel játtszom, vagy az akivel megbeszéltem hogy hol és mikor folytatjuk azt a kis magánpárbajt....

Last edited by Senki; 02-14-2006 at 07:53..
Reply With Quote
  #23  
Old 02-14-2006, 08:26
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem értem, hogy miért kell ezen annyira eldurranni.
Mindenki úgy osztja be az életét ahogy akarja. Ha valakinek a bnője fontosabb (nekem az), s este 2kor nincs kedve felkelni a nő mellöl az ágyból, szerintem az megérthető. Meddig tart egy ilyen általad említett háború? 1-2 nap. Egy szövibe 4 játékos, egy klánba 10 fér be. Szerintem bőven meg tudom oldani, hogy ha a bnőmmel akarok lenni, s Te este akarsz nálam keménykedni, hogy röhögve kivédjelek...
Szóval meg tudom érteni azokat is, akik nem ülnek a nap 24 órájában 4-5 böngészőn keresztül bámulva a hódot, hanem napjában 1-2szer néznek be. S ha Te ezeket le tudod verni, akkor "zseni" vagy...
S nem értem, hogy miért kell mindenkit szétverni...meg ezzel fenyegetőzni minden fórumon...
Reply With Quote
  #24  
Old 02-14-2006, 08:39
Nikol Nikol is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Vác
Posts: 44
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

úúú, félelmetes öszzeszámolni mennyi időt töltök az orik előtt
__________________
Nikol
Reply With Quote
  #25  
Old 02-14-2006, 11:25
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Mephisto
Nem értem, hogy miért kell ezen annyira eldurranni.
Mindenki úgy osztja be az életét ahogy akarja. Ha valakinek a bnője fontosabb (nekem az), s este 2kor nincs kedve felkelni a nő mellöl az ágyból, szerintem az megérthető. Meddig tart egy ilyen általad említett háború? 1-2 nap. Egy szövibe 4 játékos, egy klánba 10 fér be. Szerintem bőven meg tudom oldani, hogy ha a bnőmmel akarok lenni, s Te este akarsz nálam keménykedni, hogy röhögve kivédjelek...
Szóval meg tudom érteni azokat is, akik nem ülnek a nap 24 órájában 4-5 böngészőn keresztül bámulva a hódot, hanem napjában 1-2szer néznek be. S ha Te ezeket le tudod verni, akkor "zseni" vagy...
S nem értem, hogy miért kell mindenkit szétverni...meg ezzel fenyegetőzni minden fórumon...
nekem volt barátnőm játszott helyettem:) sőt, most is azt teszi, ha megkérem.. nem vagyunk haragban.. és ha 2-3 ember visz egy orit, akkor azt elég nehéz meglepni:D
Reply With Quote
  #26  
Old 02-14-2006, 11:57
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

És olyat csináltatok,hogy a tálcát azért kellett felemelni 5 sorosra,mert annyi oritok meg volt nyitva? És én nem szeretem,ha összecsoportosítja
Reply With Quote
  #27  
Old 02-14-2006, 13:03
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Never
És olyat csináltatok,hogy a tálcát azért kellett felemelni 5 sorosra,mert annyi oritok meg volt nyitva? :) És én nem szeretem,ha összecsoportosítja :)
nekem 2 soros a tálca, és az bőven elég:) de nem is tartok többszáz orit, mint egyesek :P
Reply With Quote
  #28  
Old 02-14-2006, 13:04
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by director
nekem volt barátnőm játszott helyettem sőt, most is azt teszi, ha megkérem.. nem vagyunk haragban.. és ha 2-3 ember visz egy orit, akkor azt elég nehéz meglepni
látod, ez egy ügyes megoldás.... nálam is elő szokott fordulni...
Reply With Quote
  #29  
Old 02-14-2006, 13:10
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Senki
látod, ez egy ügyes megoldás.... nálam is elő szokott fordulni... ;)
nálam konstans módon elófordul.. sose lehet tudni, hogy éppen melyik énemmel beszélsz:P
Reply With Quote
  #30  
Old 02-14-2006, 13:13
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry

Quote:
Originally Posted by Mephisto
Nem értem, hogy miért kell ezen annyira eldurranni.
Mindenki úgy osztja be az életét ahogy akarja. Ha valakinek a bnője fontosabb (nekem az), s este 2kor nincs kedve felkelni a nő mellöl az ágyból, szerintem az megérthető. Meddig tart egy ilyen általad említett háború? 1-2 nap. Egy szövibe 4 játékos, egy klánba 10 fér be. Szerintem bőven meg tudom oldani, hogy ha a bnőmmel akarok lenni, s Te este akarsz nálam keménykedni, hogy röhögve kivédjelek...
Szóval meg tudom érteni azokat is, akik nem ülnek a nap 24 órájában 4-5 böngészőn keresztül bámulva a hódot, hanem napjában 1-2szer néznek be. S ha Te ezeket le tudod verni, akkor "zseni" vagy...
S nem értem, hogy miért kell mindenkit szétverni...meg ezzel fenyegetőzni minden fórumon...
gratulálok... megint idevágódsz és lehurrogsz.... ha figyelmesen olvasod el amit írok rájössz, hogy azon akadok ki hogy más fikáz nekem be sértődötten hogy miért és hogy osztom be az időmet pedig marhára nem érdekel ki mellől kellene felkelnie hozzá. Én is ember vagyok én nekem is van fontossági sorrendem (és ezekszerint meglepő módon számotokra) és a NŐM van előbb a hódnál. És általában egy háború nem ezzel kezdődik, hanem a vereségét próbálja ezzel a keménykedős szöveggel lerendezni.. látom mindenkinek (tisztelet a kivételnek) ez a vesszőparipája, hogy őneki rendes élete van... ezzel arra gondol hogy nekem nincs? egyetemista vagyok, előadásra járok és ha megtehetem benézek az országomra, van barátnőm és egyáltalán nem érdekel, hogy más miért nem hódítózik éjjel 2kor, én sokszor éjszakázok tanulás miatt, nehogymár azért mert valaki a nője mellől nem kel fel hódítózni, akkor én két tétel között ne küldjek sereget.... értelem szerűen a barátnőm mellől nem fogok szöviháborúzni... ezért is verték le többek között legutóbb a klánt, mert párunknak fontosabb dolga volt és ezért nem ért rá bent lenni.
Quote:
Originally Posted by Mephisto
S nem értem, hogy miért kell mindenkit szétverni...meg ezzel fenyegetőzni minden fórumon...
Na erre meg külön is kitérek:
Egyéni szociális probléma ha fenyegetve érzed magadat. Nem fenyegettem senkit. Hozzád eddig kb most szólok 3.szorra, szóval nem értem a problémád.

(UI: sajnálom ha valaki nem ért egyet a nézetemmel...)

Last edited by Senki; 02-14-2006 at 13:16..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mennyi pénzt véd 34 bank 13 millió esetén? bazso Általános beszélgetés Hódítós témákban 44 11-10-2007 22:47
Óriás lép 5.-ről 600 hekivel. De mennyi tolvajt vigyek? Stb. Mland Segítség 118 11-10-2006 16:27


All times are GMT +1. The time now is 08:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu